כרטיס מסך זול(או - האם 8600GT?) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך זול(או - האם 8600GT?)

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלום,

חבר שלי רוצה לשדרג את כרטיס המסך שלו(7300) על מנת שיוכל להריץ משחקים באיכות סבירה וכן את משחקי PES השונים באיכות גבוהה.

בהתחלה הסתכלתי כאן בפורום וראיתי המלצות בעיקר על הHD 4670... אך שוטטות נוספות באתרים של חנויות שונות(כגון KSP) וכן במנועי השוואת מחירים(כגון ZAP) גילתה לי כי כרטיס המסך שלי - שעונה בדיוק על מה שחברי רוצה ועוד קצת, עולה בערך 250 - 300 ש"ח!(http://zap.co.il/model.aspx?modelid=578639).

האם זה הגיוני שה8600GT כ"כ זול? האם במחיר הזה, הוא כדאי?

אם לא - למה? וכמו כן - אז איזה כרטיס (PCI-E כמובן) כן כדאי בטווח מחירים המצומצם הזה?(כל שקל חשוב, אז דין 300 ש"ח לא כדין 400 ש"ח).

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם(שנה +) הייתי מאוד עמוק ב"סצינה" של חומרה - כל FPS היה חשוב לי, לא היה באנצ'מארק שלא פיספסתי.

אני זוכר את תחלופת החומרה המטורפת שכל אדם היה צריך לעבור בשביל לשחק אפילו ברמה מינמלית.

אפילו עם יקרים(מי זוכר שהRadeon 9600Pro עלה בערך 1,000 ש"ח? :smile1:).

זה רק אני, או שיכול להיות שבאמת הגענו לנקודה מסויימת In The Space Time Continuum שבה גם חומרה זולה יחסית(לי הכרטיס עלה בערך 700-800 ש"ח בזמנו) תחזיק לדי הרבה זמן? אני מריץ עם הכרטיס מסך הנפלא הזה את Crysis על הגדרות בינוניות - גבוהות ואת רוב רובם של שאר המשחקים אני מריץ על הגדרות גבוהות עד מקסימליות.

או כמו שחבר שלי הגדיר את זה - האם הגענו לנקודה בזמן שבה החומרה חזקה יותר (וזולה!) מדרישות המשחקים?

הרי תמיד הדברים הלכו יד ביד, חזקים יצאו ביחד עם משחקים עם דרישות גראפיות גבוהות(מישהו זוכר בכלל שDOOM 3 היה Video Card Killer?) וכך גרמו לכל השוק לנוע...

מצד אחד זה מצב טוב לצרכן אך מצד שני אנחנו די דורכים במקום...

בקשר ל9500GT - בדקתי וגיליתי כי מחירו עולה על 400 ש"ח - זה יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משחק על רזולוציה נמוכה (כלומר 1200X700) אז 8600GT יכול בהחלט להחזיק לא רע משחקים חדשים, על הגדרות בינוניות\גבוהות (תלוי כמובן בסוג המשחק).

תכל'ס יש לי אותו כבר שנה והוא התמודד יפה מאוד עם כל המשחקים האחרונים ששיחקתי בו. אפילו CRYSIS WARHEAD עבד בסדר על הגדרות בינוניות.

אבל עדיין אני חושב שאם אתה קונה כרטיס היום אז שווה בכל זאת להשקיע עוד קצת ולקנות משהו יותר חזק. למשל ב500שח יש את ה 9600GT שחזק הרבה יותר. ככה גם תוכל לשחק על הגדרות גבוהות יותר וגם הכרטיס יחזיק יותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הוא שווה 250 ש"ח כי אין משהו טוב יותר במחיר הזה (יש HD2600XT שדי שווה לו ואני אף צופה לו מעט יותר אריכות ימים מה - 8600GT).

אבל חבל לא להוסיף 140 ש"ח ל - HD4670 שיותר ממכפיל את הביצועים שלו.

הכרטיס אמנם מריץ משחקים על הגדרות בינוניות (לא בינוניות-גבוהות, זה כבר מוגזם) אבל ברזולוציות נמוכות יחסית עד ל - 1280X1024.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו מסך מזעזע, הוא לא עובר את ה1024 על 768 בשום מצב שהוא.

140 ש"ח לפה 140 ש"ח לשם הם סיפור גדול מאוד בשבילו... הוא חייל, ואין לו הרבה כסף עכשיו.

שוב - אני מדבר בעיקר על משחקים בסגנון של פיפ"א וPES - האם ה8600GT יספיק לכך? זה פשוט לא להאמין שכזה כרטיס עולה פחות מ300 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאינ מקפיץ - אבל:

כרגע יש לבחור 7300 - האם לא עדיף שיחליף לכרטיס חזק יותר של נווידיה, על מנת להימנע מבעיות התנגשויות וכד'? אין שום אופציה לפירמוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי קונה משהו טוב יותר במחיר הזה מיד שנייה למשל.

וכמו שרשמתי, הייתי כנראה הולך על ה - HD2600XT ע"פ ה - 8600GT.

הוא מסרב לקנות יד שנייה, לא יודע למה - אבל ככה זה.

בקשר לHD 2600XT:

הוא עולה 500+!

http://zap.co.il/search.aspx?keyword=HD%202600XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה כאחד שיש לו תכרטיס האיתי אומר שהכרטיס פשוט מיפלצתי עולה 500 שקל גג ומריץ משחקים באותו רמה כמו ה8800GT 512MB שזה שיפור די רציני למשל כל משחק שיוצא הוא מפעיל לי אותו על הגדרות גבוהות ללא פשרות. אבל זה רחוק מי 300 שקל אני האיתי מציע לחשוב על שני דברים GF9500GT ו GF9600GT תחשבו טוב על זה תישאל מה הוא רוצה יותר ועם בכל זאת ב300 שקל תגיד לו שיחסוך עוד קצת בערך חודשיים עד שיהיה לו 500 שקל וירכוש כרטיס ברמה :xyxthumbs:

הראשון כרטיס ממש איכותי שאני ממליץ עליו כרטיס שבאמת יחזיק זמן מסויים http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1141

השני שמיתקרב יותר לסכום שלו גם ללא ספק יחזיק בלי בעיות תמשחקים שלו http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1326

לפי דעתי כל אחת מי הבחירות האלו יעשה תעבודה כמו שצריך אבל עוד פעם תחשבו טוב טוב ליפני הקניה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...