איך המפרט הזה ? משחקים פעם ב... הרוב גלישה . אופצייה לOC בעתיד . - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הזה ? משחקים פעם ב... הרוב גלישה . אופצייה לOC בעתיד .

HeaT-SinK

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האופציות הן כאלו. BH-5, BH-6, CH-5, CH-6. בסדרת תוים אלו מסתיימות הכתוביות אשר על שבבי הזיכרון שעל-גבי הPCB. אלו הם צ'יפים אשר מבית Winbond והם מצוינים. צ'יפ מצוין גם הוא מגיע מבית TwinMOS. תזהה אותו ע"י כך שהוא פותח בTMD ומסתיים ב50D, כך שניתן להתייחס לזה כצ'יפ TMD-50D. הצ'יפ הזה מצוין גם הוא. כל עוד תיישם את ההצעות שבתגובה הקודמת שלי, הזו ושל ארמגדון, המערכת תהיה מושלמת, מבחינתי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK מפט סופי לפני קנייה (קונה מחר)

AMD ATHLON XP 2500 600 NIS

ABIT NF7-SL ver 2.0 Nforce 2 665 NIS

ARCTIC SILVER 3 58 NIS

GeIL 512MB (2x256) 3200 Golden Dragon 743 NIS

COMPUCASE Midi Tower CI-6A19 BLACK

HEC 300 + USB 329 NIS

SPIRE HD05040B FlowCooler 53 NIS

Zalman VGA Heatpipe Cooler ZM80A-HP

Gigabyte RADEON 9500 64MB Retail

*2 ENERMAX 120MM Ball Bearing fan (אחד מקידמת המארז אחד מאחור)

+ היטסינק של טרממלאייט ומאוורר שעדיין בזה אין לי מושג מה לבחור

יוצא לי3600 בערך (!) + הכסף של הסינק יהיה לי 3800 . מפרט לOC

(אני רוצה להישאר עם הבארטון . אם אני אגיע ל2.2 אני אשמח)

אל תמליצו לי לשנות לTWINMOS . אבל אם אתתם ממליצים על חברה אחרת אז תגידו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? למה להיות תפוס ומקובע בדעתך לגבי סוג מסוים או חברה מסוימת אשר מספקת מוצרים מסוימים? למה להיות כה פרמיטיבי ולתת לדבר להשפיע על מידת החור שבכיס שלך? אתה לא מבין שהזיכרון המומלץ של TwinMOS הוא אחד הזיכרונות הטובים ביותר שקיימים? לדעתי, אף אחד, בעיקרון, לא זקוק מעבר לזיכרון הזה של החברה. לא מתוכנן OC עקרוני, כך שאני יכול לומר 'על אחת פי כמה וכמה'. כפי שאמרתי, רק שלא נראה לי שאתה מקשיב, המעבד הזה לא מבטיח לך OC טוב ולא שום סטפינג שתמצא שלו. סטפינג ספציפי שתראה לטוב עלול לאכזב אותך. הדבר כלל לא קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט ! ונגיד שמעבד אני אחליף ל 2700+ ... יתן לי ביצועים נחמדים בOC עם סטפינג AIUHB ?

והזכרון - הטכנווגיה של GEIL פשוט מרשימה ואם אני אשתמש בזכרון לאוברקלוק אאז הוא ישרת אותי כזכרון רגיל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למעבד.. כשמבוצע OC, אין טעם לרכוש מעבד מאוחר, אלא שכל עיקרון הOC הוא להאיץ רכיב חלש ולהגיע ואף לעקוף בביצועיו את ביצועיהם של רכיבים אשר פי כמה טובים ממנו, בעיקרון. בעיקרון, אני נגד ה2700+ משום שגם איתו הOC אינו מובטח. אבל, הOC מובטח ב100% עם ה2100+ בסטפינג של AIUHB. אתה תגיע בקלות ל2.0GHz והרבה מעבר לזה (עם קונפיגורציות נכונות וקירור מתאים, כמובן).

נ.ב.- אתה מוזמן לפרט לגבי הטכנולוגיה של GeIL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א..............מה2100+ אני לא מרוצה בגלל דבר אחד והוא ה266 FSB וה256K ... מאוד מאוכזב . אני מת לקנות אותו רק בגלל 2 אלו אני מאוכזב :(

זהו .

ב. על הגייל .

- אין יותר "רגלי מתכת"

-והזכרון מחובר ל PCB כמו סלוט של מעבד (זה גם גורם לירידה עצומה בטמפרטורה,כל כך נמוכה שלא צריך היטסינק,וגם זה משפר את הביצועים כי הזכרון מחובר ככה טוב יותר.)

-זה גם מאוד יפה,כי על הזכרון יש לד אדום חזק,ועל הצ'יפים של הזכרונות יש משטח פלסטיק שקוף יפה והאור של הלד משתקף עליו..

ג....... SLK800+DELTA ?(אל תתיחס למאפיינים שלהם רק לצורך הדוגמא) יביאו רציני ל2100+ ? כי נאייודע שהוא מתחמם מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למעבד.. מה הקשר לגודל ה-Cache? אתה חושב שזהו הדבר שעזר לAXP2500+ להיות טוב יותר מהמעבדים המקבילים אשר מבית והחברים האחרים מבית AMD? לא. זהו הFSB הגבוה, אשר לו אתה לא אמור לדאוג (משום שהוא נמוך יחסית), משום שאותו אתה תעלה וכך הביצועים יתפחו, מן הסתם. בקשר לזיכרון.. מלבד כך שזה לא אומר שלחברות אחרות אין קשקושים מקבילים שכאלו, גם לא יהיו לך שום בעיות עם הזיכרונות של TwinMOS ואתה יכול להרגע. אפילו להיטסינק אתה לא תזדקק.

וכן, הקירור הזה סבבה. ה2100+ לא מתחמם הרבה. הוא מתחמם בצורה ממוצעת בדיוק כמצופה ביחס למעבדים אחרים וביחס לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה העלו/אני אוכל להעלות (בקירור כזה (אתה חושב) אני אוכל להעלות את הFSB של ה2100+ ?

ואם יש רק TWINMOS עם MTEK ?! עדיין לקנות אותו !?הוא יתקע אותי

זה לא פורם מגדי עתידות לא נוכל לנבא לך עד כמה תוכל להעלות FSB , אולי אחרים כן אבל אני לא רוצה להסתמך על דברים שאני לא בטוח בהם ב100%.

ובקשר לשאלה השניה שלך אני לא חושב שהזכרונות יתקעו אותך אבל הO\C שלהם לא יהיה ברמה כה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...