חרמנים תמיד מוצאים פירצה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרמנים תמיד מוצאים פירצה

maverick

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה רע בלהיות חרמן?

זה שאין לה דחף מיני יותר כי אף אחד לא רוצה אותה זה לא אומר שאנחנו צריכים לסבול מזה, יש איזה אי-מייל שאני יכול לכתוב שיגיע אליה

שתקרא אותו ותשכיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תשכח שאין פה אפילו עיניין של "שלא יראו את הערוץ הזה", כי הוא מגיע כערוץ נפרד (לא נמכר ביחד עם *שום חבילה* גם לא ה"מלאה" ביותר, כך שאין מצב בעולם שהוא פתאום יופיע למישהו שלא ביקש אותו במפורש), הוא מגיע בתשלום, ובנוסף - משדר רק בשעות הלילה, ואם כל זה לא מספיק - אפילו דורש סיסמה !

אין אפילו סיכוי אפסי שמישהו "יפול בטעות" על הערוץ הזה בלי שהוא התכוון לראות אותו.

חוץ מהעובדה שזה חייב להיות מישהו בוגר (לפחות מעל 18) בשביל להזמין חבילה כזאת או אחרת ככה שגם אם זה "בטעות" (על מי אתם מנסים לעבוד חבר'ה ;D) זה עדיין טעות של אדם בוגר שמסוגל להתמודד עם דבר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותן שתי ח"כ לא יודעות בכלל על מה הן מדברות. בפלייבוי לא תראה טיפה אחת של אלימות כלפי נשים..

חבל מאוד שנבחרי העם שלנו מקבלים החלטות מתוך בורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת נכון...בגלל זה לדעתי הן צריכות לא לפתוח את הפה ולא לראות את זה.

שמע, יש אנשים שיודעים מה הולך שם ועדיין לא מסכימים על העניין (דוסים למשל)

לדעתי גם הם לא צריכים לאסור באופן דיקטטורי ערוצים אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קואליציה של ח"כ בראשותן של הח"כיות הנ"ל הגישו עתירה לבג"צ למנוע את שידור הערוץ אך בינתיים ללא הועיל. ח"כ ג.ג. אף אמרה:

"במידה והפירצה לא תיסגר, ובג"ץ לא יקבל את העתירה, אני אדאג לעגן את זה בחקיקה, עליה אנחנו מתחילים לעבוד כבר בימים אלה."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2670754,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לומר שחברת הכנסת המכובדת גילה גמליאלי היא בסך הכל סטודנית שנכנסה לכנסת עם שוחד טוב זה הליכוד וגם מה אכפת לה אני רוצה לראות פורנו ואני גאה בזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קואליציה של ח"כ בראשותן של הח"כיות הנ"ל הגישו עתירה לבג"צ למנוע את שידור הערוץ אך בינתיים ללא הועיל. ח"כ ג.ג. אף אמרה:http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2670754,00.html

כתוספת:

האם שמתם לב לעובדה שהכנסת מנסה לנטרל את מערכת המשפט שלנו?!

חוץ מהעיגון בחוק הכנסת גם פועלת לצמצם את סמכויותה של מערכת המשפט.

ביטול הערוצים הארוטיים יהיה רק ההתחלה בשביל הח"כ תאבי הכוח האלו >:( >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוספת:

האם שמתם לב לעובדה שהכנסת מנסה לנטרל את מערכת המשפט שלנו?!

חוץ מהעיגון בחוק הכנסת גם פועלת לצמצם את סמכויותה של מערכת המשפט.

ביטול הערוצים הארוטיים יהיה רק ההתחלה בשביל הח"כ תאבי הכוח האלו >:( >:(

האמת היא שבלי קשר מערכת במשפט בישראל באמת חזקה מדי לדעתי. היא מעורבת יותר מדי בנושאים שניתן להחשיבם כפוליטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צמד הקונפות האלה סתם מרגישות מאיימות מהיופי של שחקניות הפורנו ומנסות בכל כוח להעיף אותן מהטלויזיה שלנו... :-X

לא אוהב להיות ספאמר אבל מה אפשר להוסיף על דברי חוכמה אלה!

העיקר שמאה אלף הומואים ולסביות שטופי זימה ברחובות ת"א לעיני כל נער ועולל נקרא בימנו "מצעד גאווה" ........ :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שבלי קשר מערכת במשפט בישראל באמת חזקה מדי לדעתי. היא מעורבת יותר מדי בנושאים שניתן להחשיבם כפוליטיים.

זה בגלל שהפוליטיקאים המושחתים לא יכולים להתמודד לבד עם העבודה שלהם בצורה נורמלית (ע"ע הסרת חסינותה של נעמי בלומנטל, כיסוי תחת לשמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...