כמה שאלות לגבי XBOX360 ו PS3 . ממש חדש בעניין, זקוק לעזרה. - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי XBOX360 ו PS3 . ממש חדש בעניין, זקוק לעזרה.

eliil1

Recommended Posts

בקונסולות שיוצאות עם הזמן, מה מתחדש? הרד דיסק? כונן?

כי רציתי לשאול אם אני קונה למשל PS3, אני עדיין אוכל לשחק עם המשחקים שיצאו לפלייסטיישן אפילו לגרסאות החדשות, נכון? או שהעניין פה הוא לא אם הוא יפעיל את המשחק,אלא איך הוא יפעיל אותו?

ואם בכלל לקנות קונסולה, וכפי שהבנתי לXBOX גם ככה אין דרך אחרת אלא להוריד בתשלום את המוזיקה/סרטים/תמונות, אז אין צורך בזה, מה שנשאר זה ההרד דיסק,איכות , אחריות וכו'....מבחינות אלה, האם הPS3 עדיף על XBOX על אף מחירו הגבוה ?

חוץ מזה , גם בעוד ה3 שנים שתצא קונסולה, לא יתחילו ישר להוציא משחקים לקונסולה הזאת , או שאני טועה?

נראלי זה מה שהיה עם PS3, כשהוא רק יצא חברים שלי שאמרו לי שקנו אמרו שיש בעיות להשיג משחקים, ועדיין השתמשו בPS2.

אגב, איך פועל העניין עם ה SSD?

מה ההבדל בין PAL ל NTSC?

יש PS3 שתומכים גם במשחקי PS2 ??

אני יכול לקנות הרד דיסק לנייד של 200GB למשל ולהכניס אותו לPS?

1-אם יצא בעתיד די בטוח שלא תוכל לשחק בPS3 משחקי

בקשר לדגמים הרגילים חוץ מדגמי XBOX360 בלי ארד דיסק שגם ככה אפשר לשדרג

אתה יכול לשחק בכל משחק שיוצא אלה אם במקרה של ה360 יש הגנה אזורית והמשחק לא יצא באזור של הקונסולה שלך

2-אם עוד שלוש שנים יצא הדור החדש מין הסתם רוב התמיכה צד ראשון יעבור לקונסולה החדשה

וגם חברות פיתוח יפתחו יותר לחדשה

זה לא קורה ביום אחד וכבר לפני זה מתחילים לפתח לקונסולה החדשה

אבל הישנות בדרך כלל שורדות עוד קצת גם שיוצאת החדשה אבל לרוב הישנות מקבלות משחקים בינוניים ומטה

מה שבעצם קרה לPS2 בשנתיים האחרונות

3- מתפקד כמו ארד דיסק רגיל רק הטכנולוגיה שונה

כרגע זה יקר ולא משתלם אבל מחשבים וPS3 תומכים בו כמו בארד דיסק

מה ההבדל בין PAL ל NTSC?

בעיקר הבדלים בחשמל ובמקרה של ה360 הגנה אזורית

יש PS3 שתומכים גם במשחקי PS2 ??

כן אבל נדיר למצוא אותם היום

אני יכול לקנות הרד דיסק לנייד של 200GB למשל ולהכניס אותו לPS?

כן אבל תחפש בגוגל בכמה נפח הPS3 תומך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח בחשבון שאמנם קונסולה לא צריך לשדרג אך מצד שני מחשבים משתדרגים ומתקדמים כל הזמן ולכן עם הזמן(וגם כבר עכשיו) יש הבדל בגרפיקה וברזולוציות בין המחשבים החזקים לקונסולות.

בקונסולות אגב, מפתחים עושים הרבה קומבינות על הפירוט כדי שייראה יפה בגלל המרחק של הצופה לטלוויזיה ובמחשב זה פחות קיים בגלל שאתה יושב קרוב ברוב המקרים.

את FARCRY2 למשל, X360 או PS3 מריצים בגרפיקה פחות טובה מאשר במחשב חזק(והכוונה לא למפלצתי).

בעניין של נוחות ואיפה כיף יותר לשחק זה כבר תלוי בך ובמשחקים שתשחק. לי למשל כיף לשחק גירס ופרו אבולושן באקס בוקס אך מצד שני משחקי פעולה כמו פארקריי 2וCOD4 אני מעדיף לשחק במחשב ומירוצים כמו מוטורסטורם כיף בPS3 עם החיישן.

תעשה חושבים עם עצמך ותראה איך נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה הרד דיסק של 200 GB באיזה 200 שקל או כמה זה עולה כבר, אני אוכל לבד להחליף את ההרד דיסק בPS3?

ואם אני צורב על בלו ריי הPS3 יקרא אותו?

בנוגע לחלק השני כבר אמרתי לך הרבה פעמים שאסור לדבר על דברים כאלו פה

אבל רק בגלל שהתשובה היא לא אז לא הPS3 לא יקרה לך גיבוים של משחקים נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...