צעד אחר צעד באוברקלוקינג - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד אחר צעד באוברקלוקינג

xgamer

Recommended Posts

אני משתמש חדש באתר הזה רציתי לדעת איך עושים בשיטת צעד אחר צעד

יש לי מחשב:

AMD 2500 BARTON

EPOX 8 RDA

CORSAIR 256 *2 400 MHZ

HERCULES 9700

WD 80 GB 8MB BUFER

המחשב חדש ורציתי לדעם אם כדאי לעשות

חוץ מזה תסבירו לי איך לעשות

ואיזה קרור מתאים בנוסף לקרור שיש לי CPU COOLER של ואנטק

ועוד שני מאווררים על המארז...

תודה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה סטפינג אני יביא לך קישור של המעבד ותגיד לי טוב

מצטער על האי ידע הזה אבל אני מיתכוון ללמוד בעזרתכם

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_75&products_id=3658

ואם לא עובד תעתיק אותו ;)

אחרי שקראתי את החלק הראשון הבנתי שהמהירות תוייה בבאס ובמכפלה ועדיף לעלות את המכפלה כי זה

לא גורם אי התאמות לחלקים האחרים...

במעבד שלי המכפלה פתוחה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטפינג כתוב על המעבד שלך (יש עליו מדבקה)

שום אתר או תוכנה לא תעזור לך לגלות מה הסטפינג שלך אתה צריך ממש להתסכל על המעבד ולראות מה כתוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל או כמעט כל מוצר אלקטרוניקה במיוחד האלה במחשבים וכל הסיליקונים לא מתנהגים אותו דבר, ולא רק שהם לא מתנהגים אותו דבר חברות כמו אינטל וAMD מוציאות לשוק גירסאות שונות של המעבדים, משתמש רגיל לא יודע בכלל מה ההבדל בין הגירסאות והוא גם לצריך לדעת, אבל... אם אתה עושה אז לפני הקנייה עדיף לברר איזה גירסאת יצור אתה קונה (סטפינג), יש סטפינגים ספציפים שהם מאוד מאוד טובים לביצוע המהרה ולא יהוו גורם מפריע להתקדמות, עד לשלב מסוים כמובן, בשביל לדעת איזה יש לך אתה צריך לפתוח את המארז, להוריד את ההיטסינק בעדינות ובלי לפגוע במעבד או בלוח או לשבור פלסטיקים באיזור הסוקט, אחרי זה להסתכל טוב על המעבד ולרשום בדיוק את כל מה שכתוב עליו, בין שאר הדברים יהיה גם קוד שהוא הסטפינג ופה יוכלו להגיד לך אם הוא טוב או לא.

לפי דעתי זה לא ממש ממש חשוב כי אתה פשוט יכול לעשות עד שתראה איפה אתה נעצר, הסטפינג חשוב לפני הקנייה, אחריה זה כבר לא משנה כי "נדפקת" כאילו... (לא ממש...), אתה יכול לבדוק מה יש לך ביד אבל ת'אמת, זה לא ממש יכול לעזור הרבה רק אולי יזהיר אותך עד לאן אפשר לשחק עם המתחים.

בגדול יש לך מחשב חזק מאוד ו... אם כדאי לך לעשות ? לרוב מי שקונה מחשב חדש ועושה זה בגלל שהוא רוצה לראות עד לאן המעבד מגיע וגם כתחביב, ויש כאלה שמשאירים את המחשב מומהר בשביל לקבל עוד ביצועים, עקרונית, אתה היום יכול לשחק כל משחק חלק מאוד וברמות גרפיות גבוהות וספק אם תרגיש את ההבדל לאחר ההמהרה.

אני בכל מקרה הייתי עושה כי זה כיף, וגם אחרי הכל... עוד ביצועים ובחינם, אז סבבה, רק דבר אחד, אל תעשה שום דבר בלי שאתה יודע ואם אתה רוצה לדעת לך תקרא מדריכים פה באתר וברחבי האינטרנט, כי זה בעיה להסביר לאנשים כל פעם איך לבצע וזה גם דורש כתיבת מגילות אם אין לבנאדם שאתה מסביר לו ידע בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אני מבין אבל רצת האוברקלוק לפי מה שכתבתם

אם אתה אומר לי שאין לי צורך באוברקלוק אז אני לא יעשה...

עד כמה יכול להגיע המעבד שלי כי הרבה אמרו לי שברטון זה דפוק לאוברקלוק

זה נכון ומה הקטע של התאימות עם הבאז של הזיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...