סרט קצת קשה לצפייה על האיסלאם הקיצוני באירופה ובייחוד בהולנד. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט קצת קשה לצפייה על האיסלאם הקיצוני באירופה ובייחוד בהולנד.

amirusus

Recommended Posts

עוד דבר אחד שאני לא מבין, למה הערבים רוצים את ירושלים או ישראל?

המילה ירושלים לא מוזכרת אף לא פעם אחת בקוראן! מישהו רוצה להתחיל לספור כמה פעמים היא מוזכרת בתנ"ך?

לערבים יש 27 מדינות. לנו יש רק אחת קטנה. להם יש חצי מהנפט העולמי, לנו יש את יוסי בובליל. מה הם רוצים מאיתנו?

בתור התחלה, הייתי מציע לכל ערבי בין אם זה ישראלי או פלסטינאי, דרך חופשית לעזוב לאחת מ27 נמדינות. הייתי אפילו ממן את הטיסה.

הייתי בונה חומה עם כל הציוד הנדרש, בין למצרים, מפוצץ את ציר פילדלפי, שהאחים המצריים יקחו את הערבים העזתים. למה הם צריכים להיות על הראש שלנו?

ועוד משהו שאני חייב להגיד, אם הסורים כ"כ רצו ורוצים את הגולן. בעיה שלהם שהחיילים הסורים נלחמים כמו אורקים. הם פותחים במלחמה עלינו(למרות שאנחנו הבאנו את מכת הפתיחה המלחמה הייתה עניין של כמה שעות) והם מתלוננים שאנחנו נצחנו.

הדרך היחידה שבה הסורים יקבלו את הגולן או לפחות יהיה להם צ'אנס היא במלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכביש

בין מוסלמים ליהודים אני בוחר ביהודים.

לגבי הדת, אתה בוחר לא בזו ולא בזו. אני כיהודי מעדיף דת שהמוטו שלה הוא ואהבת לרעך כמוך לבין דת שהמוטו שלה אללה אוהב דם יהודים...איטבח אל יהוד ואת כל שאר הכופרים.

ולדעתי אתה מקצין את החרדים. אף חרדי לא רוצה להרוג אותך אם אתה לא מאמין בבורא עולם, להבדיל מהמוסלמים שיהרגו אותך על פחות מזה וללא הנד עפעף.

לא ידוע לי על חרדים שעבדו שנים אצל בעל בית ויום אחד בשם להלה רצחו אותו, בזמן שמוסלמים כביכול "רגועים" עשו זאת לא פעם ולא פעמיים.

האם אתה מכיר חרדים שעשו לינץ' בבני אדם כדוגמאת הלינץ' שעשו המוסלמים ברמאללה? כי אני לא.

האם אתה מכיר חרדים שמפוצצים במטענים אנשים חפים מפשע?

האם אתה מכיר חרדים ששמים עליהם חגורת נפץ ויוצאים להתפוצץ בחוצות ערים ישראליות?

המוסלמים הם רוצחים.(נקודה)

אם היו יכולים היו רוצחים את כל תושבי מדינת והיהודים בראשם.

מוסלמי שקט הוא מוסלמי שמפחד שלא יפגע. הם גיבורים בקבוצות ולא ביחידים, וגם אז רק על יחידים ולא על מספר אנשים העולה על 2.

אז החרדי מנסה להחזיר אותך בתשובה...נו... אז ניסה ואתה ניפנפת אותו ממך. הוא דקר אותך? ירה בך? שלח עליך קסאם?

הדוגמאות שהבאת על הקצבאות והכח הכלכלי זה הכל כסף. שם האיום החרדי. וגם אז הוא לא נחלת החרדי אלא כל תושב בישראל.

לך תשווה כל חנות ממכר מכל תחום במגזר החרדי למגזר החילוני, ותראה מי גונב יותר.

היוקר במגזר החילוני הוא במאות אחוזים ביחס למגזר החרדי.

האיום המוסלמי הוא על החיים שלך.

המוסלמי המצוי מזמן לא רוצה לזרוק אותך לים. הוא רוצה לשחוט אותך פה על האדמה הזאת.

ויש לו אלף ושתיים דרכים לעשות זזאת בשם להלה.

זו דעתי, ותופתע לשמוע שעל אף כל הדברים שאמרתי פה אני מטבעי לא גזען והיו לי בתקופות של יחסים מאוד קרובים עם מוסלמים

שהיו גרים בשכנות למושב בו גדלתי בצפון.

