כמה שאלות לגבי XBOX360 ו PS3 . ממש חדש בעניין, זקוק לעזרה. - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי XBOX360 ו PS3 . ממש חדש בעניין, זקוק לעזרה.

eliil1

Recommended Posts

אני חשבתי לקנות מחשב טוב בהתחלה למשחקים ,אינטרנט, סרטים... אבל אז אמרו לי שיש אינטנרט גם ב 360 וכל המשחקים שקיימים למחשב - יש גם ל . ואותו דבר גם לגבי PS3.

אני לא יודע אם זה נכון...אם כן , חשבתי לקנות מחשב זול ,שישמש לאינטרנט,סרטים,ותוכנות למיניהן שאני צריך למכללה. ואת ה וPS3 למשחקים.ובכסף הנותר כמובן להשקיע במסך מחשב טוב שאני אוכל לחבר אליו את ה XBOX360 או ה PS3, וגם שישמש כמסך למחשב. חשבתי כמובן על 2408WFP.

הייתי רוצה לבקש קצת הסבר על שתי הקונסולות, מה עדיף (כמובן מאיזה בחינה וכו'..) ,האם יש להם באמת אינטנרט,אם כן אז האם ניתן לשתף אותו עם האינטרנט הרגיל של המחשב , או שזה הולך בנפרד, ואיך אני צורב או מוריד משחקים? צריך להיכנס לאתר שלהם ורק מהאתר מורידים , או שאי אפשר להוריד (באופן חוקי)? לאיזה קונסולה יש יותר משחקים?

עוד דבר, אפשר עם הזמן להחליף הרד דיסק?

עוד משהו..ראיתי יש כמה גרסאות ל XBOX360 למשל , יש הבדל ביניהם? כי ראיתי יש אחד ב1500 ש"ח , אחר ב2800 ש"ח...

בכל אופן, תודה רבה .

והמשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-קודם כל אסור לדבר פה על הורדות לא חוקיות פריצות וכו

אבל בקטנה בPS3 תישכח מזה בקרוב

בXBOX360 סיכוי טוב שתקבל באן מהשרות רשת אם הקונסולה פרוצה גם אם באותו רגע יהיה משחק מקורי בכונן

2-נכון שהרבה מאוד משחקים נחשבים יוצאים גם לXBOX360\PS3 אבל זה גם פועל הפוך

ואתה יכול לקנות מחשב שמציג גרפיקה טובה יותר מקונסולות בבערך 3000 שקל

והמשחקים כמובן זולים יותר

אתה גם יכול לחבר מחשב למסך גדול ולקנות לו גימפאד XBOX360 ולקבל חווית משחק כמו בקונסולה

הרבה משחקים תומכים בגמפאד הזה כמו בXBOX360

3-אינטרנט יש בערך

יש שרותים לקנות סרטים\משחקים\להוריד דמו וכו

ויש גם מולטיפליר מקוון ררק שבXBOX360 מולטי מקוון זה בתשלום

ואם אתה מתכנן על פרוצים תחשוב על זה כלא קיים כי סיכוי חזק לקבל באן מהשרות לקונסולה עצמה

4-אפשר להחליף ארד דיסק

בPS3 זה ארד דיסק רגיל למחשבים ניידים

בעיקרון אתה יכול גם להתקין אם אתה רוצה

בXBOX360 יש מעטפת מיוחדת לארד דיסק אז צריך לקנות מיוחד ממיקרוסופט שמאוד יקר יחסית לנפח

המלצה שלי אם אתה כבר קונה מחשב תוסיף קצת כסף ותקנה מחשב למשחקים ותקנה גם גימפאד XBOX360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-קודם כל אסור לדבר פה על הורדות לא חוקיות פריצות וכו

סליחה , אני פשוט לא יודע מה חוקי ומה לא, מכיוון שראיתי באתר של חנות ENJOYSTICK נראלי, שהם מוכרים למשל וכתוב "פרוץ.." אז חשבתי , כאילו חנות לא יכולה למכור משהו לא חוקי, בגלל זה התבלבלתי מה זה חוקי ומה לא ....ואני ממש חדש בזה, אני בכלל לא מבין כלום בכל הקונסולות האלה..

