דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 108 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

אתה מצחיק כתוב לך במפורש 15 דברים בני ישמעאל יעשו בארץ באחרית הימים במפורש -והכל התקיים. בסך הכל נבואות זה אחת הדברים החזקים.

כמה שהנבואה יותר רחוקה -יותר מרשים.

לגבי האוזניה -אתה מתכוון אוזניית בלוטוס? אני אומר לך שאין, בקיצקץ אתה בטח ראית פעם בפורום את משפחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמשיכו לשקר לעצמכם ילדים, תמשיכו, הרי אתם רוצים לזייו ולהשתכר כל היום ואתם רוצים לברוח מן האח הגדול שפשוט אי אפשר לברוח ממנו.

תמשיך להתפלל לאלילים וללמוד חוקים פרימיטיבים מלפני 4000 שנה.

דרך אגב בקשר לאח הגדול אני לא רואה את זה .זה מטומטם מידי.

ואני מכיר מלא דתיים וחרדים שמתים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אוזניה בלוטוט

נבואה - חחחח הצחקתני , כל אחד יכול להיות נביא , העיניין הוא להיות חכם , נביא רואה רק את מה שנותנים לו לראות , חכם רואה את האמת את המציאות ולעתיד הרבה יותר רחוק וכל הזמן , נבואה רואה רק את מה שמראים לה , וגם זה אתה צריך לסמוך על הבן אדם שמנבא ( היו הרי נביאיי שקר - חחח )

אין לשיטה שלכם את הפירוש החכם של התורה - יש לה את הפירוש שמשמר את הכח בתוך שיכבה רבנית בלבד , כל הפירושים שלכם הם לא על פי נבואה או חוכמה , היא על פי אינטרס בלבד , הרי עובדה , אתם לא מצליחים להיות יותר פתוחים , אתם רק נהפכים קיצוניים משנה לשנה , פחחחח תנור ניפרד לבשרי וחלבי , חחח עוד תולידו ילדים שרק אחד אוכל בשרי ואחד חלבי ( ממש קיין והבל - חחח ) כל כך הרבה שטויות , אתם בכלל לא לומדים תורה , אתם לומדים מילים מתות של אנשים מתים , אתם "חופשי במתים" זה מה שהידע שלכם שווה , שום דבר איננו אקטואלי להיום , עאלק שור שנגח את החמור - חחח איפה אתה חיי ? במה מדליקים את הנר ? בעיטרן או בנפט - חחח ועוד כל כך הרבה שטויות , ללכת עם מעיל בקיץ - חחח , חליק טרונקיל - זה חכם ?

כמה מדענים השיטה שלכם הוציאה ?

ואתה עם מה אתה משתמש לדבר עם אנשים ? עם יוני דואר ? ובמה אתה מפעיל את המחשב ? עם שני אבנים ? אם אתה לא רואה את הדירדור של החברה שאתה ליכאורה מייצג ו / או מגן עליה , אז אתה , פפפחחחחחחחחח - חחח .

שלא לדבר על הנצלנות החוגגת וכו' ( ולו רק למראית עין ) ( מה יש בן אדם לא יכול להיות מאמין ועובד ולומד ? מה אתה לא יכול להיות מאמין באלוהים ולמצא/ליצר נוסחה חדשה במטמטיקה ? - מה זה נגד אלוהים ? מחשב זה לא אלוהים ? אתה לא יכול להיות חקלאי ולהאמין ? מה אדמה זה לא אלוהים ופירות זה לא אלוהים ? -חחח אלוהים שלך נימצא בבתי קברות חפור בתוך האדמה ויבש כמו העצמות של הרבנים שלך - צדיק . התולעים כבר גמרו לאכול את האלוהים שלך - חחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אי

"ושערי תירוצים לא ננעלו"

נביא הוא גם חכם- בגלל שהוא חכם הוא נהיה נביא. בקיצר תמשיך לשחק אותה... ולסטות מהנושא.

