טלוויזיה לחדר(סוף סוף אני פותח את הדיון, יא &# - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלוויזיה לחדר(סוף סוף אני פותח את הדיון, יא &#

Judas Iscariot

Recommended Posts

Aloha!

אני כרגע בתהליכי מעבר שכן אחותי עברה לדירה משלה(הגיע הזמן בגילה).

לצערי הצבא לפניי וכסף לדירה בזמן הצבא לא יהיה לי ולכן אני נשאר בביתי החם עד (לפחות) לאחר הצבא, באסה לי.

לכן, המעבר הוא... מעבר חדר!

לכבוד המאורע המרגש אני החלטתי להשתדרג ולשדרג את חווית ה... שהות בחדר שלי.

צעד ראשון - טלוויזיה מגניבה!

כרגע, בחדרי הישן ישנה טלוויזיה ענתיקה ענתיקה של SONY שנתנו לי סבי וסבתי היקרים.

מדובר בטלוויזיה משנות השישים לערך שלא ברור לי איך לעזאזל הצליחו לחבר אליה ממיר דיגטלי, אבל הי... מי אני שאשפוט?

אז ככה, אילו התעללויות הטלוויזיה תעבור?:

מרחק הצפייה הוא בערך 2.5-3 מטרים.

זווית הצפייה הינה קבועה בקודש והיא "שב מול המסך!" (הטלווזייה מול המיטה, והצפייה תהיה... מן המיטה).

הטלווזיה תהיה מחוברת לממיר HOT HD ולכן צריכה להיות HD Ready

הטלווזיה תהיה מחוברת למחשב(כרטיס מסך Palit GeForce 8600GT , אלא אם אני צריך כרטיס טלווזייה וכאלה? אני אודה על הסבר, כי הידע שלי בתחום שואף לאפס) *חשוב לציין, המסך של המחשב והטלוויזיה לא אמורים להציג את הדסקטופ ביחד ואני לא מתכוון לשחק משחקים עם הטלוויזיה כמסך, אני פשוט רוצה לראות בטלוויזיה כל מיני תוכניות שיש לי על המחשב).

והנה ה"דרישות" שלי:

- גודל מסך: יותר מ14 אינץ' אך פחות מ32.. נראה לי משהו סביבות ה20 זה פאנן

- תקציב: אליה וקוץ בה, אני עובד כרגע בשתי עבודות, מצבי הכלכלי בסדר גמור אך אני לא מעוניין לבזבז את כל חסכונותיי על הטלווזיה, ולכן חשבתי על תקציב של סביבות ה... 2,500 ש"ח? אם יש משהו Mind Blowing לחלוטין ב3,000 אני אשקול אותו, אך זכרו - גם טלווזיה בגודל 22 אינץ' זה ממש סבבה, אין לי צורך ביותר מזה, ואל תנסו לשכנע אותי אחרת.

המון המון המון המון המון המון המון תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת הגזמת עם הגודל :-\

אתה לא תראה כלום ב 22 אינץ' ממרחק 3 מטר, מנסיון מצער ..

המינימום זה 26".

וכך תוכל לקחת מסך כמו T260 שיתאים לך גם לחיבור ה HOT HD ישירות (יש לו ורמקולים) וגם לחבר את המחשב. (הרז' שלו היא 1920X1200)

הוא עולה 2600 ש"ח.

בכל מקרה, עדיף לקנות 32" כבר למרחק כזה אבל אתה מתעקש אני רואה..

אז קח את המסך שהצעתי.

אגב, פוסט משעשע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שלוש מטר, זה פחות... המרחק הוא בוא נראה... מהקיר למיטה ואז עוד איזה חצי מטר... משהו כמו 2.4.

זה המסך?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=706931

אבל.. אבל..

זה.. מסך מחשב.. לא .. אם יש בכלל הבדל?(שוב, אני בור בכל הנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלויזיה- ועוד מלא חיבורים אחרים..

מסך מחשב- DVI, VGA, בכמה בודדות... יחסית נדיר לראות במסכי מחשב.

ההבדל במסכים הוא שבמסך מחשב הגודל נקודה לרוב יותר קטן ויש יותר חדות וכל הבולשיט הזה..

אני אומנם לא וידיאופיל (כן, יש כזה דבר, לכל דבר יש פיל!) אבל הייתי מייעץ לשאול בפינת המסכים בפורומים ששם יענו לך ביתר דיוק והידע שם לאנשים גדול יותר. הפורום כאן קצת "מת"..

