Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 63 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני נתקל בבעיה מוזרה יש לי מין נקודות לבנות קטנות כאלה שאני משחק הן מופיעות גם בתפיט של המשחק ולאו דווקא במהלך המשחק עצמו למרות שאז הן מתרבות.

יכול להיות שזה קשור לWIN7? זה לא נראה כמו ארטיפאקטים מהכרטיס. מישהו מכיר או יכול להציע איזה פתרון?

אגב המשחק בגרסאתו הראשונית כלומר 1.0 לא עדכנתי לשאר הגרסאות יכול להיות שגם זה משפיע על הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה ידידי, מעכשיו מפנים מקום לכותר השישי...

אני בד"כ לא מוחק משחקים (בזכות ה-1TB שקניתי), גם אם אני לא משחק כבר.

אלא אם כן זה משחק גרוע שהדחף למחוק אותו הוא מיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נפרדתי מהמשחק לשלום.

הסרה מאוד ארוכה אגב.

דקה דומיה לזכר הימים הטובים והמשחקים המעולים

יהיה זכרם ברוך :nutty:

ויואמר 57,694,173 פעמים קדיש

קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש,קדיש, המשך יבוא ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

יפה ידידי, מעכשיו מפנים מקום לכותר השישי...

:yelclap:

אני בד"כ לא מוחק משחקים (בזכות ה-1TB שקניתי), גם אם אני לא משחק כבר.

אלא אם כן זה משחק גרוע שהדחף למחוק אותו הוא מיידי.

זה קרה לי לאחרונה עם OFP2

המשחק הזה היה טוב בחודש חודשיים הראשונים.

אח"כ לא מצאתי את עצמי עם חשק אליו, אין לי אפילו הסבר

וככה עברה לה חצי שנה בלי שנגעתי בו.

פירסמתי למכירה באי-ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שאלה בנוגע למפות nazi zombies :

בזמן האחרון התחלתי קצת לשחק ב nazi zombies וזה די נחמד... מזכיר את left 4 dead רק בקטנה...

השאלה שלי היא : יש למשימות האלה סוף? שיחקתי עם עוד 3 חברה והגענו ל round 11 וזה פשוט לא נגמר!

יש לאן לשאוף? או שזה פשוט לראות עד כמה אתה שורד וזהו?

מה הכי רחוק שהגעתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בנוגע למפות nazi zombies :

בזמן האחרון התחלתי קצת לשחק ב nazi zombies וזה די נחמד... מזכיר את left 4 dead רק בקטנה...

השאלה שלי היא : יש למשימות האלה סוף? שיחקתי עם עוד 3 חברה והגענו ל round 11 וזה פשוט לא נגמר!

יש לאן לשאוף? או שזה פשוט לראות עד כמה אתה שורד וזהו?

מה הכי רחוק שהגעתם?

אין להם סוף. אתה יכול לחפש ביוטוב אנשים שהגיעו לסיבוב 500 ואפי' יותר (ע''י צ'יטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי עם חברים לרמה 23. כשתגיע לשם אחרי כמה נסיונות, אתה תחשוב שרמה 11 זה משחק ילדים.

הטקטיקה שלנו הייתה לפתוח את הדלת למטה ולהסתגר בחדר: שניים על החלונות ושניים על הדלת.

חשוב לא לצאת, כי ברגע שאחד נופל לרצפה זה גורר שרשרת טעויות בגלל שיש פחות אחד וגם מנסים להחיות אותו.

והכי חשוב- תגרילו נשקים בתיבה!

תצטיידו בשני נשקים טובים כל אחד, בתקווה שייצא לכם ה-Ray Gun.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...