מצב הטלוויזיה כיום - התדרדרות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב הטלוויזיה כיום - התדרדרות

huber

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם היה ביקוש לתוכניות שבהם ידונו בכתביהם של אפלטון ואריסטו - זה מה שהיו משדרים

אבל זה מה שאנשים רוצים לראות, וזה מה שהם יקבלו.

היצע וביקוש, זה הכל.

עצוב, אבל צודק

העם טיפש, אי אפשר להאשים את חברות הטלוויזיה שהן נשמעות לרצון העם ומשדרות זבל כזה

(כמובן, אין זה בשום פנים ואופן אומר שצריך לראות חרא כמו האח הגדול או אפילו להכיר בקיום של זה)

^^אהבתי את הציטוט, אבל "מאת האיש המצחיק..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לחיות בעולם מושלם. זה המחיר שמשלמים בעד חופש דמוקרטיה תחרות חופשית וחופש בחירה. הדרך היחידה להימנע מזה היא לחיות במשטר דיקטטורי שמכתיב את אופי החיים של אזרחי המשטר ונתון לגחמות ולשגעונות של השליטים בו. ולמי שלא הבין טוב - גם אם משטר כמו סוריה איראן או צפון קוריאה יחליט שבטלווזיה משדרים רק אפלטון אריסטו ואבירמה גולן עדיין מדובר בסוג של חיים שהם הרבה יותר זוועה מבחינה תרבותית וחברתית מאשר הרמה הנמוכה שמשודרת היום בטלווזיה של מדינות דמוקרתיות וחופשיות. גם אם יכול ליפול מישהו שטוב לעם, סגנון שליטה כזה הוא פתח למישהו אחר שיבוא במקומו שהוא לא כלכך טוב לאף אחד.

צריך ללמוד להיסתדר לפעמים עם הרע במיעטוט ולראות את הטוב שבכל דבר. מכיוון שהגבול בין רמה תרבותית נמוכה לבין שידורים איכותיים הוא משהו וירטואלי וסוביקטיבי לחלוטין עצם הדיון בבעיה מהווה כניסה למבוך ללא יציאה. מה שיהיה מקובל על אחד לא יהיה מקובל על אחר האחד יחליט שנינט זו תרבות, השני שאריק איינשטיין והשלישי יחליט שרק שירה פיוטית וביאליק זו תרבות. גם לא חסרים אנשים שיחליטו שתוכנית ריאליטי זה סוג של אומנות ותופעה סוציולוגית מעניינת ממדרגה ראשונה.

לכן - דעה מקובעת ומסוגרת היא כנראה יותר מסוכנת לתרבות נורמאלית מאשר המשפטים הגזעניים והתחמנות הלא איכפתית של גב' בובליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מחזק :xyxthumbs:

בסופו של דבר המצב הזה מתבהר ליותר ויותר אנשים על המצב העגום.

לפני יותר משנתיים חשבתי שבית ללא זה חיים באשליה או בועה או הגנת יתר על הילדים. (או אנשים שלא ראו ערוץ 2 או 10)

עכשיו לא יוצא לי לראות את הערוצים האלה כמעט.

אפשר לתאר את המצב במעיין סוג של אבולוציה.

הזבל לפני הריאליטי היה הטלנובלות שגם הם היו מוכרים שזבל גם אם זה ספרדי וגם אם זה ישראלי.

ולפני כן היו כל מני שעשועונים עד שהז'נר הזה עבר מיצוי מאסיבי (קשה לי להכריז על זה כ"זבל" באותו רמה כמו ריאליטי)

כבר היה את הת'רד על ההתדרדרות ה"איומה" שבגללה אין "חברה מתוקנת". (הת'רד נקרא "לבת שלי יש ציצים יפים" אם אני לא טועה)

ולא ארחיב יותר מדי.

כי בסופו של דבר: יש הרבה מאוד יחסית אנשים כמו מרבית האנשים כאן שמסכימים עם המצב.

אז אל תחושו שאתם (אנחנו) אליטה מועטה ביותר, שאנחנו שארית של "חברה מתוקנת" שעומדת להכחד כי זה לא נכון. (ואף פעם לא יהיה)

הרבה אנשים יודעים לחשוב לגבי האיכות של מה שהערוצים המסחריים משדרים להם.

