סרט קצת קשה לצפייה על האיסלאם הקיצוני באירופה ובייחוד בהולנד. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט קצת קשה לצפייה על האיסלאם הקיצוני באירופה ובייחוד בהולנד.

amirusus

Recommended Posts

סרט של הבמאי ההולנדי הימני-קיצוני, גירט ווילדרס,

על האיסלאם הקיצוני באירופה ובייחוד בהולנד. הסרט הוא

באורך של 16 דקות וקשה לצפייה, אך מעניין ומפחיד.

ווילדרס "ירד למחתרת" בגלל איומי רצח מפורשים של מוסלמים

בהולנד, והסרט שהוצג בכמה אתרים באינטרנט, כמו YouTube,

נגנז בשל איומים של מוסלמים.

http://video.google.com/videoplay?docid=3369102968312745410

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה שהסרט הזה נכון.

המוסלמים מתרבבים כמו עכברים. לכל אישה 10 ילדים. מצב מסוכן כזה מסכן את הדמוגרפיה האירופית והתוצאה תהיה פוגרומים.

ד"א שימו לב מה המוסלמים עשו בארץ: כשקמה מדינת היו בה 100 אלף מוסלמים שקיבלו אזרחות. היום יש כ 2 מיליון מוסלמים בארץ. גידול של פי 20 ב60 שנה!. זאת כאשר "אנחנו" היהודים היינו 600 אלף והיום אנחנו בערך 5.5 מיליון , עם כל העליות הגדולות במיוחד העליה מבריה"מ שהביאה כמיליון יהודים.

עוד כמה שנים זה יכול להיות 20 וזה יכול להיות 50. יהיה בארץ רוב מוסלמי. הסטטיסטיקה לא משקרת.

בגלל זה תהליך השלום כביכול מה שהאפס אולמרט עושה היום לא רלבנטי, כי בעוד X שנים יהיו 3 מדינות ל2 עמים.

נ.ב

יכול להיות שהדברים נשמעים כגזעניים(ואני לא) אבל זו המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pallywood the movie - תעשית הקולנוע הפלסטינאית או איך עובדים על כל העולם.

Fitna the Movie - מה שהבאת.

Obsession: Radical Islam's War Against the West - סרט טוב.

Birgitte Gabriel - new realty in lebanon - על מה שעברו הנוצרים בלבנון מידי האיסלם

ומה שיקרה לכול מקום שהם ישתרשו ויתרבו

UK, Dispatches - Undercover Mosque's - מצלמה ניסתרת, מה באמת מלמדים במסגדים של בריטניה הנאורה

UK, Dispatches - Undercover Mosque's the Return - מצלמה נסתרת שנה אחרי למרות כל הדיבורים כלום לא השתנה\

אתה גם יכול לצפות בכמה סרטונים קצרים פה (למשל הראשון):

http://www.dailymotion.com/playlist/xm4zy_Israel-is_islam-threat

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטטיסטיקה לא משקרת.

היא לא מדוייקת. יש לפי הלמ"ס 1.45 מליון ערבים בארץ, כולל תושבי מזרח ירושליים.

הריבוי הטבעי של המוסלמים קטן בהתמדה (אם כי הוא מאוד גבוה)

בגלל זה תהליך השלום כביכול מה שהאפס אולמרט עושה היום לא רלבנטי

הטיעון המרכזי של התומכים בחלוקת הארץ זה ה"טיעון הדמוגרפי" שהוא לא ממש מדוייק. כיוון שמעזה התנתקנו, ובגדה חיים הרבה פחות ערבים ממה שלשכת הסטטיסטיקה הפלסטינאית רוצה שנחשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMIR85 תודה על הקישור.

שחס וחלילה לא יווצר הרושם שאני גזעני \ שונא מישהו בעולם .בסך הכל אני בעד "לטפל" בכל הקיצונים שיש במיוחד אלה שרוצים להשמיד אותנו או את כל מי שלו דומה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעון המרכזי של התומכים בחלוקת הארץ זה ה"טיעון הדמוגרפי" שהוא לא ממש מדוייק. כיוון שמעזה התנתקנו, ובגדה חיים הרבה פחות ערבים ממה שלשכת הסטטיסטיקה הפלסטינאית רוצה שנחשוב

אז מה אתה אומר, שנחכה עד שהמוסלמים יפסיקו להתרבות?

