West Vs. East - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

West Vs. East

MishaK

Recommended Posts

הם אנשים שמגיעים מהרחוב, שם מישהו מזלזל בך רק טיפה זה כבר עילה למלחמה.

מה שרק מוכיח את הקטע של האגו...

זה מה שאני לא כול כך אוהב בהם...על כול דבר קטן הם ישר נדלקים ויוצאים למלחומות.

אבל כמו שאני אומר על אביב גפן:

"אני לא אוהב את האיש, אני אוהב את המוזיקה"

אבל באמת כול האגו שלהם הוא מיותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שרק מוכיח את הקטע של האגו...

זה מה שאני לא כול כך אוהב בהם...על כול דבר קטן הם ישר נדלקים ויוצאים למלחומות.

אבל כמו שאני אומר על אביב גפן:

"אני לא אוהב את האיש, אני אוהב את המוזיקה"

אבל באמת כול האגו שלהם הוא מיותר...

West ניסו קצת להמנע מהמלחמה הזאת, אמינם ניסה לשתוק לבנזינו, בנזינו זה שהתעצבן שלא החזירו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אתה באמת חושב שזאת היא מלחמה אמיתית ? לפי מה שנראה כאן זה ניסיון מגעיל לבל קצת אור זרקורים ממלחמות של ילדים קטנים. אין כאן מלחמות כנופיות או משהו רציני באמת, רק כמה ילדים מתגרים אחד בשני - אם זה יתפתח לבאמת משהו גדול אז יהיה על מה לדבר, בינתיים זה לא מתקרב להתגבשות למחנות או למלחמה אמיתית... -> ככה אני רואה את זה...

אין כמו קובי!

קבל ח"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

West ניסו קצת להמנע מהמלחמה הזאת, אמינם ניסה לשתוק לבנזינו, בנזינו זה שהתעצבן שלא החזירו לו.

מה שמוכיח את הקטע עם התשמוי...

זה כמו הילדים הקטנים שמרביצים למשיהו ומתעצבנים כשהו לא מחזיר...ואז כשהו כן מחזיר הם מתעצבנים עוד יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Suge Knight - מי זה? למה הוא רוצה להרוג אותו והוא מהWEST?

עריכה: קראתי על מות TUPAC באתר מעריצים שלו וכתוב פה על תיאוריות למה הוא יכול להיות חיhttp://www.tupacfans.com/alive/index.php גם כתוב שהSUGE KNIGHT הזה היה איתו במכונית מתי שהוא מת אבל לא פגע בו אף כדור

אני רואה שאני לא מבין כלום בראפ יש יותר מדי ראפרים אפילו את SUGE אני לא מכיר

דרך אגב למה אתה כותב שהוא "מת" ולא מת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Suge Knight - מי זה? למה הוא רוצה להרוג אותו והוא מהWEST?

עריכה: קראתי על מות TUPAC באתר מעריצים שלו וכתוב פה על תיאוריות למה הוא יכול להיות חיhttp://www.tupacfans.com/alive/index.php גם כתוב שהSUGE KNIGHT הזה היה איתו במכונית מתי שהוא מת אבל לא פגע בו אף כדור

אני רואה שאני לא מבין כלום בראפ יש יותר מדי ראפרים אפילו את SUGE אני לא מכיר

דרך אגב למה אתה כותב שהוא "מת" ולא מת?

Suge זה המנכ"ל של Death Row, חברת התקליטים של פאק.

זה תיאוריה מאוד מורכבת שלי לקח בערך חצי שנה לסדר בראש.. קשה מאוד להסביר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אחי אתה די צודק במה שנאמר כאן

אבל הקרב בין ביגי לפאק לא התחיל בגלל איזו בחורה הוא התחיל בגלל שפאק שכב עם אישתו של ביגי

אני לא הייתי שותק אם מישהו אחר היה שוכב עם אישתי ואפילו אם הוא לימד אותי הרבה דברים על החיים לא הייתי אומר תודה אחרי דבר כזה

בכל מקרה בקשר למקרה של ביגי ופאק יש המון חקירות ואנשים עושים המון על מנת לפענח את הרצח של פאק (לא סתם עשו על כל הביף הזה חמישה סרטים (ועוד אחד בדרך))

הסיפור בין ג'ה לפיפטי החל לפני המון שנים

ג'ה ופיפטי היו באותה כנופייה הכנופייה הזו בגדה בפיפטי (או להיפך) ואחד מהם לקח אקדח ודפק בו 9 כדורים אחד נכנס בלחי ועשה לו חור בלשון (זה למה הוא שר בפה סגור) הלסת שלו נשברה

