מחשב נייד מארה"ב - למטרות משחקים בעיקר, בתקציב של עד 1500$. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד מארה"ב - למטרות משחקים בעיקר, בתקציב של עד 1500$.

Milk-Inc

Recommended Posts

היי,

אז ככה, ירדתי מעניין המחשב הנייח, ואני מתכנן לקנות מחשב נייד בארה"ב שיהיה למטרת משחקים ועריכות בפוטושופ(לא יודע עד כמה עריכות בפוטושופ מצריכות שינויים קיצוניים במפרט, לכן לא ציינתי את זה בכותרת)

-גודל המסך: לא רלוונטי(לא כזה משנה לי איזה גודל הוא יהיה, אבל כמובן שיהיה בגבול הטעם הטוב ולא ענק מדי)

-משקל: לא רלוונטי.

-זמן סוללה: רצוי שיהיה כמה שיותר ארוך, בהתאם למסגרת לתקציב(אם הוא מאפשר את זה)

-יציאות מיוחדות/BT: אין צורך מיוחד בשניהם.

-גודל מינימלי של כונן קשיח: 500GB.

-שיהיה כלול כמובן צורב .

-לא נדרשת אחריות בנלאומית

-אין לי העדפה לחברה כלשהיא.

הערות נוספות:

*אני ארכוש את המפרט בעוד כ-4 חודשים. אם לדעתכם מתוכנן לצאת רכיב (מעבד/כרטיס מסך וכד') חדש לשוק במהלך התקופה הזאת - אני אשמח אם תציינו את זה(אני לא כ"כ מעודכן בנושאים האלו כרגע)

*בתקציב לא נכלל שירות משלוחים וכד', שכן אני עובר לשם באופן קבוע ואני כבר ארכוש את המחשב שם.

*התקציב מספיק למחשב בדרישות הנ"ל? יש אפשרות לחריגה, רק אם היא תהיה משמעותית מבחינת התמורה שאני אקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 4 חודשים זה המון זמן, בהחלט יהיו שינויים. לדעתי כדאי לך להמתין לפחות חודשיים לפני שאתה מתביית על אפשרויות.

הסכום יספיק לרכישה של מחשב גיימינג, השאלה היא כמובן עד כמה הדרישות שלך הן גבוהות בתחום המעבד וכרטיס המסך. מה שכן עלול להגביל אותך קצת זו הדרישה להארדיסק של 500gb לפחות. יש מחשבים שזה לא יהיה אפשרי בהם (לפחות לא בקניה ישירה, כמובן שאפשר להחליף אח"כ). מה זה גודל בלתי הגיוני מבחינתך? 17"? אתה בכלל מדבר על מחשב לגיימינג רציני או משהו של Mid-Range (סטייל HD 3650 או 9600m GT)? אתה יכול בתקציב הזה לקנות מחשב גיימינג רציני קצת יותר אבל אלו נוטים להיות מפלצות שלא באמת נותנות ניידות משמעותית מסוג כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי ש-4 חודשים זה הרבה זמן, במיוחד בשוק המחשבים שמתפתח בצורה כה מהירה.

לגבי הכונן הקשיח: מה הנפחים הפופולריים כיום שמקבלים בקניית מחשב נייד?

ביקשתי 500, אבל אם זה עלול לגרום למגבלות מסויימות במפרט, אז אני פשוט אתפשר על נפח נמוך יותר וזהו(השאלה היא עד כמה נמוך יותר)

אני מדבר על מחשב לשוק(המשחקים) הבינוני+

לגבי מסך: לדעתי 17" זה הגבול.

הניידות היא לא שיקול משמעותי בשבילי.

כמובן שלא צריך להגזים(אני חדש בתחום הניידים, לכן אין לי כ"כ למה להשוות.. אבל עניין המשקל הוא לא כזה קריטי) במשקל הנייד.

