מצב הטלוויזיה כיום - התדרדרות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב הטלוויזיה כיום - התדרדרות

huber

Recommended Posts

אני אתחיל בלציין לטובה את התוכנית של רועי לוי ב 22:30 בשישי ערוץ 22 - "אין בעיה" - סטאנדאפ משובח, משולב בקטעים/מערכונים מצולמים מראש, אחת התוכניות המצחיקות בטלויזיה, וכמעט הסיבה היחידה בגללה אני מזפזפ לערוץ 2. (הייתי אתמול גם בהופעה שלו במזרע, צחקתי שם כמו שלא צחקתי בחיי הקצרים)

יצא לי לראות במקרה 2-3 תוכניות ואני חושב שהתיאור שלך זו הגזמה פרועה.. אבל על טעם ועל ריח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה אתה תתרן P:

תתרן הוא כינוי כולל לבן אדם ללא חוש ריח. בין אם זה מלידה, תאונה, או התקרבות יתר לרגל קרושה לא משנה, כל אדם שאפו יעיל כמו מכונית ישראלית, נחשב לתתרן.

הממממ - דווקא לא.יש לי אף סופר רגיש ואני לא סובל ריחות חזקים.אני אוהב מאד לעסוק בבישול לפעמים אז תאמין לי שיש לי חוש ריח מפותח..

וחבר'לך דיי להספים את הדיון עם קישורים או תשובות מטופשות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ מחזק

:hizuk:

באמת שאין צורך להגזים. למרות שרועי לוי לוקח את ההומול שלו ממקומות אחרים (ולא בדיחות פוליטיות או בדיחות קקי פיפי שכל שאר התוכניות שמתיימרות להיות קומדיות כבר שבעו מהם), אני דיי אוהב אותו. הבעיה של התוכנית לדעתי זו ההפקה. חותכים כל כך הרבה ובלי לנסות לכסות - כנראה שיש שם מלא פאלטות. זה כמו לראות סצינה ערוכה רע מסרט סוג ז'. מצד שני הטלויזיה נלחמת בעצמה - היא תמיד צריה להיות מצחיקה, אסור להיות משעמם בפריים טיים, חייבים תמיד להיות מצחיקים.... זה כבר לא מציאותי, לא מצחיק ומגעיל....

אה, אגב, זה נושא לTHREAD הזה - מתי הגמר של האח הגדול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב של הטלוויזיה אכן התדרדר למצב פשוט עצוב. מה שמזכיר לי שלפני כמה ימים ההורים שלי היו בהצגה, באותו יום היה הגמר של האח הגדול. האולם היה פשוט ריק. עצוב שאנשים נשארו בבית לצפות בתוכנית כזאת מפגרת, פשוט תת-רמה של תוכנית, במקום לבוא ולצפות ופיסת תרבות.

באמת מוזר שבכתבה הוא לא הזכיר את הסדרה "דקסטר", שהיא סדרה פשוט מעולה. לפעמים אני מתנחם בעובדה שעדיין משדרים סדרות טובות ("בוסטון ליגל", "האוס") במקום כל הסדרות הראליטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...