טלוויזיה לחדר(סוף סוף אני פותח את הדיון, יא &# - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלוויזיה לחדר(סוף סוף אני פותח את הדיון, יא &#

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה כל כך קטן לכם.

אני עם Syncmaster 245T שעולה בסביבות ה4 אלף ש"ח וזה מסך 24" ואני רואה וסרטים מהמיטה במרחק של מקסימום 2.5 מטר וזה בובה'לה. אולי הייתי מוסיף עוד איזה כמה אינצ'ים בודדים אבל למחשב זה כבר די גדול ואין לי איך להרחיק את המסך ממני כשאני יושב בשולחן מחשב.

אני עושה את אותו דבר עם מסך 19". :nixweiss:

(ובעבר גם עם 17 CRT)

כמו שאמרו- עניין של הרגל.

JUDAS,

אתה יכול לחבר עם כבל סטריאו RCA... (את הכרטיס קול)

RCA_connector

את המסך אתה יכול לחבר עם מתאם DVI ל .

בנתיים אני גם לא רואה שום דבר רע בלחבר בחיבור VGA (D-SUB)1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שאם המסך יהיה גדול יותר הוא ישאר באותה רזולוציה מה שאומר שהנקודה יותר גדולה ולדעתי זה משפיע על איכות התמונה ואני די וידאופיל( :lol:) כי אני גרפיקאי וגם קצת פיקי בדברים האלה.

האמת היא שלא יצא לי לשבת מול מסך מחשב שהוא בעצם טלוויזית LCD 37 וכו' - בגלל שגודל הנקודה גדולה בהרבה מאצלי, איך זה בא לידי ביטוי, בפחות איכות?

למה ניתן להשוות את זה? זה כמו שאני ישים רזולוציה נמוכה יותר על המסך שלי והכל נהיה קצת מפוקסל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה עדיין לא יגיע למצב מפוקסל אבל האיכות פחות טובה.

נו אז מה אם זה הרזולוציה הטבעית של המסך

קח למשל מסך מטר על מטר וכל נקודה תהיה בגודל ס"מ ותראה איזה איכות תקבל

לא יכול להיות מסך גדול יותר עם אותה הרזולוציה של מסך קטן יותר והאיכות לא תשתנה. כמו בהשוואה של מסך 24" עם רזולוציה של 1920x1200 מול 42" עם 1080P ואפילו אותה רזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב,

אני מחפש כמובן דרך שבה הכרטיס קול יהיה מחובר כל הזמן לטלוויזיה ולרמקולים הרגילים, ובלחיצת כפתור כזו או אחרת הOutput יעבור לטלוויזיה... אני לא רוצה כל פעם מחדש להוציא ולחבר יאדה יאדה.

בקשר לעניין האיך לחבר את המחשב - אני מחפש את הפיתרון האיכותי ביותר, לאו דווקא ה"קל" ביותר.

יש לי חיבורי בטלוויזיה

על הכרטיס מסך יש לי חיבורי DVI

כמו כן יש לי חיבור VGA בטלוויזיה

אז ההתלבטות היא בין כבל DVI TO , או DVI TO VGA TO VGA(עם מתאם כזה).

מה יותר איכותי? כמו כן אני צריך כבלים די ארוכים(יותר מ3 מטרים כנראה)... יש המלצות לסוגים? כי יש כבלי נגיד שנמכרים ב120 ש"ח ויש כאלו ב250, שזה חתיכת הפרש - אני רוצה לדעת אם זה שווה את זה, כי אם כן, אז אני אשקיע את העוד טיפה(ועוד טיפה, ועוד טיפה, ועוד טיפה).

מקווה היום לקחת את הטלוויזיה, וויפי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אין הבדל בין הכבלים בסביבות ה200 ש"ח+ לכבלים בסביבות ה100? רק עניין הזהב שמונע קורוזיה?

ובקשר לממיר - לממיר עצמו יש חיבור SCART, אך לטלוויזיה אין... אז... איך לחבר? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפתוח פה דיון על זה. אבל דווקא כבל הוא כבל שחשוב בו מאוד איכות הכבל במידה ומדובר על מרחק של יותר מ-2 מטר בערך.

הסיבה הפשוטה היא התדר המאוד גבוה של המידע (בעיקר כשמדובר ב-1080P) אשר בו כבר יש השפעה משמעותית לאיכות הכבל. אני לא היחיד שאומר את זה. זה משהו שגם האנשים שתכננו את ה- אמרו שהוא קיים, וזה משהו שגם אפשר למדוד ולא רק "רואים" את זה, ע"ע eye.