הבנתי שבXBOX יש דפדפן , זה נכון?

איך כל האינטרנט הזה בקונסולות? למשל אם יש לי במחשב אינטרנט , אני יכול לעשות דרך רשת כאילו לחלק את האינטרנט הזה גם לקנסולה? או שהאינטרנט בקונסולה זה משהו אחר לגמרי? אם כן, כמה זה עולה?

המחשבים מתיישנים מהר מאוד, ה5K על מחשב סוס בעוד שנתיים לא יהיה שווה אפילו 2K.

בגלל זה חשבתי לקחת קונסולה במקום.

סליחה על הבורות, אבל אני יכול להעביר למשל מהמחשב, ז"א לצרוב משחק מקורי על דיסק מהמחשב ולהפעיל דרך הקונסולה? או שזה לא חוקי?

אגב,מה זה צ'יפ?

מה ההבדל בין PREMIUM לבין ELITE?

אני יכול להעביר שירים/סרטים/תמונות ל למשל , או שחובה רק להוריד , בתשלום?

מה עדיף מבחינת איכות ? PS3 או XBOX360

ומבחינה כלכלית ? ראיתי שהPS3 עולה יותר מה ...האם הוא שווה את זה?

תודה רבה על העזרה.

שוב,סליחה על הבורות חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה , אני פשוט לא יודע מה חוקי ומה לא, מכיוון שראיתי באתר של חנות ENJOYSTICK נראלי, שהם מוכרים למשל וכתוב "פרוץ.." אז חשבתי , כאילו חנות לא יכולה למכור משהו לא חוקי, בגלל זה התבלבלתי מה זה חוקי ומה לא ....ואני ממש חדש בזה, אני בכלל לא מבין כלום בכל הקונסולות האלה..

חוקי זה מושג נזיל, חנויות בארץ מוכרות מה שהולך, ופירטיות הולכת טוב

הבנתי שבXBOX יש דפדפן , זה נכון?

איך כל האינטרנט הזה בקונסולות? למשל אם יש לי במחשב , אני יכול לעשות דרך כאילו לחלק את האינטרנט הזה גם לקנסולה? או שהאינטרנט בקונסולה זה משהו אחר לגמרי? אם כן, כמה זה עולה?

אתה יכול לחבר את הקונסולה לרשת הביתית, גם אלחוטית למיטב ידיעתי

המחשבים מתיישנים מהר מאוד, ה5K על מחשב סוס בעוד שנתיים לא יהיה שווה אפילו 2K.

בגלל זה חשבתי לקחת קונסולה במקום.

וPS2 בימינו לא נחשב לבזיון? (:

סליחה על הבורות, אבל אני יכול להעביר למשל מהמחשב, ז"א לצרוב משחק מקורי על דיסק מהמחשב ולהפעיל דרך הקונסולה? או שזה לא חוקי?

אתה לא, כי המשחק צריך להיות כתוב במיוחד לX360, אחרת לא היו מוציאים כותרים בלעדיים

אגב,מה זה צ'יפ?

שבב שמאפשר לPS2 לקרוא דיסקים צרובים ולא מקוריים

שוב,סליחה על הבורות חח.

בורות רחוקה מלהיות דבר רע, במיוחד אם אתה מחפש לבער אותה

תשובות בציטוט, למה שיכלתי לעזור בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אז אם אני קונה פרוץ כבר מחנות , אז אין מצב שייתנו לי באן בXBOX ??

תן לי לנסח זאת אחרת,אם אני מוריד במחשב משחק לXBOX360 , וצורב אותו, אני יכול להפעיל אותו בXBOX?

