האם יש סיכון באפשור הPAT על לוחות 865PE - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש סיכון באפשור הPAT על לוחות 865PE

CreativeX

Recommended Posts

הזמנתי את הלוח P4P800 865PE. שמעתי שעל ידי עדכון ביוס, טכנולוגיית הPAT מתאפשרת כמו בלוחות 875P. עכשיו השאלה שלי היא האם יש סיכון בזה שאני יפעיל את הPAT? זה ישפיע על הלוח כמו שOC משפיע? (מחמם) האם הוא עלול להרס?

אני יודע שאינטל איימה שהיא תבטל את האחריות למי שמפעיל את הPAT, אבל זה לא ממש מטריד אותי.

תודה מראש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אני רק שואל ליתר ביטחון שאחרי זה לא יהיו בעיות.

זה גם לא יבטל את האחריות על הלוח... מה אם זה יהרס איך הם ידעו למה?

אני לא יכול לכתוב הודעות , כי שאני מנסה המעבד עולה ל100% שימוש, ואני צריך לעשות רסטרט. לא יודע למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם יכול להרס כמו כל רכיב אחר במחשב.

תסמוך עליי, אני יודע על מה אני מדבר, האחריות שלך יכול להתבטל אבל אם לא תעשה משהו חריג אז לא יקרה כלום.

אתה בא מחר למגרשים איתי ועם אייל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הpat למעשה גורם לצ'יפסט לעשות משו שהוא לא מתוכנן לעשות, עד כה לא שמעתי על נזקים אבל מדובר במשהו דומה לאוברקלוק ככה שכן יכול להיגרם נזק, לגבי אם רואים את זה שתביא לוח לאחריות? אני בספק מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל את השאלה הזאת בגלל שבפורומים בTomshardware - http://www.community.tomshardware.com/forum/showflat.m?Cat=&Board=comp_cpu&Number=497904&page=0&view=collapsed&sb=5, יש איש שנהרס לו הלוח, אולי בגלל הPAT. מה אתם חושבים, זה בגלל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין ה PAT לנזק ללוח !

אינטל מאיימת שזה גורם נזק כי אין לה דרך אחרת להתמודד עם הלוחות האלה, אני עובד קבוע עם אותו לוח עם ה MAM ENABLED - שזה בעצם הפתרון של לפונקציית ה PAT ואני חושב שבפורום OC ראו לאן הגעתי עם הלוח הזה ואין איתו שום בעיות - גם לא חוסר יציבות - המחשב עובד כבר שבוע רצוף ואין איתו בעיות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...