כמו שעומרי (בלאק ריין) אמר, 22 אינטש' זה קטן מאוד לטלויזיה. אתה מורגל ממסכי CRT גדולים ושמנים ששם השיטה מעט שונה במדידה ובעצם כשהמסך רחב הוא בעצם יותר "קטן" לעומת מרובע/ CRT. כמו שהומלץ- לקחת 24+ אינטש' אם כי הייתי ממליץ לקחת 32 שזה כבר מינימום במסכי LCD, אבל פה זה כבר לא הידע שלי אז לך לפורום המתאים שיעזרו לך שם..

צפיה מהנה ותתחדש! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 24" אולי תצליח לראות משהו. אבל לדעתי? אם כבר אתה משלם הרבה וקונה משהו, לא כדאי להנות יותר? אתה עוד חודש תראה אצל חבר 37" מאותו מרחק ותתבאס לחלוטין. לי הייתה בחדר 32" שראיתי בה ממרחק של 2.5-3 מטר בערך, ולמרות ששילמתי עליה ממיטב כספי 5070 שקלים התבאסתי שלא שילמתי עוד כזה סכום ולקחתי משהו גדול יותר. כיום מאותו המרחק כמעט (3 מטר) אני עם שנותן לי 74", תהייה בטוח שזה לא גדול מדיי.

הנקודה שלי היא שלדבר טוב מתרגלים מהר. לך על 32" גם אם זה אומר שהיא לא תהייה Full-HD (ממילא לא תראה הבדל מהמרחק שלך). לקרת ה-3000 לדעתי כבר אפשר להביא טלוויזיות של שארפ שהן HD-Ready, אני אישית מאוד אוהב את התמונה שלהן. אני מציע לך לקפוץ לחנות ולבדוק.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ששכחתי לציין:

טלוויזית LCD איכותית (חוץ מכמה דגמים של טושיבה) תספק לך צבעים יותר טובים ממסך המחשב, זוויות צפיה יותר טובות ומעבדים פנימיים לשיפור התמונה.

זה לא תקף לכל מסך מחשב, פשוט מה שהצעתי לך הוא בעל פאנל TN..

מחזק את ההמלצה על שארפ, תמיד שאני בחנות אני עושה מן השוואה בין כל החברות, וב 80% מהמקרים שארפ מנצחות (לפעמים יש דגמים חדשים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 24" אולי תצליח לראות משהו. אבל לדעתי? אם כבר אתה משלם הרבה וקונה משהו, לא כדאי להנות יותר? אתה עוד חודש תראה אצל חבר 37" מאותו מרחק ותתבאס לחלוטין. לי הייתה בחדר 32" שראיתי בה ממרחק של 2.5-3 מטר בערך, ולמרות ששילמתי עליה ממיטב כספי 5070 שקלים התבאסתי שלא שילמתי עוד כזה סכום ולקחתי משהו גדול יותר. כיום מאותו המרחק כמעט (3 מטר) אני עם שנותן לי 74", תהייה בטוח שזה לא גדול מדיי.

הנקודה שלי היא שלדבר טוב מתרגלים מהר. לך על 32" גם אם זה אומר שהיא לא תהייה Full-HD (ממילא לא תראה הבדל מהמרחק שלך). לקרת ה-3000 לדעתי כבר אפשר להביא טלוויזיות של שארפ שהן HD-Ready, אני אישית מאוד אוהב את התמונה שלהן. אני מציע לך לקפוץ לחנות ולבדוק.

Anatoli.

אם הייתי אחד שרואה כל יום הרבה זמן, בהחלט הייתי משקיע יותר כסף מ2,500 - העניין הוא, שאני ממש לא.

אני רואה רק לזמן יחסית קצר כל יום בגלל עיסוקים כאלו ואחרים.

אני רואה כל יום אבל "שגרת הטלוויזיה" שלי מתחלקת בערך כך:

- משחק כדורגל פה ושם

- National Geographic/ערוץ ההיסטוריה/ערוץ 8 לפני השינה

- ביפ פעם בשמונה שנים(שאין שם שידור חוזר, שזה אף פעם)

אני גם רואה כל מיני תוכניות במחשב(Family Guy, American Dad, The Simpsons, Dexter, Entourage, My Name Is Earl, The , The Daily Show, The Colbert Report).

