דחוף! עזרה במריחת P4 במשחה תרמית nanotherm - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף! עזרה במריחת P4 במשחה תרמית nanotherm

SuB

Recommended Posts

במדריך יש פנטיום 3 ויש לו קטנה באמצע, כאן אני לא רואה באמצע, רק את הריבוע כסף, שאני חושב שהוא הליבה ולא בטוח בגלל זה אני שואל אותכם כאן!

בבקשה תעזרו לי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, ומרחתי את המשחה גם על ההיטסינק איפה שיש צורה של ריבוע בגודל של הליבה, היה מסביב לריבוע שקעים כאלה שמסמנים את הגודל של הליבה, גם אותם הייתי צריך למלות? זה חשוב? כי מיליתי רק חלק מהם לא את כולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי לא מקלפים כלום.. בדקתי ואי אפשר לקלף כלום שם, זאת הליבה..

תודה רבה לכולם על העזרה!

נ.ב- איזה באסה, הטמפרטורה במקום לרדת בשתיי מעלות עלתה לי במעלה ככה לעומת הפד הטרמי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתם יודעים למה זה העלה תטמפרטורה במקום להוריד? זה מעצבן אותי מאוד.. במקום 36-38 ב-IDLE זה העלה ל-39-41 וזה מעצבןןןןןןןןן..... אני מרחתי שכבה אחיד על המעבד ועל הסינק וגם לסינק דחסתי את המשחה עם ניילון לחריצים שעל הסינק.. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטסינק המקורי של דבוק בתחתית של הסינק איזה פד אלומיניום דקיק שמצופה באיזה חומר שחור לא ידוע.

אם שמים גריז טרני צריך להעיף את זה ולנקות את התחתית של הסינק מהשאריות.

אם שמים יותר מדי גריז זה גם לא טוב, צריך למרוח על כל הליבה שכבה די דקה ועל ההיטסינק רק לנגב טיפה שיכנס לחריצים.

אולי שמת יותר מדי גריז וזה גורם לחימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובטח לבעיית החום שותפה המדבקה של האחריות באמצע הליבה, או ששינו את זה?

ככה זה אצלי!

יש מדבקת אחריות באמצע המעבד, המדבקה קצת קרועה....אם אני יסיר אותה, אני יאבד את האחריות על המעבד???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...