כל הכנופייה הזו הפנתה לו גב ובניהם ג'פרי (ג'ה רול) ג'ה היה היחיד שהצליח להכנס חזק בעולם הראפ מאותה כנופייה ופיפטי שראה שהוא מתחרה באותו מקצוע ניצל את העניין שיש לו דרך לנקום בג'ה על הפניית הגב

זו בעיקרון הסיבה למה הם בכאסח

אה ד"א, הביף הזה לא מסמל שום שיט על האיסט והווסט כי שניהם הם מהאיסט ושניהם מניו יורק

בדיוק כמו נאז וג'יי זי בכלל באיסט (למרות שאין באמת דבר כזה) מתנהלות הרבה מלחמות מחתרתיות שלא מגיעות לאוזניים של מי שרואה mtv או exit

פשוט אנשים לא מבינים שעניין האיסט והווסט נגמר

ולא באמת היה זה היה סתם גימיק שהצליח לעבוד על כולכם

היתה מלחמה בין ביגי לטופאק

לביגי היה את הגב שלו

ולפאק היה את הגב שלו (שנקרא death row(גזר דין מוות))

ובכלל החשוד העיקרי ברצח פאק הוא שוג נייט, אחד הגאנגסטרים הגדולים בהיסטוריה של ארה"ב, אומרים עליו שסנופ היה היחיד שהוציא עליו דיס ונשאר בחיים מספיק זמן כדי לשמוע אותו ברדיו, בכל מקרה לשוג היה מניע די חזק להרוג את פאק

כידוע שאמן מוציא שיר רוב הרווחים הולכים לחברת הקלטות

אצל הראפרים זה הולך ככה, שמישהו מוציא שיר רוב הכסף הולך לחברת ההקלטות, ברגע שהראפר מת כל הרווחים הולכים לחברת ההקלטות ומכיוון ששוג נייט הוא המנהל של death row הוא מקבל את כל הרווחים

אז כל העניין של החשדות באיסט ברצח של פאק הם רק בעדיפות שניה או אפילו שלישית כי לפאק היו חובות גדולים בלאס וגאס ולכן חושבים שהוא זייף את המוות שלו..

ומה זה השטויות האלה?! סנופ לא ברח לאיסט בגלל ששוג רוצה להרוג אותו!!!!

סנופ לא רואה את שוג ממטר

תבינו שבלוס אנג'לס יש שכונה "לונג ביץ'" יש לה איסט וווסט בווסט נמצאים המליונרים באיסט העניים, סנופ היה חבר בהרכב שנקרא "the eastsidaz" הוא לא ברח לאיסט הוא נשאר באיסט (של לונג ביץ')

או כמו שוורן ג'י אומר באחד השירים שלו "the side is the east, the coast is the west"

מבינים פעם הבאה שתרצו עוד משהו תשאלו את "הכריש" והוא יידע אותי

למרות שגם the hunter מבין טוב מאוד בעולם הראפ

מי שממש רוצה להבין דברים יותר טוב שייכנס לפורום הזה:

http://members.lycos.co.uk/rapdome/phpBB2/index.php

בעקרון אתם די מביני עניין

אבל בפורום הנ"ל מבינים יותר

בעצם אין יותר מבינים מבפורום של ר-א-פ

כבוד למי שקורא הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הקרב בין ביגי לפאק לא התחיל בגלל איזו בחורה הוא התחיל בגלל שפאק שכב עם אישתו של ביגי

אני לא הייתי שותק אם מישהו אחר היה שוכב עם אישתי ואפילו אם הוא לימד אותי הרבה דברים על החיים לא הייתי אומר תודה אחרי דבר כזה

בכל מקרה בקשר למקרה של ביגי ופאק יש המון חקירות ואנשים עושים המון על מנת לפענח את הרצח של פאק (לא סתם עשו על כל הביף הזה חמישה (ועוד אחד בדרך))

ג'ה ופיפטי היו באותה כנופייה הכנופייה הזו בגדה בפיפטי (או להיפך) ואחד מהם לקח אקדח ודפק בו 9 כדורים אחד נכנס בלחי ועשה לו חור בלשון (זה למה הוא שר בפה סגור) הלסת שלו נשברה

כל הכנופייה הזו הפנתה לו גב ובניהם ג'פרי (ג'ה רול) ג'ה היה היחיד שהצליח להכנס חזק בעולם הראפ מאותה כנופייה ופיפטי שראה שהוא מתחרה באותו מקצוע ניצל את העניין שיש לו דרך לנקום בג'ה על הפניית הגב

אה ד"א, הביף הזה לא מסמל שום שיט על האיסט והווסט כי שניהם הם מהאיסט ושניהם מניו יורק

בדיוק כמו נאז וג'יי זי בכלל באיסט (למרות שאין באמת דבר כזה) מתנהלות הרבה מלחמות מחתרתיות שלא מגיעות לאוזניים של מי שרואה mtv או exit