המטרה שלי בקניית חדשה ויפה היא בעיקר בשביל התמיכה בממיר HOT HD(בעיקר בשביל הSPORT 5 HD, שבו אשכרה רואים טוב) ובשביל שאוכל לראות את התוכניות שאני רואה במחשב בטלוויזיה ובשכיבה במקום בישיבה על הכיסא.

אני יודע שאתם חושבים שפחות מ32'' זה ממש קטן, אבל בשבילי זה לא - אני רגיל למסך 14'' מכזה מרחק(כן, אני רציני) וסביבות ה20'' זה שידרוג ניכר בשבילי.

Heck, עם האקסית שלי היינו רואים מהמסך מחשב(17'' שאנחנו על המיטה, ממרחק של איזה 2.5 וזה היה נפלא, Back To The Future הוא סרט מעולה לא משנה על איזה מסך הוא) - אז באותו מרחק לראות את זה במסך 20 ומשהו? שידרוג ניכר!

שוב, אם הייתי רואה טלוויזיה כל יום המון זמן, הייתי משקיע יותר - אבל כרגע אני פשוט רוצה להשתדרג ממצבי הנוכחי ולאו דווקא ללכת על הטופ.

נכון, אם אני אראה אצל חבר 37'' אני אתבאס, ויש לי חבר עם בחדר של 74'' - זה תמיד יותר טוב, אבל העניין הוא שמבחינתי זה לא שווה את ההפרש הכספי.

אם בעוד 300 שקל לתקציב(~2,800 ש"ח) הייתי מקבל 37'' הייתי הולך על זה בלי היסוס, אבל זה לא המצב ומבחינתי זה לא שווה את ההשקעה - במיוחד שהכסף שאני עושה עכשיו בעבודה אמור גם לשמש אותי למטרות אחרות כמו מחייה שוטפת בזמן הצבא(כי מה לעשות ש300 ש"ח לחודש זה לא הרבה, ותודה לאל על ההורים שלי שביזבזו עליי כבר מספיק כסף, לא רוצה שיבזבזו עוד).

זאת ועוד, אני מוגבל מבחינת רוחב המסך ל80 ס"מ(בגלל מגבלות ריהוט), אז יש לקחת זאת בחשבון.

After all that being said - אפשר המלצה לפי מה איך שאני (בכוונה) הגבלתי את עצמי? תודה מראש לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשידורי טלויזיה,

בדוק את הפלזמה הבאה:

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=695305

נראה לי שזאת תהיה העסקה הטובה ביותר עבורך,

איכות טובה,

גם תואמת HD READY

אם תרצה לחבר את הממיר בחיבור ,

והכי חשוב היא בתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגם A450 של סמסונג בגודל 26" עולה כ2700:

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=708414

אני ממליץ לך לשדרג לאותו דגם בגודל 32" בתוספת של כ500 שח, ההבדל משמעותי ותהנה ממנה ליותר זמן.

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=708106

פשרה מסויימת הינה דגם A330 בגודל 32", שהיא פחות איכותית:

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=708411

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לשדרג לאותו דגם בגודל 32" בתוספת של כ500 שח, ההבדל משמעותי ותהנה ממנה ליותר זמן.

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=708106

:xyxthumbs:

אמנם אין לי את זאת אבל יש לי את ה32 מהסדרה הקודמת של (R81) ואני מאוד מרוצה ממנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

99% שאני הולך על הסמסונג(http://zap.co.il/model.aspx?modelid=708414).

רק מה, נכנסתי לכמה חנויות שנמצאות בZAP וכולן ממוקמות באזור חיפה... WTF? רובן הן גם "רק אתרים" ואני לא אוהב כאלו דברים, אני מעדיף חנות נורמלית שגם יש לה אתר.

יש למישהו המלצות למשהו?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים בחנויות הגדולות (אלמ, שקם אלקטריק, טרקלין חשמל, מחסני חשמל וכו') יש מבצעים שבהם המחירים הם כמו באתרים בZAP.

מהחנויות בZAP יש את סלון חללית שיש להם חנות ואולי יסכימו לרדת במחיר (לפי האתר 3000).

לך לחנות ותראה אם הגודל מתאים לך במרחק הצפייה שלך. אני הייתי נעול על 32" עד שניסיתי בעצמי בחנות והשתכנעתי לעבור ל-37", למרות שבתור אחד שהיה לו TV ישנה של 25" זה נראה לי מופרך בהתחלה.

בכל אופן, תהנה...

עוד קישור:

http://www.netoneto.co.il/pl_product~la26a450~3~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...