יחסים של חברות ויחסי מסחר קרובים. אבל זה נגמר.

הבא להורגך... אל תפנה גבך אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב

אני נוהג לדבר על מה שאני יודע

אני לוקח את דעתך בערבון מאוד מוגבל מפני שהיא מבוססת על רצונות ולא על עובדות

הדתות רותות להשליט שילטון חוק הדת - נקודה .

בחוקי הדת יש עונשי מוות

אבל שים לב להערות שלי - אלו לא החוקים של שלטון הלכתי - אלא המפרשים שלו - ממש כמו בשילטון דמוקרטי שזה לא רק החוקים של הכנסת - אלא דרך הפירוש שלהם על ידי בית המשפט ( וזה מדוע הרשות המבצעת שהיא גם הרשות המחוקקת במדינתו רוצה לנטרל את הרשות השופטת - קרי בתי המשפט ע"י מינוי של אחד כמו פרידמן ) שים לב , זה לא הדת - אלו האנשים .

אתה יודע מה , חשבתי לכתוב הרבה מלל ולהסביר - אבל מספיק שאני אגיד אירן - זו דוגמא לשילטון של דת , ואל תגיד זה מוסלמי וכו' - אתה חושב שאתה יכול לנסוע ברכב ביום כיפור ו / או ביום שבת במאה שערים ולצאת חי ? אם כן אז אתה בטוח צודק בהעדפה שלך את הדת הזו או אחרת .

אין בילעדיות לדת אחת או אחרת על רוע לב או על טוב לב - יש אנשים טובים מכל המינים ולהיפך .

תדמיין לעצמך מדינה שלמה של מאה שערים ואז תגיד לי מה אתה מעדיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הכיפור אני משוחד כי אני יהודי דתי, ולכן הייתי מעדיף שלא יסעו גם בשבת וזה גם דיון אחר.

אני מדבר על הקיצוניות של האיסלם ולהשוות את אירן ליהודי החרדי... זה מוגזם לדעתי.

תראה איזה קיצוניים הם. תשמע את ההתבטאויות שלהם. הם הורגים אנשים בשם הדת שלהם על ימין ועל שמאל.

הם רוצחים בשם הדת על ימין ועל שמאל. איך אפשר להשוות אותנו אליהם?????

כל מה שאתה שומע מהם זה לרצוח לרצוח. לרצוח את זה ולרצוח את ההוא לרצוח את ההיא ולרצוח את ההם.

האיסלם ישלוט בעולם והאיסלם ישמיד את העולם...זו הדת שאתה משווה ליהדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הכיפור אני משוחד כי אני יהודי דתי, ולכן הייתי מעדיף שלא יסעו גם בשבת וזה גם דיון אחר.

אני מדבר על הקיצוניות של האיסלם ולהשוות את אירן ליהודי החרדי... זה מוגזם לדעתי.

תראה איזה קיצוניים הם. תשמע את ההתבטאויות שלהם. הם הורגים אנשים בשם הדת שלהם על ימין ועל שמאל.

הם רוצחים בשם הדת על ימין ועל שמאל. איך אפשר להשוות אותנו אליהם?????

כל מה שאתה שומע מהם זה לרצוח לרצוח. לרצוח את זה ולרצוח את ההוא לרצוח את ההיא ולרצוח את ההם.

האיסלם ישלוט בעולם והאיסלם ישמיד את העולם...זו הדת שאתה משווה ליהדות?

כל חוק שמקורו בדת שכופה עצמו על אחרים. צריך להתבטל. אתה רוצה כיבוד יום כיפור, לבטל את חופש התנועה והעיסוק ביום זה ליהודים לא מאמינים. הם רוצים שיכבדו את השאיפה לאסלם כל אדם. ההבדל שהם כופים ואתה רוצה.

