סטודנט לאדריכלות מחפש מחשב נייד בסביבות 5000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטודנט לאדריכלות מחפש מחשב נייד בסביבות 5000

itayalter

Recommended Posts

צריך המלצה מקצועית למחשב נייד רציני שגם יתמודד עם תוכנות גרפיות כבדות - אוטוכד , פוטושופ , 3D מקס ושות

וגם יהיה מחשב איכותי כמחשב אישי - סרטים , מוזיקה , , כל מה שצריך ...

בכלל איזה חברה היום מומצלת לקנות ואיזה לא ?

חשוב לי גם חי ומשקל שלא יהיה מוגזם , גודל מסך גם לא החלטתי מה עדיין אידיאלי

אשמח לעזרה , תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל תוכנות גרפיות כבדות צריך כרטיס מסך חזק.

ב-5000 שקלים לא תוכל למצוא משהו באמת חזק.

ה- 5930G עם ה- 9600M GT הוא היחיד שמציע כרטיס מסך כזה בתקציב. החסרון שהוא מגיע עם אחריות לשנה בלבד.

חלק מאותן תוכנות שהזכרת עובדות טוב רק עם כרטיסים מקצועיים מסוג Quadro/FireGL, ואז אתה בבעייה, כי מחשב עם כרטיס מסך מקצועי חזק יעלה בין 8 ל-10 אלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש דגם מוביל בסכום הזה. כן, זה "מה שקונים".

איזה פירוט אתה רוצה?

ה- 5930G זה המחשב עם המפרט הכי טוב בתקציב הזה למטרות עבודה בתוכנות גרפיות כבדות.

ביקשת את המפרט הכי טוב ב-5000 ש"ח ולא תמצא משהו אחר במחיר כזה עם כרטיס מסך שמתקרב לזה. אם אתה מעוניין לבחור במשהו חלש יותר אתה מוזמן לציין איזה אלמנטים חשובים לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה על הסבלנות והעזרה

ב. האם נחשבת חברה אמינה וטובה ?

ג. האם אין עוד אופציות רלוונטיות במחיר הזה ? אם אלף שקל יגרור שינוי מהותי אז זאת לא הבעיה

ד. חשוב לי חיי הסוללה , איך ניתן לדעת איזה מחשב עומד בסטנדרטים .?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מחשב שיתן לך גם יכולות עבודה טובות ב-CAD וגם חיי סוללה ומשקל טובים בתקציב הזה.

בבקשה אל תפתח עוד דאבל פוסטים בנושא ובמיוחד לא תוך פירוט צרכים שונים , התייחסות לפוסט דורשת השקעה של זמן וסבלנות וכל מה שנכתב שם אינו רלוונטי כרגע.

מכיוון שהבנו אותך לא נכון ואכן מדובר בעבודה ב-CAD, המחשב המתאים ביותר הוא עדיין ה-5930G אלא אם כן אתה מעוניין להתפשר על איכות העבודה והעיבוד לטובת חיי סוללה קצת יותר טובים. אז אתה יכול לבחור במחשב עם כרטיס מסך פחות חזק.

דוגמאות:

studio 1535 - http://www.notebookclub.co.il/prod-studio-1535-t5750-ati.htm

Vostro 1510 - http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-vostro-1510-Nvidia.htm (איכות בניה קצת יותר גבוהה אבל כרטיס מסך פחות מומלץ)

Toshiba A200 - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=688391 (כרטיס מסך חזק יותר)

ישנן עוד אפשרויות, השאלה היא מהי ההעדפה שלך (ביצועים גרפיים חזקים אל מול חיי קצת יותר טובים).

ביחס להעלאת התקציב, אם אתה מוכן להעלות את התקציב בכ-2500 ש"ח אז כבר יש אופציות שעשויות להציע רמה גבוהה של כרטיס מסך עם חיי טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה רבה על הסבלנות והיחס הרציני .

ב. אני מעדיף שהתקציב לא יחרוג מ 5000 , אלא אם מדובר בכמה מאות שקלים שהם קריטים ומומלצים .

אני פשוט מחפש מחשב שיענה על כל דרישותי ויהיה הבחירה הטובה ביותר עבור הסכום שהגדרתי ,

אני ממש לא מבין במחשבים ניידים ובאמינות החברות שעליהם מדובר

ACER נחשבת חברה טובה ?

ראיתי כמה אופציות מעניינות של , מומלץ ?

אשמח להמלצה אחרונה ורצינית לפני שאני מזמין , יש חברות שפחות מומלצות לקנות מחשבים שלהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...