radeon9800 PRO VS.GFFX 5900ULTRA - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

radeon9800 PRO VS.GFFX 5900ULTRA

eranmor

Recommended Posts

nVIDIA רימתה רק בזמן יציאתו של ה 5800 העלוב לשוק , איכשהו היא יצאה מהטרגדיה הזאת (5800) והוציא את ה 5900 המפורסם.

בכרטיס הזה לא רימתה והוא קצת יותר טוב מה-ATi 9800Pro.

זה לא אומר שצריך לקנות את ה-FX5900U/N-U, אם כבר קונים את אחד מהם, קחו את הזול מהשניים (כפי ש-"CreativeX" אמר).

הבדל משמעותי לא תראו. :user:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוףףףףףףףףףף אני שונא אנשים שאומרים שטויות !!!

"בכרטיס הזה nVIDIA לא רימתה והוא קצת יותר טוב מה-ATi Radeon 9800Pro."

על מה אתה מדבר !?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!

לא ראית את הביקורת האחרונה בין הכרטיסים הנל עם 256MB ?!

ברגע ששינו את שם הקובץ מ-.exe לשם אחר , נוידיה ירדה בכמה עשרות אחוזים לעומת ATI שנשארה באותה תוצאה!

אז הם לא רימו אהה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kingstone, למה אתה אומר סתם? Nvidia רימתה גם ב5900, ואת ההוכחה לכך תמצא כאן: http://www.gamespy.com/hardware/june03/videocardshootout/index6.shtml. שינו את השם של 3DMARK03 לשם אחר, וכך האופטימציה לא פעלה יותר, והתוצאה ירדה באופן דרסתי. מה לא כמו בכרטיס הקודם. אם אתה לא יודע, עדיף שלא תגיד כלום.

דרך אגב, באתר הבא יש מבחנים שבדרך כלל לא בודקים, כמו Vice City וNOLF2, ו9800PRO בדרך כלל ניצח. הFX לקח בעיקר ברזולוציות גבוהות וAA וAF גבוה. http://www.gamepc.com/labs/view_content.asp?id=fx5900u&page=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אחי, זה לא כמו שהיא רימתה בכרטיס הקודם!

עדיין ה-5900 יותר טוב!

אהה חחחחחחחחחחחחחחחחח אם היא רימתה פחות זה בסדר ?!! :bash:

ואממ...על סמך מה אתה אומר שה-5900 יותר טוב ?

אני מתבסס על גרפים כשאני אומר שה-9800 עדיף , על מה אתה ? :smarty:

אני מבקש לא להתבסס על אוויר כי אחרת הדיון נגרר לספאם ולריב של מעריצי ATI נגד מעריצי ...אז בלי זה בבקשה.

תתבססו על עובדות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד קובי... לא נראה לך מוזר הביקורת הזו?

ה-9700 עובר אותו בכל המבחנים ותמיד בהפרש קטן כזה של כמה פריימים או נקודות.

שים לב.. תמיד ההפרש אותו דבר.

אני לא קראתי כל כך הרבה ביקורות אבל שמתי לב שכמעט בכולן אין מנצח אחד. לי זה נראה מאד לא אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד קובי... לא נראה לך מוזר הביקורת הזו?

ה-9700 עובר אותו בכל המבחנים ותמיד בהפרש קטן כזה של כמה פריימים או נקודות.

שים לב.. תמיד ההפרש אותו דבר.

אני לא קראתי כל כך הרבה ביקורות אבל שמתי לב שכמעט בכולן אין מנצח אחד. לי זה נראה מאד לא אמין.

בכל הביקורות הארונות יש הבזקים של נצחוות גם ל-9700PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אני מסכים שה RADEON 9800 PRO 128MB הוא כרטיס פשוט יותר טוב, עדיין לא שיפרו את הפילטרים של ה AA וה AF

ומשתמשים ב Z-BUFFER של 16BIT לעומת ATI שעברה ל 24BIT כבר בRADEON 9500 שלהם (ושלי !! שלי!!! :) )

באמת, אני לא תיארתי לעצמי אבל עם כל משחק שיוצא אני יותר ויותר מרוצה מהכרטיס מסך שלי...אני שם רזולוציה 1600X1200X32BIT וכרטיס פשוט טס, ויש לי מחשב די עגלה, 1400MHZ עם 512RAM של WINBOND שמתרסקים על שנייה (קניתי באתם יודעים איפה:) )

בכל מקרה, אבל! ה Gifa FX 5900 128ddr עולה פחות, הוא עולה ב 200 שקל פחות, השאלה האם אתה רוצה לשלם 200 שקל יותר או אפילו יותר ברגע שיש לך הבדל בביצועים מאוד מאוד זניח?

זה גם שיקול.

אני אישית רוצה כי ATI לא משלבים בכרטיסים הנורמאליים שלהם, אלא רק ב 9600 או 9200....פחחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוספת מחיר קטנטקנה ;D

אני חושב שהכרטיס היחידי שצריך לבחור מבין כל הHIGH END הוא ה9700(פרו או לא פרו אני כבר לא יודע). למה לשלם עוד 500+ ש"ח בשביל ה9800 וה5900 כשהמקסימום שיפור שהם נותנים במשחקים חדשים לא עולה על 6 פריימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...