Quantum of Solace בקולנוע!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quantum of Solace בקולנוע!!!

klayton

Recommended Posts

הסרט אחלה קרייג אחלה הבחורה מהיטמן אחלה הבמאי אחלה סך הכל סרט אחלה :) בהשוואה לקודם זה כמעט אותו הדבר .. לדעתי לפחות והקודם היה מאוד טוב.

מאוד נהנתי ואני מקווה לעוד אחד ואם יסגרו את הכל בתור טרילוגיה יכול להיות מאוד נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניאל קרייג מעצבן אותי, הוא לא נראה כמו ג'יימס בונד בגרוש, מבנה הפנים שלו שונה לגמרי- וכל ההתנהלות שלו לא "בונדית".

כמו שיאבל אמר- יוחזר פירס ברוסנן לאלתר!

זה כל הקטע, בונד לא תמיד היה "בונד" כל הקטע של הספרים הראשונים וכמה מהסיפורים הקצרים בfor eyes only זה להסביר איך בונד הפך לגוש הקרח שאנחנו מכירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל Quantum of solace בכלל לא מבוסס על ספר, מילא קזינו רויאל.

ושלא תבין לא נכון, לדעתי קזינו רויאל היה סרט מצוין- רק הבונד של דניאל קרייג ביאס אותי.

שיתחילו לחפש אחד אחר כבר מעכשיו, חתמו עם קרייג על בונד 23, אבל ש 24 לפחות יהיה מישהו אחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל Quantum of solace בכלל לא מבוסס על ספר, מילא קזינו רויאל.

ושלא תבין לא נכון, לדעתי קזינו רויאל היה סרט מצוין- רק הבונד של דניאל קרייג ביאס אותי.

שיתחילו לחפש אחד אחר כבר מעכשיו, חתמו עם קרייג על בונד 23, אבל ש 24 לפחות יהיה מישהו אחר....

Quantum of solace מבוסס על סיפורים שונים מfor eyes only, אפילו השם של הארגון שהחליף את(SMERSH) נלקח משמה.

מה לעשות שהיום SMERSH שזה אירגון ביון מסכל סובייטי לא ידבר אל רוב האנשים אז ערכו כמה שינויים. זה לא שרוב שאר הסרטים היו מבוססים על ספרים, מאז The Man with the Golden Gun, לא נראה לי שהיה סרט אחד שמבוסס ישירות על ספר, או בכלל.. מה אתה חושב שMoonraker, Golden Eye וכל שאר הסרטים קשורים איכשהו ישירות לספרים של איאן פלמינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moonraker, במקרה, היה ספר בפני עצמו, ועכשיו אני גם רואה ש Quantum of solace מבוסס על אחד מחמשת הסיפורים ב for your eyes only

Golden eye ועוד נבחרים מהם לא מבוססים על ספרים, וחלקם גם לא על סיפורים קצרים מהאוסף, אבל זה לא מנע מהם להיות מעולים.

למעשה, אם אני זוכר נכון, פירס ברוסנן לא שיחק באף סרט שבוסס ישירות על ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moonraker, במקרה, היה ספר בפני עצמו, ועכשיו אני גם רואה ש Quantum of solace מבוסס על אחד מחמשת הסיפורים ב for your eyes only

Golden eye ועוד נבחרים מהם לא מבוססים על ספרים, וחלקם גם לא על סיפורים קצרים מהאוסף, אבל זה לא מנע מהם להיות מעולים.

למעשה, אם אני זוכר נכון, פירס ברוסנן לא שיחק באף סרט שבוסס ישירות על ספר.

Moonraker לא היה ספר לפחות לא במקור, זה היה תסריט שהומר לסרט, וכמה שנים אחרי זה יצא הספר לא להיפך, אתה מתבלבל עם Thunderball אולי, וכן פירס לא שיחק בשום סרט מבוסס על ספר או להיפך, GE היה סרט טוב, אבל לא כל הסרטים היו טובים ביוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moonraker לא היה ספר לפחות לא במקור, זה היה תסריט שהומר לסרט, וכמה שנים אחרי זה יצא הספר לא להיפך, אתה מתבלבל עם Thunderball אולי, וכן פירס לא שיחק בשום סרט מבוסס על ספר או להיפך, GE היה סרט טוב, אבל לא כל הסרטים היו טובים ביוחד...

Wiki thinks you're wrong

http://en.wikipedia.org/wiki/Moonraker_(novel)

השלישי בסדרת הספרים שלו, ובהחלט מקורי שלו, לא תסריט או משהו שהומר לספר. זה נכתב יותר מ 20 שנה לפני שהסרט יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע חזרתי מהסרט, וזה פשוט סרט מעולה!

אהבתי אותו יותר מהקודם

יש בו הרבה אקשן עלילה טובה, ודניאל קרייג משחק מעולה אני ממש אוהב אותו :)

בקיצור אהבתי, ומחכה כבר לסרט הבא

רק חבל שלא שמו את המשפט הנצחי "The name is Bond James Bond"

אבל לא נורא, אחלה סרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...