אני מאמין שהטליוזיה יכולה להיות טובה ברמה ואיכותית כל עוד ייעדו אותה להיות כזו. (אם זה "דקסטר", "אוז" ו"עמוק באדמה" שמוכיחות את הטענה)

אז אני תומך במחאה נגד המצב הנוכחי כי המצב דורש שינוי.

עריכה: אחרי שקראתי את הכתבה, באמת איך הכותב לא הזכיר את דקסטר?!. ואני חולק על הסיבה שהוא פסל את "למה הטלוויזיה יותר טובה מהקולנוע"

לדעתי סדרות יכולות לפעמים להתאים יותר על מבוססי ספרים מאשר .וסדרות באמת יכולות להיות טובות יותר וגם מתאימות.

ואני משער שאם דקסטר היה סרט ולא סדרה הוא היה יוצא כישלון (מעניין אם "שתיקת הכבשים" הייתה סידרה איך היא הייתה מדורגת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קורא לכך הדרדרות

אני קורא לכך אמריקניזציה.

בהחלט ידידי היקר - ואני מתעב אותה עד מוות.אני כבר שנים לא רואה ערוץ 2 10 ולא צורך את התרבות הקלוקלת הזו.אם אני רוצה סרטים

יש ...אם אני רוצה סדרות יש ...אבל מה יש לי משפחה מטומטמת ומפגרת (סילחו לי על המילים הבוטות ידידי היקרים למעלה..)

שכל פעם שבאים אלי לביקור שואלים אותי למה אין לי בבית ולמה הם לא יכולים לזפזפ בסלון שלי (למרות שפיזית יש מכשיר טלוזיה אבל הוא עומד

ליופי יותר מאשר לשימוש ;D ;D ;D) וכמובן הסבתא המטומטמת שלי שלא מכירה את הרשת ולא יודעת מה העולם האינטרנטי מעניק בהשוואה

לערוץ 2 המקולל (טפשה מה לעשות ) ומטיפה לי להכניס את הרעה הזו לבית שלי שעוד אצל ההורים אני הוצאתי את הטלוזיה מהחדר שלי.

יש לי מספיק ומספיק סדרות מכדי שאני אשלם לחברות הכבלים על הזבל שהן משדרות במחזוריות ועוד יתנו לי צ'ופר את ערוץ הזוועות 2.

אז אני פרינציפ לא מתחבר לאף אחת מספקיות הזבל יס או .אני שולט במה שאני צופה ולא אף אחת אחרת.

מי שלא חושב כמוני הוא זומבי צרכני שלא הבין את זה ועוד משלם על זה - טיפש :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזמן

האח הגדול, השרדות, כוכב נולד, היפה והחנון, לרקוד עם כוכבים, נולד לרקוד, גריז, לרדת בגדול, קרב סכינים ועוד כאלה שכחתי

תראו כמה זבלה יש בטלויזיה ... אני לא ראיתי פרק אחד מהתוכניות האלה.. מספיק חפרו לי במוח כל הפרסומות

מעניין איך יצאו כל הילדים והנערות בתיכון שרואות את כלהפרקים של התוכניות האלה.. איזה עתיד יהיה למדינה?!

אני רק רואה מכבי תל אביב כדורסל, אגו טוטאל, אגו, ערוץ נישיונאל גיאוגרפיק, ערוץ 8 וערוץ ההיסטוריה

כל השאר לא מסוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לספר לכם משהו שזה לדעתי השפעה של הזבל שמשודר בערוץ 2

הייתי בקניות יום שישי ועצרתי ליד חנות לבני נשים (גרביונים חזיות וכדומה)

עמדו ליד החלון ראווה 6 בנות בנות 6 או 5 ילדות לכל היותר והתחילו לדבר על איך הן יראו

עם הגרביונים והתחרה ואיזה חזיות יתאימו להן והאם הן צריכות לקנות נעלים תואמות

פאק - בנות 6 לעזאזל !!!!!!!!!!!!!

