מה ההבדלים? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדלים?

e-d-a

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא קשור... גם הקודם שהיה על המארז הזה ננעל בגלל שאמרו לכם שזה בדיוק Chieftec שמיוצר באותו מפעל והמאוררים זהים לאלו שבאים עם הצ'יפטק רק שמדביקים מדבקות אחרות עליהם ואין הבדל ואפילו הרגים זהים...

אז דיי... בשביל מה תמונות? אותו דבר כמו הקודם בגלל זה אני חושב שצריך לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אני מסכים איתו.

בכל אופן אני ביצעתי הזמנה ובשבוע הקרוב אני אסע לרמת גן לראות את המארז , ואם הוא ימצא חן בעיני אני יקנה אותו , אם לא אני פשוט יבטל את ההזמנה במקום ;D

וכשאני יקבל אותו אני יעלה ! מבטיחחחחח...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לא להאמין?! אני פשוט רוצה לראות איך הוא נראה אבל לא מתמונות של החברה...

לדוגמא תסתכל באתר של הדובים על התמונה של הקומפיוקייס 6919 השחור עם הפאנל כסף , הוא נראה שם ממש ממש יפה לדעתי , כשראיתי אותו במציאות כמעט הקאתי לא זיהיתי אותו זה מארז אחר לגמרי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי זה פשוט אותו מארז, רק עם שם אחר - כמו שכבר אמרו פה.

בכל אופן, אם למישהו יש רלוונטיות - שייעלה אותן.

בלי תגובות לא ענייניות כי הדיון הזה כבר מוצא גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אני מסכים איתו.

בכל אופן אני ביצעתי הזמנה ובשבוע הקרוב אני אסע לרמת גן לראות את המארז , ואם הוא ימצא חן בעיני אני יקנה אותו , אם לא אני פשוט יבטל את ההזמנה במקום ;D

וכשאני יקבל אותו אני יעלה ! מבטיחחחחח...:)

בגלל אנשים כמוך - שאר הלקוחות (כמוני וכמו כולנו) מקבלים שירות לקוי. המילה הראשונה שקפצה לי לראש כשראיתי את התגובה שלך היא "חלאה ישראלית ממוצעת" ותו לא. הזמנת מוצר - הביאו לך אותו וזו ההתנהגות שלך? גועל נפש :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROTFL, דברים כאלה תכתוב לו כהודעה פרטית.

לא צריך לעניין את כולנו מה אתה חושב עליו.

ובכל אופן - תלמד להתבטא קצת יותר בעדינות.

ערוך את ההודעה שלך בבקשה.

עוד תגובה לא במקום אני נועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך - שאר הלקוחות (כמוני וכמו כולנו) מקבלים שירות לקוי. המילה הראשונה שקפצה לי לראש כשראיתי את התגובה שלך היא "חלאה ישראלית ממוצעת" ותו לא. הזמנת מוצר - הביאו לך אותו וזו ההתנהגות שלך? גועל נפש :puke:

תסלח לי ?

אני אשמח מאוד אם תסביר לי איך בגללי אתה מקבל שירות לקוי... ::)

המילה הראשונה שקפצה לי לראש כשראיתי את התגובה שלך הייתה "מי אתה חושב שאתה?" ואני עדיין חושב ככה...

באיזה זכות אתה מאשים אותי ? :bash:

הזמנתי מוצר ONLINE כי לידיעתך לא ניתן לראות את המוצר אפילו ללא הזמנה , אם תקרא שוב אולי תבין שרשמתי שאני נוסע לרמת גן , כלומר אני נוסע לחנות אני לא מבקש שישלחו לי הביתה ואז מבטל.....

ואם היו נותנים לי לנסוע לחנות ולראות את המוצר לפני הקנייה , תאמין לי שזה מה שהייתי עושה - אך בגלל שהחנות לא מאפשרת לי לראות\לקנות כלום בלי לעשות "הזמנה על ריק" (ללא תשלום) אז אני נאלץ לנהוג ככה.

ואפשר לחשוב אז ביטלתי , "גועל נפש"....אני לא יודע בכלל למה טרחתי לענות לך...בגלל אנשים כמוך הפורום הזה נראה כמו מקום של אנשים סרקסטיים שנהנים מלנעות תראדים ולצעוק על אנשים לעשות חיפוש....אני כבר מכיר 2-3 אנשים שברחו מהפורום בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...