רוב מה שכתבת לא נכון [כי אין שום בעיה לעבוד או ללימוד ]-אבל בכל הדיון הזה אתה כותב אותן דברים ואותן דברים- אז חבל לי להתאמץ סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אוזניה בלוטוט

נבואה - חחחח הצחקתני , כל אחד יכול להיות נביא , העיניין הוא להיות חכם , נביא רואה רק את מה שנותנים לו לראות , חכם רואה את האמת את המציאות ולעתיד הרבה יותר רחוק וכל הזמן , נבואה רואה רק את מה שמראים לה , וגם זה אתה צריך לסמוך על הבן אדם שמנבא ( היו הרי נביאיי שקר - חחח )

אין לשיטה שלכם את הפירוש החכם של התורה - יש לה את הפירוש שמשמר את הכח בתוך שיכבה רבנית בלבד , כל הפירושים שלכם הם לא על פי נבואה או חוכמה , היא על פי אינטרס בלבד , הרי עובדה , אתם לא מצליחים להיות יותר פתוחים , אתם רק נהפכים קיצוניים משנה לשנה , פחחחח תנור ניפרד לבשרי וחלבי , חחח עוד תולידו ילדים שרק אחד אוכל בשרי ואחד חלבי ( ממש קיין והבל - חחח ) כל כך הרבה שטויות , אתם בכלל לא לומדים תורה , אתם לומדים מילים מתות של אנשים מתים , אתם "חופשי במתים" זה מה שהידע שלכם שווה , שום דבר איננו אקטואלי להיום , עאלק שור שנגח את החמור - חחח איפה אתה חיי ? במה מדליקים את הנר ? בעיטרן או בנפט - חחח ועוד כל כך הרבה שטויות , ללכת עם מעיל בקיץ - חחח , חליק טרונקיל - זה חכם ?

כמה מדענים השיטה שלכם הוציאה ?

ואתה עם מה אתה משתמש לדבר עם אנשים ? עם יוני דואר ? ובמה אתה מפעיל את המחשב ? עם שני אבנים ? אם אתה לא רואה את הדירדור של החברה שאתה ליכאורה מייצג ו / או מגן עליה , אז אתה , פפפחחחחחחחחח - חחח .

שלא לדבר על הנצלנות החוגגת וכו' ( ולו רק למראית עין ) ( מה יש בן אדם לא יכול להיות מאמין ועובד ולומד ? מה אתה לא יכול להיות מאמין באלוהים ולמצא/ליצר נוסחה חדשה במטמטיקה ? - מה זה נגד אלוהים ? מחשב זה לא אלוהים ? אתה לא יכול להיות חקלאי ולהאמין ? מה אדמה זה לא אלוהים ופירות זה לא אלוהים ? -חחח אלוהים שלך נימצא בבתי קברות חפור בתוך האדמה ויבש כמו העצמות של הרבנים שלך - צדיק . התולעים כבר גמרו לאכול את האלוהים שלך - חחח .

פששש פוסט יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני ועכביש אתם שני בחורים שאני אכן מעריך.

רק עכביש אני לא מבין מה לך בזמן האחרון למה אתה כותב פוסטים ברמה כזאת רעשנית.

תאמין לי שאם רוני יקרא את התורה כפשוטה הוא יבין שכל העניין של שני תנורים ושל שני סירים וכל זה זה הבל הבלים והתורה מעולם לא אסרה בישול של בשר בחלב (ובטח ובטח שלא של בעלי-כנף (כודגמאת עופות או אווזים) בחלב).

אז בקיצור, תן לבנאדם לגלות את הנכונות של התורה בעצמו, אותי אף אדם לא כיוון לזה, אני פשוט הרגשתי שמשהו לא בסדר, ביררתי, וראיתי שהוא אכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שאני מתייחס לעכביש? הוא חוזר על אותן דברים [גם לסלף] ומתעלם ממה שבאמת דנים איתו .

מה נעשה איתך תותח?

אף אחד לא אמר שהתורה אסרה- זה איסור חכמים לכן זה לא איסור תורה.

חבל עלייך -לפחות אמרתי לך ללכת למקום של תורה שם ללמוד בעיון , ואני רוצה לראות אם תחזור בדעה של קראי.

תנורים וכאלה זה גמרא - שם דנים לפרטי פרטים איך מה ומהו ובאיזה אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור כל הילדים בלי דעה קופצים על זה.

למה אתה משנה נושא? תענה לו...

או אם לשפוט לפי כל הפוסטים האחרונים שלך אתה יכול להמשיך לגמגם ולהסתתר

מאחורי משפטים חסרי תוכן או קשר לנושא, בשביל להציג את עצמך כמישהו שאתה לא.

מי יודע אולי תכתוב פה תגובה ראויה להערכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי כאלה שפתאום צצים להם.