יש צ'יפ רק לXBOX? או לפחות כונן שמזהה תכנים צרובים? או שזה גם לא חוקי - -"

הקונסולה כמובן יכולה להתיישן, אבל לא ברמה שהמחשב מתיישן. PS3 לדוגמא ו XBOX כבר 3 שנים קיימים? והם עדיין טובים, זאת אומרת לא צריך להחליף שם כרטיס מסך, וכל השטויות האלה...קנית , ומשתמש בו לאורך הרבה זמן בלי שתדאג שיוצא משחק שלא תריץ...

אני לא יכול להחליט איזה הרד דיסק אני צריך, כי לא הבנתי אם ניתן להעביר שירים/תמונות/סרטים ל XBOX במקום להוריד אותם בתשלום מהאינטרנט של XBOX?

אגב, רשת ביתית זאת אומרת שאם במחשב שלי יש אינטרנט של תשתית HOT וספק נגיד נטויז'ן, אז אני אוכל לחבר לזה גם את הקונסולה ,בלי לשלם תשלום נוסף? כאילו פשוט קניתי עוד מחשב וחיברתי אותו לרשת?

אגב, לגבי מה עדיף PS3 או XBOX360 , ראיתי שהXBOX יותר מהיר, הוא מעלה משחקים יותר מהר וכו'..זה נכון? ואיך האיכות של שניהם?

מה עדיף מאלה :

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=1088

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=1089

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=647

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=762

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=648

מה ההבדל? ולמה הכל מעל 2000 שקל, חשבתי שזה בטווח 1000-2000....

יש פריצה בצורה חוקית אז , נכון?

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=1085

חחח ואי הקונסולות נושא מסובך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנסח זאת אחרת,אם אני מוריד במחשב משחק לXBOX360 , וצורב אותו, אני יכול להפעיל אותו בXBOX?

אסור לדבר על זה בפורום, וסביר מאד להניח שיתנו לך באן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונסולה כמובן יכולה להתיישן, אבל לא ברמה שהמחשב מתיישן. PS3 לדוגמא ו XBOX כבר 3 שנים קיימים? והם עדיין טובים, זאת אומרת לא צריך להחליף שם כרטיס מסך, וכל השטויות האלה...קנית , ומשתמש בו לאורך הרבה זמן בלי שתדאג שיוצא משחק שלא תריץ...

אני לא יכול להחליט איזה הרד דיסק אני צריך, כי לא הבנתי אם ניתן להעביר שירים/תמונות/סרטים ל XBOX במקום להוריד אותם בתשלום מהאינטרנט של XBOX?

אגב, רשת ביתית זאת אומרת שאם במחשב שלי יש אינטרנט של תשתית HOT וספק נגיד נטויז'ן, אז אני אוכל לחבר לזה גם את הקונסולה ,בלי לשלם תשלום נוסף? כאילו פשוט קניתי עוד מחשב וחיברתי אותו לרשת?

אגב, לגבי מה עדיף PS3 או XBOX360 , ראיתי שהXBOX יותר מהיר, הוא מעלה משחקים יותר מהר וכו'..זה נכון? ואיך האיכות של שניהם?

מה עדיף מאלה :

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=1088

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=1089

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=647

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=762

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=648

מה ההבדל? ולמה הכל מעל 2000 שקל, חשבתי שזה בטווח 1000-2000....

יש פריצה בצורה חוקית אז , נכון?

http://www.enjoystick.co.il/Product.aspx?productid=1085

חחח ואי הקונסולות נושא מסובך....

