חרמנים תמיד מוצאים פירצה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרמנים תמיד מוצאים פירצה

maverick

Recommended Posts

תכירו את הצנזוריות החדשות של מדינת ישראל:

gamliel_a.jpginbal_gavrieli_a.jpg

למי שלא מכיר: ח"כ גילה גמליאל puke.gif וענבל גבריאלי puke.gif.

גילה גמליאל החליטה שערוצים מסוג זה הם רק לאנשים חרמנים ומציצנים, ישעשו הכל בכדי לראות את התועבה הזו. ואילו חברתה ה"מלומדת" ענבל גבריאלי טוענת שערוץ זה פוגע בערכי המשפחה.

מחר הם יחליטו שערוץ 3 מסוכן לציבור כי הוא מקרין סדרות אלימות. זהו סתם ניסיון לעשות קצת רעש כדי שיחשבו ששתי הבטלניות האלו עושות משהו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2663013,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתיהן נבחרו עם לכלוך. גמליאל בחשד לאי סדרים באוניברסיטה והשניה על המסעדה של אבא שלה.

את שתיהן (ועוד כמה) אתם בחרתם.

למי לעזאזל אתה מתכוון כשאתה אומר אתם????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי לעזאזל אתה מתכוון כשאתה אומר אתם????

לצערי אנחנו צריכים לסבול את שיטת הבחירות (בחירות של המפלגה ולרשות הכנסת). אני בחרתי את המנהיג עם כל הזבאללה שלו. מה לעשות.

טוב אני מניח שאם היינו בוחרים בגדולים האחרים, היה לא פחות זבאללה.

סיכום: :smiley4:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצפה!

חבל שאנחנו צריכים לסבול כאלו אנשים פרימיטיבים בכנסת שלנו

או כמו שח"כ אהוד רצאבי אמר:

תוכניות מסוג זה מקובלות ואהודות בכל המדינות המתקדמות בעולם, ונאסרות רק במשטרים חשוכים ופרימיטיביים, ומשטרים טוטליטאריים

אני אישית לא צופה בדברים האלו אבל אני שמח בשביל השמחים.

כי אני שואל שואל "מה יקרה אם השמרניים האלו ינצחו?!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחי ערוצי הפורנו, מוות לשמרנים!!!!

אני סתם צחקתי, עכשיו ברצינות- כל אחד בדעתו יחיה ואסור להם להחליט בשבילי מה לראות ומה לא לראות, אם הם חושבים שזו תועבה שלא יראו את הערוץ הזה, אבל מה זה מפריע להם? טימטום בורות, שאיפה לכח אלו הם הדברים אשר לצערי מנחים חלק לא קטן מנבחרינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תשכח שאין פה אפילו עיניין של "שלא יראו את הערוץ הזה", כי הוא מגיע כערוץ נפרד (לא נמכר ביחד עם *שום חבילה* גם לא ה"מלאה" ביותר, כך שאין מצב בעולם שהוא פתאום יופיע למישהו שלא ביקש אותו במפורש), הוא מגיע בתשלום, ובנוסף - משדר רק בשעות הלילה, ואם כל זה לא מספיק - אפילו דורש סיסמה !

אין אפילו סיכוי אפסי שמישהו "יפול בטעות" על הערוץ הזה בלי שהוא התכוון לראות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

פורנו זה טוב לבריאות. במיוחד אם רואים עם בת הזוג ;D

גם בלי ערוצי הפורנו אנחנו כל היום נחשפים לזה, עדיף שיראו באופן גלוי כחולים מאשר שיראו מסרים מיניים בוטים בפרסומות.

אני בעד פורנו חופשי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורנו זה זה דבר נחמד המסייע לרבים לפחות בשלבים מסויימים בחיים לשהם להגיע לסיפוק ופורקן.

אך צריך לדעת לשים את הפורנו בפרופורציות לא לראות ולהראות דברים קיצוניים דברים חריגים ואלימים.

כמו כן צריכים כפי שציינתי לקחת את מה שמראים בפורנו בפרופורציות ולא לנסות מתוך מה שרואים שם לנסות ולהלביש במציאות.

אחרי הכל פורנו הוא אמצעי להגעה לפורקן מיני וסיפוק זמני/מיידי צריך להבין שבסוף הדבר האמיתי בעל המשמעות ולא בעל הרייקנות והסתמיות זה התנאת האהבים אשר מגיע בשלב כזה או אחר בתוך מערכת יחסים אמיתית מלאה בחיבה אהבה רגש ותשוקה של שני בני הזוג זה כלפי זה וזאת החוויה האמית והדבר האמיתי.

עכשיו לדעתי לא צריך לפסול שידורים של פורנו כל עוד מדובר על דברים אשר אינם חורגים ואינם מציגים אלימות או דברים אשר לא נעוטים ולא מתאימים. כמובן שבאותה מידי שלא צריך לפסול צריך גם לדאוג ליכולות לחסום את זה ע"י המשתמש כך שבאמת עד כמה שאשפר ניתן יהיה לחסום זאת בפני ילדים. גם באינטרנט אפשר היום לחסום ולמנוע כניסה לאתרי פורנו וכל זה ואני חושב שזה חשוב לעשות כך אי לא חושב שליד צעיר בבית ספר יסודי ואף בראשית ימי התיכון זה יועיל ויוסיף לראות כאלו זה אף יכול להביא אותו למצבי טראומה ולדאות שליליות על נושא של קיום יחסי מין דבר שיגרום לו אולי בעתיד לימנע מקיום יחסי מין אשר אמורים ליהיות דבר נפלא שוב כאשר הם נעשים כחלק בלתי נפרד ממערכת יחסים ואהבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...