לאיפה הדרדרנו קיבנמט.אני חיפשתי את ההורים לשאול אבל הן היו לבד.(ואם הייתי פונה אליהן עוד הייתי מואשם

בהטרדה מינית :kopfpatsch:) זה היה מזעזע.אני יצאתי מהקניון בהרגשה איומה.לאיזה מצב הגענו שהבנות איבדו

את התמימות ואת הנשיות שלהן כבר בתור ילדות והן בובות מין כבר מגיל 5..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי מפריעה הירידה ברמה של הטלויזיה (כבר אמרתי את זה בשרשור הקודם), ובכלל התעצבנתי עכשיו כששמעתי שמבטלים אירועים בגלל הגמר של האח הגדול (למזלי אני לומד בבית ספר נורמלי, ואת הסמינר שיש לנו באותו תאריך לא מבטלים).

עם זאת בשביל לאזן את השליליות בחברה הישראלית אליה אני נחשף בכל כתבה ודיון פה, אני מציע לציין לפחות דבר אחד חיובי בכל נושא בו משמיצים את עצמנו ואת שאר העולם למוות.

אני אתחיל בלציין לטובה את התוכנית של רועי לוי ב 22:30 בשישי ערוץ 22 - "אין בעיה" - סטאנדאפ משובח, משולב בקטעים/מערכונים מצולמים מראש, אחת התוכניות המצחיקות בטלויזיה, וכמעט הסיבה היחידה בגללה אני מזפזפ לערוץ 2. (הייתי אתמול גם בהופעה שלו במזרע, צחקתי שם כמו שלא צחקתי בחיי הקצרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon38 הלינק הנ"ל מוקדש לך

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%A8%D7%A7%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%96%D7%9D

נראה לי שפסיכולוג יוכל לעזור לך בשבילך. (פסיכולוג זה לא דבר שלילי אלא דבר טוב כאשר אדם מכיר בבעיותיו)

(ד"א אם תישלח לי לינק להגדרה של אידיוט זה רק יוכח את המצב שלך)

הפעילות שלי בת'רד הזה נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו

ממתי הגעת למסקנה שאני מעריץ את עצמי ???.האם אני דרשתי פה ממישהו לסגוד לי ולהעריץ אותי עד מוות ???

ציטוט :

אנשים הסובלים מהפרעת אישיות נרקיסיסטית הם בעלי הערכה עצמית גבוהה ושאפתנות חסרת גבולות. הם מרגישים כאישיות חשובה וראויה להערצה ולרוב מפריזים בתיאור הישגיהם ומאמינים כי הם מיוחדים במינם.

מאפיינים נוספים לאנשים הסובלים מהפרעה זו הם זלזול באחרים ובהישגים שלהם, אנוכיות וחוסר אמפתיה לזולת, יהירות ושתלטנות, וניצול הזולת לצורך קידום שאיפות אישיות.

כמו בהפרעות אישיות רבות, רמה מסוימת של נרקיסיזם עשויה להימצא אצל כל אדם. התופעה מסווגת כהפרעת אישיות רק במקרים קיצוניים.

יצר ההישגיות של הלוקים בהפרעה זו מפותח במידה כזו שהם אינם מהססים לפגוע בסובבים אותם על מנת להאדיר את שמם או להדגיש את ערכם בעיני עצמם ובעיני אחרים. הפסיכיאטריה נוטה להחיל הגדרה זו גם על "מקרים" פשוטים הרבה יותר, כך שלמעשה, אחוז המאובחנים כלוקים בהפרעה זו הוא גבוה למדי וכולל גם רבים המפגינים תפקוד תקין לחלוטין.

לי ממש לא אכפת מה חושבים עליי ולא מעניין אותי להרשים אף אחד איך לעזאזל הגעת למסקנות האלה :kopfpatsch:

(אני לא אוהב להרשים אף אחד וזה לא מעניין אותי ממש...)

אני אוהב לתמוך ולעזור לקהילה פה וזה הפוך לגמרי ממה שאתה מגדיר אותי לפי העמוד ששלחת...

אין לי שום כוונה להאדיר את עצמי מעל כולם...

ידידי היקר אני חושב שאתה טעית קצת :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...