אבל דוגרי,

מה אפשר לעשות?

חשבתי על זה בעבר. ויש פתרון (אחד רשע, אחד פחות ואחד חוקי).

1. תיקון לחוק האזרחות מ1952. ב1952 עשתה מרשם אכלוסים ,החוק אומר כל מי שאינו יהודי וחי באזורי א"י מלפני 1948 מקבל אזרחות ישראלתי.

התיקון , פשוט יפסול את הסעיף הנ"ל. ויהפוך את הפלסטינאים "הישראלים" לתושבים בלתי חוקיים שכן אין להם אשרת שהיה בארץ. ואפשר יהי לגרש אותם .

2. עסקה בעלות גבוה מאוד, תחזיר את כל אזרחיה(כולם כולל כולם) לגבולת 67 ותשלח את הערבים מחוץ לגבולות 67. להחליף בית על בית. אם למישהו לא יספיקו הבתים לאחר ה"טרייד אין" הזה כביכול תרכוש ממנו את הבית.

3. הפתרון החוקי: נכון להיום גם אם קונים דירה או שטח כלשהו לא קונים אותו. אלה חוכרים (משכירים) את השטח ל49 שנים כמו בימים עברו בתנ"ך. לאחר 49 שנים המדינה בד"כ מאריכה אוטומטית את ההסכם לעוד 49 שנים וכו'... הפתרון, לאחר 49 שנה המדינה לא תאריך את החכירה. בתקווה שהערבים יבינו את המסר ויעזבו.

בשביל זה צריך מישהו עם ביצים בגודל כדורסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה אומר, שנחכה עד שהמוסלמים יפסיקו להתרבות?

יש דברים שמשפיעים על הריבוי הטבעי שאפשר להשתמש בהם

למשל קיצוץ קצבאות גורם לנשים צעירות יוצאות לעבוד ומתחתנות יותר מאוחר.

ובקשר לשלושת התוכניות ההזויות שלך, יש את תוכנית ליברמן (רוצים להקים מדינה פלסטינאית? קחו בונוסים: טיבה, טירה, אום אל פאחם)

http://en.wikipedia.org/wiki/Lieberman_Plan

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורסת אותי חוסר ההבנה הבסיסי בערבית

הפירוש של "אללאה הוא אכבר " הוא "אלוהים ( אללאה ) הוא ( הוא ) הכי גדול ( אכבר )

זה הבדל עצום מסתם להגיד אלוהים הוא גדול , כל זאת מיכיוון שהכי גדול משמעו - אתגר , הם מאתגרים את הסביבה ל"תחרות " על גודל האלוהים כלומר הם רוצים לעשות תחרות על למי יש אלוהים הכי גדול - הם טוענים שהאלוהים שלהם יורת גדול מהאלוהים של מישהו אחר - וזה למה מפריע להם שיש עוד מישהו שמאמין ו / או לכן יש ג'יהאד ( משמעו מלחמת קודש ) שהצורך של הג'יהאד היא הוכחת המשפט ו /או העובדה ( לדעתם ) שהאלוהים שלהם הוא הכי גדול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים שמשפיעים על הריבוי הטבעי שאפשר להשתמש בהם

למשל קיצוץ קצבאות גורם לנשים צעירות יוצאות לעבוד ומתחתנות יותר מאוחר.

עשינו, בנתיים לא עוזר

ובקשר לשלושת התוכניות ההזויות שלך, יש את תוכנית ליברמן (רוצים להקים מדינה פלסטינאית? קחו בונוסים: טיבה, טירה, אום אל פאחם)

http://en.wikipedia.org/wiki/Lieberman_Plan

רוצה לנחש למי אני מצביע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להפסיק לכתוב נתונים לא נכונים?

