טלוויזיה לחדר(סוף סוף אני פותח את הדיון, יא &# - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלוויזיה לחדר(סוף סוף אני פותח את הדיון, יא &#

Judas Iscariot

Recommended Posts

שאלה מהירה -

יש מצב שאני יכול "להשיג" את הMarantz FX26LC.

בסביבות ה2,000 ש"ח... האם שווה?

והיום הייתי בכמה חנויות אלקטרוניקה וראיתי טלוויזיות 26'' מהמרחק הרצוי(ואף יותר), וזה נראה פשוט מעולה.

כמובן ש32 זה יותר טוב, אבל זה לא מספיק חשוב לי בשביל להשקיע עוד 1,000 ש"ח + בכזה דבר.

שוב, תודה מראש לעוזרים![br]פורסם בתאריך: 17.11.2008 בשעה 21:08:13

סורי על ההקפצה, אבל אני כבר רוצה לקנות את המסך.

אז כמו שאמרתי, כנראה שיש לי אופציה לרכוש את ה Marantz FX26LC בסביבות ה2,000 ש"ח.

כמו כן, אתמול הייתי במחסני חשמל ושם "הציעו" לי(יותר נכון, הבהרתי מה אני רוצה) את ה:

Samsung A450 ב2,790 ש"ח (אחריות לשנה)

ו את ה

LG 2630R ב2,890 ש"ח (אחריות לשלוש שנים)

מבחינה טכנית "טהורה", אילו מהמסכים הללו יספק לי את הביצועים הטובים ביותר למטרות של:

- צפייה בשידורי HOT(רגיל, לא HD, כי המחיר של HD כרגע הוא שערורייתי לחלוטין)

- צפייה בוידיאו מהמחשב וכן משחקי מחשב

ההבדל של ה100 ש"ח בין הסמסונג לLG לא משנה לי, ולLG יש אחריות לשלוש שנים... השאלה היא איזה מהמסכים טוב יותר.

וכמובן, האם שווה לי ללכת על הMarantz במחיר שמציעים לי והאם ובכמה הוא נחות מהLG והסמסונג.

אודה מראש על עזרה מהירה!

נ.ב

האם שני המסכים תומכים בNative Rate? כמו כן לא הצלחתי להבין האם לשני המסכים יש חיבור SCART (בשביל הממיר) וVGA/DVI(בשביל המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכיר רק את הA450 ולכן קשה לי להשוות. מסך איכותי, אמין, מגיע עם 3 שנות אחריות של סמיליין (לפחות שלי הגיע ככה).

תומך בNR. האופציה נקראת just scan (סריקה מדויקת בתפריט בעברית).

אני מרוצה מהתמונה גם בשידורי SD, גם ב720p וגם מהרמקולים (מתחבר דרך HDMI).

2 אופציות שאני משתמש בהן:

1. מצב קולנוע - תמונה "חמה" ורכה יותר, נהדר בעיקר לסרטים כשהחדר חשוך.

2. סראונד סאונד - נותן אפקט מאד נעים. מן הסתם לא יתחרה במערכת סטריאו משוכללת, אבל לי זה מספיק.

לגבי המאראנץ, אני כאמור לא מכיר אבל מהלינק שלך נראה שיש ניגודיות נמוכה ביותר. אם אתה לא רואה הבדל בחנות ממרחק הצפייה שלך, קח את הזול יותר.

אני הייתי הולך על הA450 ולא רק בשל התגובות החמות שהיא מקבלת באופן עיקבי מאנשים באתר.

אגב, ה32A450 עולה 3300 שזה רק 500 שח יותר, ולא 1000:

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=708106

מעבר לגודל, אתה מקבל פי 2 ניגודיות מה26" (פי 15 מהמאראנץ). שים לב לתגובות בZAP לדגם הזה.

בכל מקרה, תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר הוכח מזמן כשטויות, יש שיטת חישוב הרבה יותר שימושית (שאמצא אותה אתן לינק)

20 אינץ' מ 2 מטר יהיה יותר מסיוט..

32 מ 3 מטר יהיה נורמלי, אך עדיף 42.

