סרט קצת קשה לצפייה על האיסלאם הקיצוני באירופה ובייחוד בהולנד. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט קצת קשה לצפייה על האיסלאם הקיצוני באירופה ובייחוד בהולנד.

amirusus

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שאתה התבלבלת. אני אומר שזכותם של הדוסים להאמין במה שהם רוצים מצידי שיאמינו שהחתולים בראו את העולם.

אבל האמונה שלהם לא צריכה להיות בחוק. החוק מכסה את כולם, האמונה מכסה רק את מי שמאמין. חוק דתי משרת רק חלק מהציבור ולא הוגן כלפי החלק שאינו מאמין.

גם לא האמונה שלך... חייה ותן לחיות...

התרד הזה מיצה את עצמו והגיע למסכנה שנתמכת ע"י רוב המגיבים: יש להעלים את כל המוסלמים ויפה שעה אחת קודם.

זה לא נכון, כל הרעיון הוא להסביר את הבעיה ולא סתם לצעוק הערות גזעניות.

אבל אם אתה מיצית, בכייף רק למה אתה מנסה בכוח לגרום לנושא להסגר? חשבתי שאתה נגד כפיות למינהן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא האמונה שלך... חייה ותן לחיות...

אתה כנרה לא מבין את דברי תקרא את ההודעות שלי מתחילת התרד.

אני מאמין שאנשים שמאמינים בקיומו של אלוהים בכל הרמות הם חסרי היגיון בריא.

חוסר היכולת או הידע של האדם להסביר תופעות כמו בריאת העולם ובריאת האורגניזם החי מביאה חלק מהאנשים להאמין באיזשהו כוח עליון שעשה את הכל.

אני חי בנתיים לא נותנים לי לחיות(וזה גולש לאמונה ודת) אני צריך לעשות שמיניות באוויר כדי לעבור עם בירושלים ביום שבת.אבל אני לא רואה איך חיי מקשים על חיי הפלגישם השונים באכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנרה לא מבין את דברי תקרא את ההודעות שלי מתחילת התרד.

אני מאמין שאנשים מאמינים בכל הרמות הם חסרי היגיון בריא.

חוסר היכולת או הידע של האדם להסביר תופעות כמו בריאת העולם ובריאת האורגניזם החי מביאה חלק מהאנשים להאמין באיזשהו כוח עליון שעשה את הכל.

אני חי בנתיים לא נותנים לי לחיות(וזה גולש לאמונה ודת) אני צריך לעשות שמיניות באוויר כדי לעבור עם רכב בירושלים ביום שבת.אבל אני לא רואה איך חיי מקשים על חיי הפלגישם השונים באכלוסיה.

שטויות, אני בן אדם מאמין ואני לי שום בעיה עם תורת האבולוציה והקוואנטים

דודה שלי היא מדענית מובילה בארה"ב, שעובדת על דברים שאתה לא תאמין ועדין היא מאמינה.

ולמשל בפסח אנחנו יושבים ליד השולחן וקוראים את ההגדה, כן זה אולי נשמע לך מפגר כי אתה מאמין במשהו אחר

אבל יש אנשים שחשובה להם האמונה המסורת ולהכיר את השורשים שלהם.

חוץ מזה ללא אמונה האדם לא יכול להתקיים, אם תבדוק טוב טוב גם אתה מאמין במשהו.

לגבי הדתים או יותר נכון החרדים יש איתם בעיות שכבר צינתי אבל הם רק בעיה אחת מיני רבות במדינתנו הקטנה.

בכל מקרה אני לא הולך להמשיך איתך את הדיון הנ"ל.

[br]פורסם בתאריך: 25.11.2008 בשעה 21:33:33

דרך אגב למי שמבין אנגלית מאוד ממולצים הסרטונים של הבחור:

http://www.dailymotion.com/Israel-is/video/x6rhm2_islams-war-on-freedom_news

http://www.dailymotion.com/playlist/xnf9t_Israel-is_misc/video/x6rhy0_the-religion-of-fear_news

http://www.dailymotion.com/playlist/xnf9t_Israel-is_misc/video/x6rh7a_appeasing-islam_news

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הפיטנה בהורדה עצמית מהרשת.הסרט מתאר את השתלטות המוסלמים על ערי אירופה ומדינות אירופה..מיסגדים במקומות הכי יפים.הולנד עם מיסגדים

ונשים ברעלות.איממים מטיפים לטרור בתוך מדינות מארחות..התיאוריה של האיסלם אומרת ככה : השתלטות דגמורפית -- השתלטות דתית --- כיבוש האדמה.

הטעות הכי גדולה של האירופאים היא שהם נתנו לערבים להכנס למדינות שלהם.נכון להיום אפשר להשוות את עליית האיסלם לעליית הרייך השלישי מבחינת איום למערב.

כצופה מהצד האוירה בכל אירופה רוויה מתח כערב מלחמת עולם השניה.ולמה???.פערי התרבות בין המוסלמים שחיים שם ובין הארופאים עצומים.

ונסמן נקודות מחלוקת :

1)פערי דת איסלם מול נצרות - לא צריך להסביר איזו דת יותר שפויה

2)עניים מול עשירים - רוב האסלמים ערבים עובדים בעבודות "שחורות" ציבור יחסית מנוצל ומתסוכל.

3)דמוגרפיה - האירופאים חיים בשכונות ממוצאות ומעלה (עובדי היטק עורכי דין הכנסה גבוהה - 2 ילדים לא יותר. מתורבתים !! ) האיסלמים חיים בפרברים

עם 10 ילדים בדירות 2 חדרים עניים לרוב כמו אצלנו בשטחים - מתוסכלים מה שיוצר מתחים וחיכוכים...כל זה מהווה כר פורה להטפה של הקיצוניים

לקחת "מה שמגיע להם" כיביכול מאללה (אני מניח שהוא חושב שגם אירופה שלהם...)

ולקרפד : ציינתי עובדות מהשטח רלוונטיות ולא גזעניות

ראה את הפיטנה ותבין.

בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...