1-כבר אמרנו לך אסור לדבר כל פריצות בפורום

ואם לא הבנתה אז בPS3 זה לא קיים גם ככה בצורה נפוצה

ובגלל הבלו רי גם אם יהיה קיים ייקח עוד הרבה זמן

וב360 יכולים וסביר להניח שתקבל באן מLIVE שזה השרות רשת שלהם

ועל זה אני לא מכיר חנות שתתן אחריות

וכמו שאמרתי גם אם הדיסק שאתה תכניס יהיה מקורי MS יכולה לזהות קונסולה פרוצה ברשת

בנוגע לזה שקונסולה לא יכולה להתיישן זה שטויות

האבדל זה שבמחשב אתה מחליט על הגדרות ובקונסולות המפתחות מחליטות

אם לוקחים משחק כמו GTA4 לדוגמה ההגדרות האפשריות שלו במחשב כנראה יהיו הרבה יותר גבוהות

זה שהמשחק שחיק בהגדרות נמוכות יותר בקונסולות מקביל לזה שתריץ משחקים בהגדרות נמוכות במחשב ואז הוא יחזיק הרבה זמן יחסית

ובכל מקרה מחשב שתקנה היום אם תקנה בשכל כנראה יחזיק עד שה360 כבר לא יהיה רלוונטי

ואם הPS3 יחזיק הרבה זמן בטח אז תוכל לקנות אותו בבערך 1000 שקל

אני מדבר על טווח של שלוש שנים מהיום

ובקשר לאינטרנט לXBOX360 ככל הידוע לי אין רק שרות רשת

אני חושב שרק לPS3 יש

אבל אל תבנה על משהו שיחליף למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שלמשחקים עדיף קונסולה...

טוב אז מה אתם אומרים, עדיף לקחת :

1)מחשב מאוד טוב שיריץ רוב המשחקים ברזולוציות הכי גבוהות , אבל גם זה לשנתיים גג , אח"כ יהיה סיפור עם כרטיס מסך, ואז עם עוד משהו......

2)קונסולה , ומחשב זול שישמש לאינטרנט וסרטים בעיקר. ועבודה באופיס ודברים דומים.

ועדיין לא הבנתי מה עדיף, PS3 או XBOX?

וגם, אפשר לשניהם לעשות משותף לזה שכבר יש לי במחשב, או צריך לשלם לכוד תשלום מסויים? והאם האינטרנט הזה יכלול את הLIVE למשל וגישה לשחק ברשת ?? או שזה גם תשלום נוסף לכוד??

תודה רבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז מה אתם אומרים, עדיף לקחת :

1)מחשב מאוד טוב שיריץ רוב המשחקים ברזולוציות הכי גבוהות , אבל גם זה לשנתיים גג , אח"כ יהיה סיפור עם כרטיס מסך, ואז עם עוד משהו......

2)קונסולה , ומחשב זול שישמש לאינטרנט וסרטים בעיקר. ועבודה באופיס ודברים דומים.

תסתכל על המפרט שלי, כדי לראות מה דעתי.

ולגבי לקונסולה, זה חינם. אבל LIVE (אאל"ט) עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח טוב מחשב כמו שלך אני בטוח לא אוכל לקנות...אני אקנה E8400 HD4850...צנוע...

אבל אני מבין שיש לך קונסולה, נכון? איפה אתה מעדיף לשחק משחקים? מה יותר כיף? ואיפה ת'כלס האיכות ,הרזולוציה לוקחת? מחשב או קונסולה? ואיזה קונסולה אגב יש לך?

ושניה , אינטנרט חינם, ז"א אני יכול לשחק ברשת במשחקים חינם,נכון? אז מה זה LIVE? ומה ההבדל בין SILVER LIVE ו GOLD. כתוב שSILVER חינם, וGOLD נותנים חודש מתנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIVE זהב שדרכו אתה משחק במולטי המקוון עולה 50$ לשנה

בPS3 זה חינם כמו במחשב

בנוגע לכמה יחזיק אם אתה קונה מחשב טוב ומתפשר על הגדרות בעתיד אני לא רואה סיבה למה הוא לא יחזיק לך לפחות ל3 שנים