תתחדש אריאל! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי קצת אופטימי. אני בסלון עם 42" מ-4 מטר וזה קטן לי (ולכל שאר האנשים בבית). אני בחדר עם 74" מ-3 מטר (מקרן) וזה פשוט תענוג (והאמת היא שאם לא הייתי מוגבל בגלל מסך ההקרנה שלי הייתי מוסיף עוד קצת בזום של המקרן).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הכל עוד עניין של הרגל..

למשל, אני הייתי עם מסך 17" למחשב והוא הספיק לי לגמרי... עכשיו עברתי למסך 26" רחב עם רז' של 1200P, ואני אפילו חושב שאיזה מסך 40 אינץ' ממש לא יזיק לי פה (חוץ מעניין הרז')

רוב האנשים חושבים שזה מטורף לעבוד על מסך כזה ושאני משוגע.

אגב, שקניתי אותו, הוא היה ממש גדול לי.. אחרי יום התרגלתי, וכל יום אני מרגיש יותר שאני צריך יותר גדול.

בתכלס, 32" מספיק למרחק של 2 מטר, 42" ל 2.5 ומ 5 מטר זה 50"

אבל יש רצוי, יש מצוי, ויש מתאים-גם-לשידורי--בלי-לגרום-להם-להראות-מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר הוכח מזמן כשטויות, יש שיטת חישוב הרבה יותר שימושית (שאמצא אותה אתן לינק)

20 אינץ' מ 2 מטר יהיה יותר מסיוט..

32 מ 3 מטר יהיה נורמלי, אך עדיף 42.

תתחדש אריאל! :yelclap:

זה Judas Iscariot מיוזר של חבר.

תודה :)

רק שאלה קטנה אם יותר לי... איך אתה יודע שקוראים לי אריאל? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו גם את ה A450 וגם את ה 330, אני מרוצה מהן עד הגג.

ה 450 40'' בסלון

ו330 32'' בחדר (היא גם משמשת כמסך מחשב ראשי :jump:).

עשית קניה חכמה שלא תתחרט עליה בגרוש.

ה A450 זה כאילו תלית תמונה בסלון.

האיכות בשמיים (ואני לא קולט HD, אלא רגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה כל כך קטן לכם.

אני עם Syncmaster 245T שעולה בסביבות ה4 אלף ש"ח וזה מסך 24" ואני רואה וסרטים מהמיטה במרחק של מקסימום 2.5 מטר וזה בובה'לה. אולי הייתי מוסיף עוד איזה כמה אינצ'ים בודדים אבל למחשב זה כבר די גדול ואין לי איך להרחיק את המסך ממני כשאני יושב בשולחן מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכר שיש לך בלוג?

זוכר שהיה לינק אליו בחתימה שלך?

הנה לך :xyxthumbs:

Got it.

מצטער על הפרנואידיות הקלה, היה לי התקפון :x

אני אוסף את הטלוויזיה מחר/מחרתיים - אז עכשיו עוד שאלה גדולה - חיבורים, כבלים ושאר צרות.

איך אני מחבר את הממיר של HOT(לא HD) לטלוויזיה? כרגע הוא מחובר לטלוויזית CRT פיצפונת בחיבור... TV OUT או משהו כזה :screwy:

איך כדאי לחבר את הטלוויזיה למחשב? הכרטיס מסך הוא 8600GT, ולו יש שני חיבורי DVI(אחד מהם משמש את המסך מחשב שלי שהוא בעל חיבור VGA, בעזרת מתאם DVI TO VGA)

האם אפשר לחבר גם את כרטיס הקול(M-Audio Fast Track Pro) לטלוויזיה, כך שמקור אודיו מהמחשב ינוגן מהרמקולים של הטלוויזיה?(לא קריטי)

עוד דברים שאני צריך לדעת? הגדרות מיוחדות?

תודה מראש למי שעוזר עכשיו, והמון תודה למי שעזר בבחירת הטלוויזיה והצליח לשכנע אותי להיפרד ממשכורת של כמעט חודשיים עבודה :smile1:

וויפי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...