מפרט לבניית מחשב נייד מחלקי מחשב רגיל ונייד למבינים בלבד!!! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לבניית מחשב נייד מחלקי מחשב רגיל ונייד למבינים בלבד!!!

urielka

Recommended Posts

אני בונה מחשב נייד תקציב 3200 ש"ח הבעיה היא שיש לי הרבה דרכים לבנות : 1. דרך מסורתית מחשב נייד מחלקים של מחשב נייד 2.מחשב נייד מחלקי מיקרו atx של אני צריך מידע בנוגע לדרך השניה כמות של watt שהמעבד צורך איזה בכן אלה ואלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בונה מחשב נייד תקציב 3200 ש"ח הבעיה היא שיש לי הרבה דרכים לבנות : 1. דרך מסורתית מחשב נייד מחלקים של מחשב נייד 2.מחשב נייד מחלקי מיקרו atx של אני צריך מידע בנוגע לדרך השניה כמות של watt שהמעבד צורך איזה בכן אלה ואלה

אוקיי....

בעיקרון הייתי ממליץ לך לפנות לחברה שתמכור לך שלם, כי עדיין הרבה יותר רגיש והאחריות ממש חשובה

אבל בגלל התקציב הנמוך אני ינסה להסביר:

חלקים של MICROATX אולי קטנים, אבל חשמל הם ממש לא חוסכים!

אתה יכול לבנות מארז, לשים בפנים את החלקים של הMICRO ATX, ושהוא רק יפעל בעזרת כוח חיצוני, כמו הדגמים הניידים

הראשונים של הפנטיום 4, שאו שהיו עם בטרייה חיצונית או ישירות לחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי....

בעיקרון הייתי ממליץ לך לפנות לחברה שתמכור לך שלם, כי עדיין הרבה יותר רגיש והאחריות ממש חשובה

אבל בגלל התקציב הנמוך אני ינסה להסביר:

חלקים של MICROATX אולי קטנים, אבל חשמל הם ממש לא חוסכים!

אתה יכול לבנות מארז, לשים בפנים את החלקים של הMICRO ATX, ושהוא רק יפעל בעזרת כוח חיצוני, כמו הדגמים הניידים

הראשונים של הפנטיום 4, שאו שהיו עם בטרייה חיצונית או ישירות לחשמל.

תארה יש סוללות של 240 watt למחשב כאשר מחשב שולחני קטן צורך 150watt גג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארה יש סוללות של 240 watt למחשב נייד כאשר מחשב שולחני קטן צורך 150watt גג

תיראה, אני לא הכי מבין ומתעניין בכמה המחשב צורך אבל יש כמה דברים שאני כן יודע:

1. כל הדברים ב MICRO ATX מוקטנים כמו הלוח, אבל המעבד הוא בגודל נורמאלי וצורך אותה כמות חשמל.

2. המסך LCD צורך הרבה מאוד אנרגיה.

3. כשאתה קונה מחשב נייד אתה משלם פי 2 מחיר בגלל שהחלקים מותאמים כך שהם יצרכו ממש קצת אנרגיה יחסית

לאחיהם במחשבים השולחניים.

**לדעתי כל הרעיון הזה לא יוצא לך טוב מבחינה כלכלית ותוצאה סופית**

אישית הייתי ממליץ לך לפנות ל YAMSAN.CO.IL (מקווה שזה לא פרסומת פשוט הם הכי זולים).

ב3500 ש"ח תוכל להשיג שם מחשב נייד שלם וטוב ומהיר עם בטרייה לאורך-חיים ארוך כולל אחריות והכל.

**אבל אם אתה מתעקש לעשות את זה לצורך אני לא יעזור בעדיך**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...