חשוב לי שהמעבד יהיה הרכיב החזק והמשמעותי במפרט, שכן אני אתעסק הרבה בעריכות PS וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח האחסון הכי נפוץ בניידי Mainstream הוא 160gb-250gb. עם זאת, ברוב המחשבים שניתן לקנפג יש אפשרות לקבל גם יותר (אם כי רוב המחשבים של 15.4" עדיין לא מציעים 500gb). נפח של 500gb נפוץ במחשבי 17". ההגבלה תהיה כאן אם אתה רוצה לקנות מחשב שאינו ייעודי לגיימינג דווקא או שהוא מורכב מראש. ישנם דגמים שמגיעים מורכבים מראש ולא ניתן להשיג עם יותר מ-320gb.

אם מדובר בגיימינג בינוני והאלמנט החשוב לך ביותר הוא המעבד לדעתי כדאי לך לשקול משהו עם כרטיס מסך של Midrange שיאפשר לך להשקיע יותר במעבד ובאיכות הבניה ויתן לך יותר חיי סוללה ומחשב פחות מסורבל (מחשבי 17" לא באמת מספקים רמה סבירה של ניידות.) ישנם מחשבים עם מערכת גרפית היברידית שנותנת אפשרות להחליף בין כרטיס מסך מובנה לנפרד ומאפשרת הרבה יותר גמישות מבחינת חיי הסוללה. מחשבים כאלו מתחילים להכנס עכשיו יותר ויותר וזו עוד סיבה שהייתי מחכה כרגע ורואה מה יצא. מחשב כזה לדוגמא הוא ה-Lenovo T500 (לטושיבה יש כרגע מחשב גיימינג רציני עם הפונקציה הזו אבל הוא יקר מאד).

אם אתה מעדיף להתפשר על איכות וחיי סוללה לטובת כרטיס גרפי יותר טוב אז אתה יכול להסתכל בעיקר על מחשבים של Sager, , Gateway ולפעמים גם טושיבה שנותנים בדר"כ את המפרט הגבוה ביותר בכל רמת מחיר. לדוגמא ה- G50VT (ב-15.4" ועם ה-9800m GS וה-T9400). מחשבים ב-17" שיתאימו לקטגוריה הזו יש (לדוגמא מפלצות כמו ה-Gateway P-78xxx) אבל, שוב, לדעתי זו קניה די מופרכת לרוב האנשים. אני לא מפרטת את כל הדגמים כי יש סיכוי טוב שהם לא בהכרח יהיו הרלוונטיים או הכדאיים ביותר בעוד 4 חודשים. קח בחשבון שמחשבים כמו אלו עשויים לסבול מחימום די זוועתי ובהכרח יהיו להם חיי סוללה נוראיים.

אני בכל מקרה הייתי מחכה ובוחנת את השטח שוב עוד כמה חודשים. למה אתה בכלל רוצה (לא נשמע שאתה מתכנן לנייד אותו הרבה)? אתה הולך להחזיר אותו לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהיה לי האפשרות לרכוש מודלורי, שאני אוכל להחליף לו כרטיס מסך בעת הצורך - זה יהיה מצויין.

בכל אופן, המסקנה העיקרית כאן היא שכדאי להמתין עם זה לפחות עוד חודשיים.

וכמו שאני רואה, אני ארכוש בסוף מחשב 17", שכן אני מבין שהמפרטים של מחשבים כאלו תואמים לדרישות שלי.

אני רוצה , כי אני אצטרך שם ניידות מסויימת עם המחשב ומחשב נייח פשוט לא יעזור לי.

אין לי כוונה להחזיר אותו לארץ(כמו שאמרתי - אני עובר לגור שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בDell XPS M1530 ב1449$ עם הכונן 250GB 7200RPM ניתן לשדרג ללא תוספת תשלום ל500GB 5400RPM.

אבל כמובן ש4 חודשים זה רחוק מדי, א' עד אז אני בטוח שכל המחשבים בקטגורייה יעברו לזיכרונות , מעבדי P8XXX וT9XXX יהיו זולים יותר ונפוצים יותר/יצאו להם מחליפים זולים וחזקים יותר ועוד המון שינויים, בוודאי שה500GB יהיה יותר נפוצים במחשבים מהקטגורייה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...