שאלה|ספק corsiar ומארז nzxt tempest - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|ספק corsiar ומארז nzxt tempest

TAMIRRR013

Recommended Posts

תיראו יש לי שאלה

אני הולך ליקנות מחשב חדש עם מארז tempest וספק corsiar 550wtt וכתוב ב ksp שהספק מגיע עם מאוורר של 12cm fan(אני קונה מ Ksp) והשאלה שלי היא: אם המארז tempest מגיע גם עם מאוורר אחורי אז איך יהיה מקום לשתי מאווררים מאחורה גם לספק וגם למאוורר של המארז כי לפי מה שידוע לי תקנו אותי עם אני טועה עם מיסתכלים מאחורי המחשב אז המאוורר של הספק שם הוא מוציא את האוויררר אז לא הבנתי יש מקום לשתי מאווררים מאחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו יש לי שאלה

אני הולך ליקנות מחשב חדש עם מארז tempest וספק corsiar 550wtt וכתוב ב ksp שהספק מגיע עם מאוורר של 12cm fan(אני קונה מ Ksp) והשאלה שלי היא: אם המארז tempest מגיע גם עם מאוורר אחורי אז איך יהיה מקום לשתי מאווררים מאחורה גם לספק וגם למאוורר של המארז כי לפי מה שידוע לי תקנו אותי עם אני טועה עם מיסתכלים מאחורי המחשב אז המאוורר של הספק שם הוא מוציא את האוויררר אז לא הבנתי יש מקום לשתי מאווררים מאחורה?

וודאי שיש מקום לשניהם. המאוורר של הספק נמצא בתוך היחידה של הספק והמאוורר של המארז נמצא באיזור ייעודי לכך מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך שבמחשב המעפן שלי שאני פותח את המחשב אני רואה שהמאוורר של הספק ביציאה האחורית של המחשב ברשת הזאת מאחורה גדול כזה למעלה והוא יוצא מהספק איך?

2)שאלה תיראו קראתי שהמארז מיוצר מיפלסטיק!! אז המארז לא אכותי כמו שמדברים עליו? כי עם הוא עשוי מיפלסטיק הוא יכול להישבר בקלות זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...