המלצה למאוורר 120MM, פרטים בפנים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למאוורר 120MM, פרטים בפנים

Jules Winnfield

Recommended Posts

הדבר הכי חשוב לי זה שהמאוור יעבוד עד 2K RPM +- ולא פחות

כמה שפחות במחיר(סביבות ה30 שקל) ולא כל קח חשוב השקט כי לפי הניסיון שלי כל המאווררים שקטים כשהם מתחת ל50 אחוז ומרעישים כשמעל(חוץ מהיקרים זה כבר לא עונה על הדרישות שלי.)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר את הזלמן ואני מרוצה אבל 16 שקל זה לא עוד כמה שקלים בישבילי כי אני קונה עוד כמה דברים ואם אני יחרוג בכל אחד מהם יצא לי חריגה של בין 70 שקל בערך :s07: אין איזו חלופה, לא משנה לי לגבי הרעש העיקר שיסתובב במהירות של 2K RPM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אז אם כבר אקנה את הזלמן אז בדקתי מאווררים בסביבת המחיר שלו וראיתי את אלה:

http://www.iqpc.co.il/Home/Index.asp?productCat=751

תסתכל בבקשה על הדגמים 120MM/2000-3000 RPM.

הם בסביבת המחיר של הזלמן אבל לפי מה שהבנתי הם יותר שקטים והחברה מעולה (מחכה לאישור ממך לגבי זה ;D).

אם תצדיק את המשפט מעל אז ההתלבטות האחרונה שלי היא 2000 או 3000 סל"ד.

וכאן אשמח לדעתך.

כרגע יש לי מאוורר בגג המארז(900 RPM)-מוציא

מאוורר מאחורה(2000 RPM)-מוציא

מאוורר מקדימה(2000 RPM)-מכניס

את המאוורר שאני קונה אני רוצה להתקין מול הכרטיס מסך שיכניס אויר קר. אז אם אני אקנה 2K סל"ד אז אני חושב שיהייה איזון בין האויר היוצא והנכנס ואם 3K זה אתה תגיד לי :xyxthumbs:.

מצטער על החפירה, שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאטו שלום

יש לי מחשב עם קונפיגורציה דומה אבל אצלי יש 3 מאווררים ג'נרים והמחשב נישמע כמו טרקטור.

אחד מכניס אויר מקדימה אחד מלמעלה (יש לי כלוב לכוננים הקשיחים מעיין קוביה כזו אז אחד עומד אנכי ואחד שוכב למעלה)

ואחד מוציא מאחורה.חשוב לי שקט מאד אבל גם שיהיו מהירים עם דחיסת אויר טובה.עוד לא החלטתי על תקציב אבל הזלמן ניראה בסדר.

יש יותר טובים ממנו??? אולי ה SCYTHE (אורות צבעים לא מעניין אותי ) למרות שאני יודע שהם איטיים כי יצא לי לראות אחד בפעולה על הנינג'ה

המיתולוגי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הRPM של המאוורר לא מעיד על הCFM...זה תלוי בהמון דברים..החל מגודל פיזי של המאוורר..ועד למבנה הלהבים..

בכל אופן לSCYTHE יש אחהל מאווררים ..אבל התקציב הוא לא 30 שקל..אז בגלל זה לא המלצתי לך.. ;D

ואם המאוורר אמור להיות מותקן על הדלת..אני מציע לך מנסיון לחפש משהו קצת שקט...

אני ממליץ על שני אלו..הם יחסית ממוצעים מבחינת הרעש..ומספקים CFM גבוה..

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4036

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4198

זה אותו הדגם רק RPM שונה...

ולבחור Radeon38 להבא בבקשה פתח תרד משלך...

הזלמן יספקו אותך בהחלט..אבל מבחינת שקט דגמי הSCYTHE רלוונטים יותר (אלה אם אתה משתמש בנגד של הזלמן)..

אם יש עוד שאלות..פתח תרד חדש..(-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה..(אחד מחוקי הפורום הוא לחפש דיון\נושא לפני פתיחת ת'רד חדש) ;)

אם אתה מתעקש להשאר ביחידות עם פותח הת'רד אני אפתח חדש

ולנושא עצמו...

לא הבנתי מה זה הנגד - עוד לא קניתי כלום.

תודה בכל מיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגד שולט על המהירות של המאוורר ,כשאין צורך הוא מוריד אותה וכשהמארז מתחמם הוא מעלה את מהירות הסל"ד של המאוורר. וככה בעצם הוא שומר על השקט כי רוב המקרים שבהם מישהו צריך שטק זה כשהוא הולך לישון ליד המחשב ובמצב כזה אין למאוורר סיבה לעבוד בסל"ד גבוה.

עריכה:

tao לגבי המאווררים שהמלצת זה כבר מעל ומעבר לתקציב בהתחלה עלינו ל50 ועכשיו ל80 חחח

טוב אז אם אתה אומר שSCYTHE חברה טובה ההתלבטות האחרונה שלי היא אם לקחת את הדגם 2K או 3K סלד שלהם(הדגמים של ה50 שקל) מה אתה חושב? בהנחה שהוא יכניס אויר מהדלת ושתיים יוציאו( אחד ב900 סלד והשני ב2000 סלד)

אה ועוד משהו, יש לך מושג איזה סוג של חיבורים מקבלים עם הSCYTHE לגבי הזלמן אני יודע שמקבלים 4 סיליקונים כאלה שמתחברים למארז והם מאוד נוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את סדרת ה-SlipStream של Scythe מאווררים מצוינים ברמת יעילות דחיפת אויר על פני רעש.

מחירם 55ש"ח בKSP.

ולגבי הנגד.. הוא לא משנה בצורה דינאמית שום דבר. פשוט מאוד- אם הוא אינו מחובר, המאוורר יסתובב מהר יותר, ואם הוא מחובר אז המאוורר יסתובב לאט יותר. וכמובן שזה משפיע על רמת הרעש, ולכן זלמן קוראים לזה 'מצב שקט'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...