radeon9800 PRO VS.GFFX 5900ULTRA - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

radeon9800 PRO VS.GFFX 5900ULTRA

eranmor

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Nvidia רימתה עם כל הדרייברים שלה, לפני חודשים ראינו ראינו שהFX5900 קורע את ה9800, אבל בביקורות של היום הם משתווים, כי גילו שNvidia עושה "אופטימציות" למבדקים, ותקנו את זה. עד שNvidia לא תוציא נורמלים, ותחזיר את היושר שלה, לא הייתי ממליץ ללכת על הUltra, אלה ללכת על 9800PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל החברה שהמציאה את הרמאות בדרייברים זאת ATI שבזמנו הבנצ'מרק בכי נפוץ היה קוויק 3 אז הם הוציאו דרייבר שמוריד את האיכות בצורה מורגשת ומעלה את המהירות

שנית כל ההבדל כרגע לעומת לפני חודש זה שATI הוציאו דרייברים חדשים מאז אז אם כבר איזושהיא רמאות אחראית להשתוות זה לא שאשמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו זה ידוע שאני FANBOY של נווידיה, אבל בדיונים או כאשר אני ממליץ על כרטיסים אני משתדל לשמור על אוביקטיביות, עד עכשיו רוב ההמלצות היו של כרטיסי ATI לעומת זאת היו, עם מישהו יבוא עם 2500 ש"ח לכרטיס מסך אני ימליץ לו על ה5900U ללא צל של ספק , כי הוא טוב יותר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל אם ה-5900 אולטרה לא מצליח לעקוף את ה-9800PRO בכל הביקורות אז הוא פשוט לא שווה את זה, יש מבחנים שה-9700PRO עדיין עוקף אותו... ועם כל הכבוד ה-5900 אולטרה עולה מאד יקר כרגע ולא ממש זמין אז אין סיבה לא לקחת ת-9800PRO...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל ל-FAN BOYS אנשים אתם לא אובייקטיביים ואתם מאשימים את אלו שתומכים ברדאון שהם לא אובייקטיביים ?

זה לא משנה כרגע מי הוציא אופטימיזציות ראשון אתם לא קולטים ?!?!!?!?!?

השאלה שנשאלה פה זה ביצועים ואתה מתחילים לי קרבות איזה חברה יותר טובה :bash: :boid: זה ממש מעצבן !

דעתי היא שהרדאון לוקח , ואני לא בעד ATI (אולי קצת , אבל אני מודה - לפני שבוע חשבתי שהג'י פורס לוקח)

ולא משום שאני מעריץ של ATI או שיש לי אחוזים בחברה , אלא פשוט מאוד - באנצ'מארקים.

ולמשל ב- אם למישהו לא ברור , תתיחסו לבדיקה ששינו בה את שם הקובץ , ככה שנראה את תוצאותיו האמיתיות של ה-FX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מתלבטים בין לקחת 5900U לבין 9800Pro 256MB, אז כן, כדאי לקחת 5900, כי הוא מציג ביצועים טיפה יותר טובים, אבל לא הרבה אנשים עומדים לקנות את זה בזמן הקרוב, כי הכרטיסים יעלו 3000+ ש"ח בארץ (כבר יש 9800PRO 256 בpch והוא עולה 3400 ש"ח, ובחול הוא אפילו יותר זול מ5900U). אם קונים את אחד מהכרטיסים מהסדרות הללו, רק גרסאות של 128, עדיף לקחת 9800PRO, הוא מציג ביצועים כמו ה256, רק יותר זול. בקשר לגרסת הFX5900 לא אולטרה, אי אפשר לדעת עליה כלום, אין עליה סקירות, אבל כבר יודעים שהורידו ל50MHZ מהליבה, דבר שעלול לפגוע בביצועים, ונכון לעכשיו הופך את ה9800PRO כדאי לקנייה.

אבל חוץ מזה לא צריך להתלבט יותר מדי, כדאי לקחת את הכי זול מביניהם, כי הביצועים של שני הכרטיסים מדהימים, והפרש הביצועים ביניהם הוא די אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה5900ULTRA הציג ביצועים יותר טובים (שגם הם לא מתבטאים ביותר מעשרה פריימים) רק ברזולוציות אסטרונומיות (מעל 1600X1200) ורוב הגיימרים לא משחקים בכאלה רזולוציות כי פשוט אין להם אפשרות. מלבד זאת, הראדון מציג ביצועים יותר טובים מה5900ULTRA. אני לא מבין למה קשה לכם להבין את זה בצורה פשוטה מהנתונים של הגרף כי זה ממש חד משמעי ולא נתון לוויכוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שהרמאויות במבחנים הסינטטיים גורמים לאנשים להתבלבל. לפי דעתי אם מפתחי התוכנות האלה לא ימצאו דרך לגרום להפסקת הרמאויות משתי החברות, הם יעלמו מאוד מהר.

המבחנים האמיתיים היחידים הם המשחקים עצמם, שם אי אפשר לרמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...