עשינו, בנתיים לא עוזר

http://www.cbs.gov.il/reader/newhodaot/hodaa_template.html?hodaa=200811198

בקרב המוסלמים היה שיעור הגידול 2.8% ; בשנים האחרונות חלה ירידה בשיעור הגידול של המוסלמים,

.3% – לדוגמה בשנת 2000 היה שיעור הגידול בקבוצה זו 3.8% ובשנת 2000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להפסיק לכתוב נתונים מהת*ת שלך?http://www.cbs.gov.il/reader/newhodaot/hodaa_template.html?hodaa=200811198

קודם כל תשמור על שפה נאותה.

בפרופיל שלך כתוב שאתה מרעננה. איזה כיף לך אה? רחוק מהערבים לא רואה אותם לא מרגיש אותם. סבבה לך.

אני ירושלמי, כשאני מסתובב היום בקניון מלחה או במדרחוב, או כשהסתובבתי לפני שלוש שנים במקומות אלו.היום רואים הרבה יותר ערבים, מזהים במיוחד את הערביות(תנחש למה).

אפילו כשאני הולך 5 דקות לגבול שבין ירושלים לצור באהר(מקום מגוריו של מחבל הטרקטור הראשון) או לגבול בין ג'בל מוכבר (מקום מגוריו של המחבל ממרכז הרב) (או ההפך לא זוכר ולא איכפת לי). אני רואה איך כל הזמן הם רק מתרחבים בונים עוד ועד בתים.

אז הערבים מתרבים עכשיו באחוז אחת פחות.כמו שכבר כתבתי אני רואה רק את ההפך. והם עדיין מתרבים כמעט בקצב כפול מהמגזר היהודי.

מכות כלכליות מקרבות את היעד בחצי רגל, לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעייה אם ערבים באמת שלא אבל כל יום שעובר אני מוצא עוד ועוד סיבות לשנוא אותם .

כל יום שעובר אני רואה כמה שהם מעוניינים רק במלחמה ולא בשלום .

כל פעם שאני אומר משהוא על ערבים אומרים לי שאני גזעני ושאני סתם שונא ערבים אבל הינה אפילו פה מראים עד כמה הם גזענים , הם אומרים שכל מי שלא מאמין בקוראן צריך למות וכל זה ,אנחנו (לפחות רובנו) לא אומרים כאלה דברים .

אני בעד להרוג את כל הטרוריסטים בלי יוצא מן הכלל אבל אם סתם אדם ערבי ברחוב אין לי בעייה ברחוב , למרות שמה שקורה בשנים האחרונות גורם לי לחשוב שהם צריכים לקבל את העונש שלהם .

בקיצור אני לא יודעה למה אנחנו מחכים צריך להתחל לפעול עכשיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא מדוייקת. יש לפי הלמ"ס 1.45 מליון ערבים בארץ, כולל תושבי מזרח ירושליים.

הריבוי הטבעי של המוסלמים קטן בהתמדה (אם כי הוא מאוד גבוה)

הסטטיסטיקה היא די מדויקת, בעיקר לאירופה שמזדקנת והריבוי הטבעי שלה שואף לאפס

בזמן שהריבוי הטבעי ברוב המדינות המוסלמיות והאסיאתיות הוא מאוד גבוה, כך שבעוד 50 שנה

אירופה תוצף עלידי כוח עבודה זול וצעיר שבסופו ישנה את פניה, כך גם יקרה בארה"ב עם דרום אמריקה.

זה סיפור ישן של מספרים איכות חיים גבוה ילודה נמוכה, איכות נמוכה ילודה גבוה אם לא מטפלים

נכון בסופו של דבר הרוב ינצח.

למרות שבארץ הריבוי טיבעי של הערבים הישראלים בירידה מול הריבוי הטבעי היהודי, הוא עדין הרבה יותר

גבוה מימנו כי הריבוי היהודי מסתכם בעיקר בחרדים

כך שבזמן שאנחנו מרבים חרדים שלא הולכים לשרת ולהשתלב במעגל העבודה הערבים מרבים כוח עבודה זול

ומיומן שתמיד תמצא לו עבודה בכל העבודות ש"טובות" מידי לישראלי הממוצע.

כך שזה לא כל כך פשוט.

בכל מקרה, הפתרון האידיאלי הוא טרנספר מלא ואני לא מדבר על גבולות 67, הפיתרון הריאלי הוא שילוב של פיתרונות בקשת הימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...