כתבתי לו בעבר וגם אחרים אבל הוא חוזר על אותן דברים- נראה לך שאני אבזבז את זמני כל פעם.

הוא בסך הכל רוצה רק לש-ג-ע -אותי.

כאילו מעולם לא כתבתי פה תגובה - מה שהאדם רוצה לראות - הוא רואה.

כל בר דעת יודע להבחין שדיברתי איתו על הנבואה -ורואים לאן הוא סטה -תמיד לאותו מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שאני מתייחס לעכביש? הוא חוזר על אותן דברים [גם לסלף] ומתעלם ממה שבאמת דנים איתו .

מה נעשה איתך תותח?

אף אחד לא אמר שהתורה אסרה- זה איסור חכמים לכן זה לא איסור תורה.

חבל עלייך -לפחות אמרתי לך ללכת למקום של תורה שם ללמוד בעיון , ואני רוצה לראות אם תחזור בדעה של קראי.

תנורים וכאלה זה גמרא - שם דנים לפרטי פרטים איך מה ומהו ובאיזה אופן.

רוני, קראי לא קראי, הכל טוב ויפה.

אבל על התורה אסור להוסיף, חכם שמפתח הלכה תוך כדי הוספה על התורה ולא על פי סבל הירושה הוא מאותו רגע\אוטומטית לא חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שנחזור לנושא הזה שוב? כמו תוכים.

אני שואל אותך שאלה של היגיון -נגיד שזה היה הוספה אז איך כל החכמים שבכל הדורות קיבלו את זה? דור אחר דור.

ואתה יודע שכל חכם הוא עצום בתורה. [כל אחד מבקר את השני]

עכשיו אני שואל אותך האם ביררת את הנושא הזה? למדת את הנושא הזה? כן ללימוד [ולא לקרוא איזה מאמר אחד או שתיים]

הבאנו לך שכתוב בתורה במפורש תורות -אין רבים אלה בשתים. עדיין אתה הולך בדרך שלהם שתורה שבעל פה לא נמסרה למשה בסיני.

תאמין לי שאני מבין שקשה לקבל דברים שקשה לעשות אותן [עוד איסורים] אבל שים את הרגש בצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל אותך שאלה של היגיון -נגיד שזה היה הוספה אז איך כל החכמים שבכל הדורות קיבלו את זה? דור אחר דור.

ואתה יודע שכל חכם הוא עצום בתורה. [כל אחד מבקר את השני]

בעייה שלהם, זה לא חכמה להישאר עם הטעות מטעמי נוחות (כי לעשות מהפכה עולה בכאב ראש גדול), אבל הנה אני ואתה מבחינים בטעות, ואתה בעצמך לפי הטון רואים שכבר מזמן הבחנת בטעות.

אז השאלה שצריך לשאול היא האם בא לך ללבוש שריון, להתחמש ולצאת אל שדה הקרב?.

אני רוצה, אפילו מרגיש שאני חייב, נמאס לי כבר, ומשום מה גם נמאס לי לראות שלאחרים נמאס ושהם פונים לאתאיזם (שטן מפתה) בגלל החוקים הלא-רלוונטים והלא נכונים בעליל האלה (לתקופתנו).

עכשיו אני שואל אותך האם ביררת את הנושא הזה? למדת את הנושא הזה? כן ללימוד [ולא לקרוא איזה מאמר אחד או שתיים]

ואללה ביררתי.

הבאנו לך שכתוב בתורה במפורש תורות -אין רבים אלה בשתים. עדיין אתה הולך בדרך שלהם שתורה שבעל פה לא נמסרה למשה בסיני.

בתורה מועד על כך שהיא מכלול של תורות כתובות: הכוונה, בתורה ישנן תורות רבות כמו: תורת הבהמה והעוף וכל השרץ החי במים, תורת החטאת, תורת העולה ואחרים. המילה "תורה" מעברית עתיקה היא המילה העתיקה ל"הוראה". זה הכל, הוראת ההוראות היא ספר התורה.

ומכל תורות אלה שבו - לא מוזכרת תורה שבעל-פה.

תאמין לי שאני מבין שקשה לקבל דברים שקשה לעשות אותן [עוד איסורים] אבל שים את הרגש בצד.

מסכים איתך, אבל במקרה הזה זה רק נראה כאילו זה תקף - אבל זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...