אם אתה רוצה רק את ההגדרות הגבוהות ביותר זה כבר דבר אחר אבל כמו שאמרתי

גם בקונסולות ההגדרות לא הגבוהות ביותר ואפילו לא קרוב לזה

למעשה בגלל שה360 3 שנים בשוק והPS3 שנתיים המחשב שתקנה היום אמור להחזיק עד הדור הבא של הקונסולות

וגם אם התמיכה בקונסולות תימשך יותר זמן הגרפיקה כבר תהייה מאוד מיושנת לאומת הPC אם זה מה שמעניין אותך

כבר שיצא GTA4 למחשב כנראה ניראה הבדלים משמעותיים לטובת הPC בגרפיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולטי מקוון?? למה אתה מתכוון? ממה זה שונה מהאינטנרט הרגיל שהוא חינם, וה SILVER הזה שגם חינם בא...??

ואוקיי אז יהיה לי שווה לקנות עכשיו מחשב טוב, ועוד שנה שנתיים לקנות קונסולה? שתצא חדשה.... תצא הרי קונסולה חדשה בזמן הזה, כה?

ושנייה..יוצאים עידכונים לקונסולה, לא קונסולה חדשה לגמרי, כאילו כמו PREMIUM , ואז ELITE... זה אומר שאם אני קונה למשל PREMIUM ואז יוצא משהו חדש אני עדיין אוכל לשחק באותם המשחקים ששיקחתי ובכל המשחקים החדשים ? הרי לא יוצא משהו לXBOX460 ELITE , אלא לXBOX360, בכללי...

אני צודק, או שרק מבולבל עוד יותר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולטי מקוון =לשחק נגד אחרים ברשת

הLIVE כסף לא מאפשר את זה רק הLIVE גולד מאפשר את זה ולזה צריך לשלם

כמו כן רשמית הLIVE אפילו לא נתמך בארץ אפשר לקמבן אבל אל תצפה לתמיכה טכנית

בעניין כמה זמן יחיו הדור הנוכחי זה לא ידוע אני כול לתת ערכה של עוד שלוש שנים אבל אני לא נביא

ולא אמרתי שתקנה מחשב כרגע ואז קונסולה עוד שנה שנתיים

יתכוונתי תקנה מחשב ועוד שלוש שנים תראה מה קורה בשוק

אני בכוונה לא ממליץ לך על הWII ששונה כי לפי הדברים שלך גרפיקה מאוד חשובה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקונסולות שיוצאות עם הזמן, מה מתחדש? הרד דיסק? כונן?

כי רציתי לשאול אם אני קונה למשל PS3, אני עדיין אוכל לשחק עם המשחקים שיצאו לפלייסטיישן אפילו לגרסאות החדשות, נכון? או שהעניין פה הוא לא אם הוא יפעיל את המשחק,אלא איך הוא יפעיל אותו?

ואם בכלל לקנות קונסולה, וכפי שהבנתי לXBOX גם ככה אין דרך אחרת אלא להוריד בתשלום את המוזיקה/סרטים/תמונות, אז אין צורך בזה, מה שנשאר זה ההרד דיסק,איכות , אחריות וכו'....מבחינות אלה, האם הPS3 עדיף על על אף מחירו הגבוה ?

חוץ מזה , גם בעוד ה3 שנים שתצא קונסולה, לא יתחילו ישר להוציא משחקים לקונסולה הזאת , או שאני טועה?

נראלי זה מה שהיה עם PS3, כשהוא רק יצא חברים שלי שאמרו לי שקנו אמרו שיש בעיות להשיג משחקים, ועדיין השתמשו בPS2.

אגב, איך פועל העניין עם ה SSD?

מה ההבדל בין PAL ל NTSC?

יש PS3 שתומכים גם במשחקי PS2 ??

אני יכול לקנות הרד דיסק לנייד של 200GB למשל ולהכניס אותו לPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...