שאלה על ספקי כוח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על ספקי כוח

wwwqqrr

Recommended Posts

אני מסכים עם קודמי שFSP עדיף באופן גורף על HEC אך חשוב להשוות ספק לספק, על איזה דגם בדיוק אתה מדבר ב FSP ?

רשמת 120ממ מאוורר SATA חיבור 24פין ותושבת 775 שזה בכלל לא קשור לספק

אם אתה מתכוונן ל PNR - ככה אני מניח כי הוא באותה רמת מחיר כמו ה TFT שאתה מנסה להשוות אז הוא ספק סבבה, עדיף על ה TRT אבל חלש ממנו במקצת, נותן 27A מול 29A או 30A בTRT,

מה המערכת שהספק אמור להחזיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על מחיר או שקט, רק על הביצוע

בעקרון הוא צריך להחזיק x1950xtx שמומלץ לו 450W אבל אמרו לי שזה גבולי400W ורוב הסיכויים שהוא יחזיק, אז לעשות ניסיון...

לי יש את ה FSP במחשב שאני מדבר עליו (שצריך להיות בו x1950xtx), אבל אני יכול להחליף עם מחשב אחר בבית ל HEC שציינתי, אז איזה אחד יותר חזק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לקבל מידע על ספק ללא דגם וזה בלתי אפשרי

כמו שרשמתי לך קודם

במידה ומדובר בסדרת ה PNR, אותה אני מכיר הספק נותן 27A והוא חלש יותר מה 400TRT של HEC

אם מדובר בדגם אחר כמו למשל ב 60GLN אז הנתונים שונים

תסתכל על הספק, תן דגם ואם אתה יכול לצלם את המדבקה שיש עליו זה יהיה הכי טוב ויעזרו לך

בכל מקרה שניהם יחזיקו בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה FSP במחשב שאני מדבר עליו (שצריך להיות בו x1950xtx), אבל אני יכול להחליף עם מחשב אחר בבית ל HEC שציינתי, אז איזה אחד יותר חזק ?

כתבתי כבר לפני כן שאני לא קונה ספק, אלא יש באפשרותי להחליף בין שני מחשבים בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוונן ל PNR - ככה אני מניח כי הוא באותה רמת מחיר כמו ה TFT שאתה מנסה להשוות אז הוא ספק סבבה, עדיף על ה TRT אבל חלש ממנו במקצת, נותן 27A מול 29A או 30A בTRT,

ה - FSP 400W PNR לא נותן 29A ב - 12V ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אין כמעט שימוש היום במסילות העתיקות של 5 ו - 3.3.

ה - FSP 400W PNR לא נותן 29A ב - 12V ?

הספקים הישנים הוסרו מהאתר של FSP ואני כבר לא מוצא את הנתונים שלו אבל זה מה שזכור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...