עברת במקרה במאה שערים עם לבוש לא צנוע דהיינו גופייה , ומכנסי 3/4? לגברים בד"כ סולחים סתם מסתכלים עליהם עם מבט של רצח בעיניים. אבל אם תעבור אישה במאה שערים עם גופיה/חולצת בטן , אני לא מוצא שום הבדל בין הערבים לבין הדוסים הקיצונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zam :

אהבתי את דברייך :xyxthumbs:

החרדים עשו להם מקום בשבילם לשמור את עיניהם וכו..ובחורה עוברת שם עם גופייה? [זאת רק בחורה שעושה דווקא] אפילו במקומות שלהם יש לכם תלונות.[כמובן שדעתי זה רק למחות, בלי אבנים ובלי קללות וכו.. אבל בכל מקום יש שירותים ,כאלה שתמיד חייבים לעשות נגד התורה ונגד גדולי הדור]

החרדים בכלל לא רוצים שכל המדינה תראה כמו מאה שערים, [השפעה של התקשורת, עובדת עליכם בקלות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים מאמינים בתורה, ולפי התורה מצבו הבטחוני של עם ישראל תלוי במצבו הרוחני. כאשר רובו של עם ישראל אינו שומר מסורת, כולנו ניפגע.

דומה הדבר לאנשים הנמצאים בספינה, לא יתכן לומר שאחד מן האנשים יחליט לקדוח חור לפתע בספינה. הרי הכל יעצרו אותו. לכן החרדים כל כך חרדים לשלומו של עם ישראל, וזו הסיבה שהם מנסים לעודד יהודים לשמור את המסורת היהודית

ראה קובץ [קצר וחשוב]

http://www.siz.co.il/up.php?i=jzzdjml2g2jd.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חוק שמקורו בדת שכופה עצמו על אחרים. צריך להתבטל. אתה רוצה כיבוד יום כיפור, לבטל את חופש התנועה והעיסוק ביום זה ליהודים לא מאמינים. הם רוצים שיכבדו את השאיפה לאסלם כל אדם. ההבדל שהם כופים ואתה רוצה.

עברת במקרה במאה שערים עם לבוש לא צנוע דהיינו גופייה , ומכנסי 3/4? לגברים בד"כ סולחים סתם מסתכלים עליהם עם מבט של רצח בעיניים. אבל אם תעבור אישה במאה שערים עם גופיה/חולצת בטן , אני לא מוצא שום הבדל בין הערבים לבין הדוסים הקיצונים.

אני מזמין אותך לקרוא את מגילת העצמאות:

כל דת היא קיצונית בהתאם למפרשים שלה באותו דור

ואתה משוחד בנושא הזה - אז אין כרגע ממש טעם להכנס לדיון .

או בוא אני אסכם - זו יותר שאלה של סיגנון מאשר של מהות

נו באמת ! המקרה היחיד שאתה יכול לזקוף לזכותך הוא אולי אולי אולי צאלח א דין (דמות קונטרברסלית כל כך עד שספקים בנאמנותו לדת בחלק מדרכו - בין היתר בכך שסירב לטבוח בלא מוסלמים). הקיצוניים נותנים את הטון, והרוב (אני מזמין אותך לימי שישי בנגב) מדברים עד דת שקובעת ומשתלטת בכוח החרב ! ורק כדי להקצין את דברי אצטט את אחד מגיבורי עירי (כאמל אתא טורק) - "שלום בבית - שלום בעולם". המושג שלום פה כל כך מעוות עד כדי הבנה כי עניין התפישה הוא לא רק פרשנות, הסיגנון הוא זה שקובע את המהות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדתות רוצות להשליט שילטון חוק הדת - נקודה .

...

כל חוק שמקורו בדת שכופה עצמו על אחרים. צריך להתבטל.

...

אני חושב שאתם מתבלבלים וגולשים לנושא אחר שהוא הסטטוס קוו בין דתים לחילונים בישראל (יש גם דתים שהם לא חרדים).

זכותכם להאמין במה שאתם רוצים ואני אסכים איתכם שהדת הממסדית היא פתריארכית ביסודה ומוליכה את ציבור המאמינים שלה כעדר כבשים.

אבל ההשוואה בין חרדים וערבים היא פשוט מפגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם מתבלבלים וגולשים לנושא אחר שהוא הסטטוס קוו בין דתים לחילונים בישראל (יש גם דתים שהם לא חרדים).

זכותכם להאמין במה שאתם רוצים ואני אסכים איתכם שהדת הממסדית היא פתריארכית ביסודה ומוליכה את ציבור המאמינים שלה כעדר כבשים.

אני חושב שאתה התבלבלת. אני אומר שזכותם של הדוסים להאמין במה שהם רוצים מצידי שיאמינו שהחתולים בראו את העולם.

אבל האמונה שלהם לא צריכה להיות בחוק. החוק מכסה את כולם, האמונה מכסה רק את מי שמאמין. חוק דתי משרת רק חלק מהציבור ולא הוגן כלפי החלק שאינו מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...