בפן המעשי, לי יש בין המחשב למקרן כבל DVI-DVI שמעביר דיגיטלי (Single link אם אני זוכר נכון), אורכו הוא 7.6 מטר ואין לי שום בעיות איתו. זה כבל שעלה לי רק 90 שקל עם משלוח בתוך ארה"ב לכזה אורך (כשבארץ אותו הכבל בדיוק היה יותר פי 3-4 יותר).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בשעה טובה חיברתי את הטלוויזיה למחשב, בעזרת חיבור הVGA.

רואים מצויין, הפתיח של ההולי גרייל של מונטי פייתון(Those Responsible for the sacking of the people who wer'e responsible for the subtitles, have been sacked) לעולם לא נראה טוב יותר והיה מצחיק יותר(וזה רגיל).

רק כמה שאלות בבקשה(די דחוף, החברה באה אליי לראות מונטי פייתון, ואני רוצה חוויה "גדולה מהחיים" :smile1: )

1.

צמוד לחיבור הVGA בטלוויזיה יש חיבור של AUdio שאמור להיות ייעודי לחיבור אודיו מהמחשב.

הוא נראה כמו חיבור 3.5 מ"מ רגיל, אבל אני לא 100% בטוח שזה המצב.

עשיתי ניסוי קטן וניסיתי לחבר את האוזניות אליו(Sennheiser PX 100) וזה התחבר בסדר, אבל החיבור הרגיש "רופף" שכזה - בעוד שניסיון לחבר את האוזניות ליציאת Headphones הניב חיבור יציב הרבה יותר... בקיצור, האם החיבור הצמוד לVGA הוא אכן 3.5 רגיל? אני פשוט מחבר את כרטיס הקול לטלוויזיה עם כבל 3.5-3.5?

2.

כאשר אני בחיבור VGA יש לי רק שתי אופציות למצב תמונה: 16:9 או 4:3 והאופציה של Just Scan(Native Rate) שהבנתי שהיא די "חיונית" לחיבור למחשב.

עיון בחוברת הראה שאכן, בחיבור VGA אלו האופציות היחידות האפשריות... אז השאלה היא:

א. למה?

ב. האם זה באמת משנה בחיבור VGA, עניין הJust Scan?

ג. האם בגלל המחסור בJust Scan בחיבור VGA, זה אומר שעדיף לחבר את הטלוויזיה עם חיבור DVI - HDMI?(כרטיס המסך לא כולל יציאת , רק DVI)

3.

הרזולציה האופטימלית של הטלוויזיה בחיבור למחשב, לפי החוברת הפעלה, היא 1360x768.

כרטיס המסך שלי הוא 8600GT.

רציתי לסדר את הרזולוציה שלו לרזולוציה אופטימלית כמובן, אך דרך ההגדרות של הוגבלתי ל1280 על משהו.

לעומת זאת, שנכנסתי לnVidia Control Panel, הייתה לי שם האפשרות לשים את הרזולוציה על 1360x768.

אני חושב שזה בגלל שהמסך מחשב שלי(Samsung SyncMaster 710N, ישן מאוד) פשוט לא תומך בכאלו רזולוציות ולכן הווינדוס מגביל אותי.

בקיצור - האם זה ששיניתי את הרזולוציה דרך הקונטרול פאנל של נווידיה, זה בסדר?

תודה מראש לעוזרים, ואודה על תשובות מהירות(מאוד!)

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כנראה שזה כניסת RCA כפולה.. מצד אחד במחשב אתה מחבר PL, מהטלוויזיה 2 RCA.

2.חיבור VGA הינו אנלוגי ולא דיגיטלי, לכן מצב JUST SCAN בלתי אפשרי.

3. תנסה לשים את הטלוויזיה על רז' של 1280X720.. זה ממש קצת פחות מהשניה, עד שתמצא פתרון תסתדר איתה.

עשית למסכים CLONE או DUAL MONITOR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה ז"א? לא הבנתי.

חיבור 3.5 ל3.5 הוא לא מה שאני צריך? או כן? ואם לא, אז מה אני כן צריך?

2. קראתי מדריך בdtown שאם רוצים לחבר LCD/פלזמה למחשב זה נורא חשוב שתהיה לה כניסת VGA וגם NR(או Just Scan)... אם אי אפשר להפעיל את שניהם יחד, אז בשביל מה? ושוב אני שואל, האם עדיף DVI- מהמחשב לטלוויזיה עם Just Scan מופעל או שהVGA-VGA זה סבבה?

3. לא זה ולא זה, כרגע אני מוגבל בכבל VGA אחד, ולכן כאשר המסך מחשב מחובר, הטלוויזיה לא ואותו דבר הפוך, לכן נראה לי שזה לא כ"כ משנה הרזולציה בכל זמן נתון, שכן אני משנה אותה ברגע שאני עובר מסך(רוצה לומר - אם המסך מחשב לא תומך ב1360x768 זה לא נורא, כי גם ככה הוא מכובה ולא מציג כלום(ולא מחובר) כאשר הטלוויזיה מחוברת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...