איך המפרט הזה ? משחקים פעם ב... הרוב גלישה . אופצייה לOC בעתיד . - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הזה ? משחקים פעם ב... הרוב גלישה . אופצייה לOC בעתיד .

HeaT-SinK

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וה-Cache לא משנה.

Cache Memory - כמות הזיכרון מאפשרת למעבד להעביר ולשמור שם מידע שלו הוא זקוק לעיתים קרובות ולקרוא אותו במהירות וכך לשפר את ביצועיו.

הם זיכרונות שמובנים לתוך המעבד ומספקים למעבד גישה מהירה למידע חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהידועים של Winbond, הלא הם.. BH-5,6, CH-5,6.

אם אתה מתכוון לצ'יפים של ווינבונד שנמצאים בזכרונות של טווינמוס, אז המלאי שלהם לא הגיע לארץ עדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cache Memory - כמות הזיכרון מאפשרת למעבד להעביר ולשמור שם מידע שלו הוא זקוק לעיתים קרובות ולקרוא אותו במהירות וכך לשפר את ביצועיו.

הם זיכרונות שמובנים לתוך המעבד ומספקים למעבד גישה מהירה למידע חשוב.

זה לא ממש ישפיע ה256K הנוספים שבבארטון בעבודות בשולחן העבודה ובגלישה ... (אני אומר עובדות שהן בעצם שאלות :)

אחד מהידועים של Winbond, הלא הם.. BH-5,6, CH-5,6.

אין אותם לPCH . אני בטוח 95% שאין את זה לפנדה . גם המנהל של PCH אמר לי שעדיין אין בארץ CH-5 , כך שנשאר רק BH-5 שרובהסיכויים שאין בפנדה . :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות ממנה אתה קונה את המערכת ממש לא מעניינת אותי. אני המלצתי לך על 5 (או לפחות על 3) הצ'יפים הטובים ביותר בנוגע לזיכרון הספציפי, כשרק 2מהם לא הגיעו עדיין לארץ (עד כמה שאני יודע). תבחר אחד מהם. זה ממש לא משנה. אתה בטוח ואתה בטוח ואתה בטוח.. אולי תרים לחנות המסיומת טלפון ותשאל? אני לא חושב שלהיות בטוח כ"כ עוזר לך. (אכן, אני ציני. זה בכלל לא עוזר לך וזהו דבר רע מאוד.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...