לביגי היה את הגב שלו

ובכלל החשוד העיקרי ברצח פאק הוא שוג נייט, אחד הגאנגסטרים הגדולים בהיסטוריה של ארה"ב, אומרים עליו שסנופ היה היחיד שהוציא עליו דיס ונשאר בחיים מספיק זמן כדי לשמוע אותו ברדיו, בכל מקרה לשוג היה מניע די חזק להרוג את פאק

אצל הראפרים זה הולך ככה, שמישהו מוציא שיר רוב הכסף הולך לחברת ההקלטות, ברגע שהראפר מת כל הרווחים הולכים לחברת ההקלטות ומכיוון ששוג נייט הוא המנהל של death row הוא מקבל את כל הרווחים

אז כל העניין של החשדות באיסט ברצח של פאק הם רק בעדיפות שניה או אפילו שלישית כי לפאק היו חובות גדולים בלאס וגאס ולכן חושבים שהוא זייף את המוות שלו..

סנופ לא רואה את שוג ממטר

תבינו שבלוס אנג'לס יש שכונה "לונג ביץ'" יש לה איסט וווסט בווסט נמצאים המליונרים באיסט העניים, סנופ היה חבר בהרכב שנקרא "the eastsidaz" הוא לא ברח לאיסט הוא נשאר באיסט (של לונג ביץ')

או כמו שוורן ג'י אומר באחד השירים שלו "the side is the east, the coast is the west"

כבוד למי שקורא הכל..

פאק באמת עשה את אישתו של ביגי, אבל ביגי לא ידע מזה עד שיצא Hit 'em up. חוץ מזה, לדעתי זה הדבר הכי חכם שפאק עשה במלחמה הזאת :)

בכל מקרה, אם באמת היה רצח, אז זה היה כבר אירגון גם של שוג, גם זה אורלנדו אנדרסון וגם ביגי.

אורלנדו כזכור לכם קיבל מכות רצח וגם לו נגנבו כל התכשיטים בזמן שפאק היה בלאס ווגס ע"י פאק והשומרי ראש שלו.

שוג היה רוצה לרצוח את פאק בגלל שפאק התחיל לשים לב ש-Death row חייבת לו המון כסף, והוא רצה לעזוב אותם ולהקים רקורד משלו.

אורלנדו היה רוצה לרצוח את פאק בגלל הקטע בלאס ווגס... בעיטה בראש ע"י אחד מהשומרי ראש זה לא בידיוק דבר נעים לדעתי.

ביגי.. כמובן, רצה לסיים עבודה שלא הושלמה מקודם.

אגב, תודה על ההסבר איך התחיל הקטע בין ג'ה לפיפטי, את זה חיפשתי באמת הרבה זמן ולא מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מבטאים את זה

שוג

שוג'

סוג'

סוג

??

ולא הבנתי שני דברים - בהתחלה אמרת ששוג הוא "אחד הגאנגסטרים הגדולים בהיסטוריה של ארה"ב, אומרים עליו שסנופ היה היחיד שהוציא עליו דיס ונשאר בחיים מספיק זמן כדי לשמוע אותו ברדיו" אבל אז כתבת ש"סנופ לא ברח לאיסט בגלל ששוג רוצה להרוג אותו!!!!

סנופ לא רואה את שוג ממטר" אז איך הוא לא רואה אותו ממטר אם שוג הוא אחד הגנגסטרים הכי גדולים של ארה"ב?

והדבר השני שלא הבנתי זה מאיפה סנופ עבר ולאן? מהWEST של לונג ביץ' לEAST?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה בקשר למקרה של ביגי ופאק יש המון חקירות ואנשים עושים המון על מנת לפענח את הרצח של פאק (לא סתם עשו על כל הביף הזה חמישה סרטים (ועוד אחד בדרך))

לביגי היה את הגב שלו

סנופ לא רואה את שוג ממטר

כבוד למי שקורא הכל..

הבאת אותה דודו ;D

וואלה אין מה להוסיף, אמרת הכל.

ולקובי, שאמר שהמלחמות האלה הם סתם למשוך תשומת לב ופופולאריות, אתה טועה... המלחמות האלה ממש ממש ממש מעבר לעניין של פופולאריות.

יש הרבה רציחות גדולות, ניסיונות לרצח (לפני חודשיים בערך, סנופ דוג כמעט נרצח ע"י שוג נייט... DiZi כבר סיפר ופירט על הריב של ג'ה רול ו 50 סנט שבמהלכו 50 סנט קיבל 9 יריות והיה קרוב מאוד למוות) והרבה פרשיות.... זה לא רק השגת פופולאריות ותשומת לב מעולם המוזיקה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...