התוכנית "גברים" של ליהיא לפיד בערוץ 2 עיצבנה אותי קשות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכנית "גברים" של ליהיא לפיד בערוץ 2 עיצבנה אותי קשות

ariebel

Recommended Posts

עזוב שהיא נראית טוב, פשוט לדעתי היא יורדת על המין הגברי וזה ממש לא מוצא חן בעיני.

שמע, אני לא כועס באופן מטורף, אבל היא די עיצבנה אותי וחשבתי לבדוק אם עוד מישהו חושב כמוני :)

מסתבר שלא, כי אף אחד לא רואה את התוכנית :)

בלי לראות את התוכנית אני איתך :hi:

MALE POWER MALE POWER!

(על חשבון WHITE POWER)

ולגבי הניסוי שעשית עם ידידה שלך

BEEN THERE DONE THAT, מסכים עם כל מילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שוביניסט, אבל פמיניסטיות הן צבועות בטירוף.

להרוויח את אותו כסף הן רוצות, לשרת בצבא 3-4 שנים, לא.

לשלם עליהם בDATE, לא רוצות.

שנפתח להם ת'דלת.

על הדברים האלה הן לא מוותרות, אבל שאנחנו נקבל משהו טוב, על כל החרא שאנחנו אוכלים היה ואנחנו גברים זה לא בא בחשבון.

פשוט מעצבן...אגב הידידה הזאת היא לא פמיניסטית, אבל זה פשוט היה ניסיון לראות איך הן יגיבו למישהו שמתנהג איתו כמו שהן מתנהגות (מנג'סות בוכות) איתנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שוביניסט, אבל פמיניסטיות הן צבועות בטירוף.

להרוויח את אותו כסף הן רוצות, לשרת בצבא 3-4 שנים, לא.

לשלם עליהם בDATE, לא רוצות.

שנפתח להם ת'דלת.

על הדברים האלה הן לא מוותרות, אבל שאנחנו נקבל משהו טוב, על כל החרא שאנחנו אוכלים היה ואנחנו גברים זה לא בא בחשבון.

פשוט מעצבן...אגב הידידה הזאת היא לא פמיניסטית, אבל זה פשוט היה ניסיון לראות איך הן יגיבו למישהו שמתנהג איתו כמו שהן מתנהגות (מנג'סות בוכות) איתנו :)

כל מילה... זהב :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את התוכנית ה!@#%^ :veryangry: הזאת(אסור לקלל/לרדת פה,למרות שמאוד מתחשק...)

תוכנית ירידות על גברים שלא שווה את היחס(לכן אני לא עצבני בגללה :smoke:)

וכמו כל דבר גרוע, גם את זה ראיתי פעמיים, פעם ראשונה ואחרונה :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואהו ! ראיתי את התכנית לראשונה ואני חייב להודות שזה פשוט זבל תעשייתי מאוס !

תראו, לפי החוק הערוץ השני (יש דבר כזה שנקרא הרשות השנייה לטלויזיה .... משהוא בסגנון) יש להציג אחוז מכלל שעות השידור תוכניות מקור, + שידורים חוזרים ועוד ועוד ועוד....

אני לא מאמין שמצבנו כל כך רע ומר ! כדי שנראה תוכנית מקור כזו זוועתית!

פשוט זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף אנו מסכימים על משהו :P

לדעתי זאת לא תוכנית מקור, הן עשו מזה סרט תיעודי מפגר, בעוד שזו צריכה להיות קומדיה, או סדרה כזאת כמו סקס והעיר הגדולה.

הייתי מקבל תוכנית כזו בתור סידרה, אבל בתור תוכנית רצינית ומעמיקה, שאומרה לגרות אותך ברמות חדשות, התוכנית לא עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...