עכבר אלחוטי שאין לו בעיה עם משטחי בד לא ישרים (סדינים) עד 500 ש"ח. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר אלחוטי שאין לו בעיה עם משטחי בד לא ישרים (סדינים) עד 500 ש"ח.

Kidney_stonE

Recommended Posts

טוב, אז הדרישה שלי נשמעת אולי מוזרה, אבל היא מאוד פשוטה-

אני מעוניין בעכבר , שישמש אותי בעיקר מהמיטה (מסך המחשב הוא טלוויזית LCD 32" התלויה מול המיטה).

היה לי MX revolutions עם חיישן לייזר, שכנראה לא ממש מסתדר עם סדינים (מכרתי אותו השבוע)

על השולחן הוא עבד נפלא, אבל על סדינים (בעיקר בהירים) הוא קרטע לגמרי, והשימוש בו מהמיטה היה ממש מלחמה עם הסמן.

אני חושב שהבעיה טמונה בחיישן הלייזר שלו, שכן כשאני משתמש ב MX-518 החוטי שלי באמצעות כבל מאריך - במיטה,

הוא זז מעולה (החיישן של ה MX 518 הוא אופטי, ולא לייזר).

אז לסיכום, הייתי מעוניין בעכבר כמה שיותר דומה ל MX-518, רק שיהיה , ועם חיישן אופטי (לא לייזר).

מבחינה פיזית, האלחוטי שהכי דומה ל MX-518 הוא ה G7 עד כמה שיצא לי לשים לב, אך לצערי הוא בעל חיישן לייזר.

אלחוטי אחד שמצאתי היה ה LX6, שמצוייד באמת בחיישן אופטי, אך הייתי מעוניין בעכבר בעל איכות בניה ואחיזה טובה יותר.

(התרשמתי רק מהתמונות שאיכות הבניה והאחיזה ב LX6 הן לא מה שאני מחפש)

נ.ב - הפסיקו לייצר אופטיים? מייצרים עכשיו רק לייזר? זה פשוט זוועה.

שקלתי לרכוש את ה MX-AIR, (ואז לא אהיה תלוי במשטח, ואוכל לשלוט מהמיטה "באוויר")

אבל הוא יקר מדי כרגע (כ-800 ש"ח)

אם מישהו מכיר עכבר שעומד בדרישות שלי (אופטי, , כמה שיותר דומה פיזית ל MX-518 מבחינת אחיזה, נוחות ואיכות בניה)

אני אשמח לדעת עליו (גם אם לא מדובר בלוג'יטק).

ואם באופן כללי יש מישהו שמשתמש בעכבר מהמיטה (או על גבי משטחי בד לא ישרים שונים (פד בד על שולחן לא נחשב))

ומרוצה ממנו - אני אשמח לקבל המלצה על העכבר שלו.

ה-MX1000 עומד בדרישות שלי (הגרסא האופטית שלו, בהנחה ועדיין נמכרת)?

כי אם כן, בינתיים הוא הכי מתאים שעולה בדעתי כרגע לצורך העניין.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהיה לך עכבר תקול (או הפרעות לקישור האלחוטי), כשקניתי את ה- MX (יש לי MX לנייח ו- VX לנייד) היתה לי בעיה של לאגים, גיליתי שזה נבע מהמרחק של העכבר מהרסיבר (מטר כבר היה בעייתי), לא היה לי זמן כלכך לטפל בזה ואחרי זמן מה העכבר שבק חיים כמעט לחלוטין. החלפתי אותו במסגרת האחריות לעכבר אחר, ופתאם אין יותר לאגים ואין יותר בעיות של מרחק... אז קח בחשבון שיתכן שזו כן הייתה הבעיה שלך.

בכל מקרה עם ה- VX אף פעם לא הייתה לי בעיה, עכבר מעולה, ונכון לעכשיו ה- MX החדש שקיבלתי מתפקד גם ללא רבב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...