קניית מחשב - דעה על מפרט. 2500 ש"ח למשחקים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב - דעה על מפרט. 2500 ש"ח למשחקים

Froze

Recommended Posts

לכרטיס מסך הזה יש שני חיבורי DVI שדרכם ניתן לחבר שני מסכים. גם אם אין לך מסכים עם DVI אתה אמור לקבל עם הכרטיס שני מתאמים מDVI לVGA.

להערכתי מחשב כזה יספיק לשלוש שנים הבאות לעבודה שוטפת כמו וכאלה... למשחקים לא, אבל ככה זה בכל תקציב, מה לעשות.

אין בעד מה, אבל תהיה נחמד ותשנה את הכותרת לפי חוקי הפורום (ציין בה את התקציב ואת השימוש) כדי שאם אנשים יחפשו בפורום דברים דומים הם יוכלו להיעזר בקלות בדיון שלך, וגם כי פשוט אלה החוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם יהיה ניתן לשדרג אותו בעוד כשנתיים בכרטיס מסך חדש או עוד וזה יספיק לו או שיהיה צריך כבר מחשב חדש?

כיום למשל יש לי את המחשב ארבע שנים +- שבקושי הדפדפן עובד עליו ורציתי לשדרג אותו לפני כחודש הכרטיסי מסך של היום לא מותאים ללוח וכבר יוצא יותר משתלם לקנות מחשב חדש.. והנה אני פה.

משחקים של היום כמו COD5 או קרייסיס וורהוד הוא יריץ?

ובקשר למפרט עצמו, הוא בנוי על הבסיס שהבאתי קודם בהצעה מ KSP (שדרגת אותו כביכול) או שאלו מחירים של חלקים מהאתר שלהם? אני פשוט רוצה לדעת מה לומר בחנות.

בקשר למעבד, ייתכן שאני לא מבין נכון אבל זה שהמספר שלו יותר נמוך במה שהצעת לי מההצעה המקורית שלי לא אומר שהוא יותר חלש? מה אומר שבהצעה אחת הוא 800Mhz ובשניה 1066Mhz?

שוב, תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כדור בדולח, אז אני לא יכול להגיד לך מה יהיה בעתיד.

בעיקרון תוכל להוסיף עוד סטיק של ג'יגה או 2 ג'יגה (לגבי 3 אני לא לגמרי בטוח, כי הלוח הזה עושה פה ושם בעיות עם 4 ג'יגה..) ואם הכרטיסי מסך ישארו בחיבור PCI-E תוכל לשדרג אותו.

המפרט יריץ משחקים מודרניים, אבל הכל תלוי בהגדרות שבהן תשחק וברזולוציה שבה תשחק.

את המפרט הרכבתי ממערכת הרכבת המפרטים של KSP, פשוט תדפיס את מה שהבאתי לך ותגיד להם להרכיב לך בדיוק את זה.

המעבד הוא בדיוק אותו מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי את המפרט שנתת לי ויצא לי יקר ב 100 ש"ח..

כרטיס קול וכרטיס הם דברים נחוצים? אני מניח שכרטיס קול כן..

בקשר למעבד התכוונתי שהוא שונה מההצעה המקורית..

תודה רבה על העזרה ההדוקה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...