עזרה בבחירת מאווררים למארז : ARCTIC COOLING או SCYTHE - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מאווררים למארז : ARCTIC COOLING או SCYTHE

eliil1

Recommended Posts

היתה לי היום את אותה התלבטות בדיוק. קניתי היום את ה 300 ורציתי לבחור שני מאווררים איטיים ושקטים של 120מ"מ לחזית המארז.

מאד חשוב לי השקט כי אני ישן ממש צמוד למחשב, חשבתי לעצמי אם להשקיע כל כך הרבה כסף על קירור של SCYTHE, אבל מאחר והם כל כך יקרים פשוט קניתי מאוורר 120מ"מ של AC ב 1000 סל"ד ללא שליטה.

קניתי גם FREEZER 7 PRO למעבד ואין לי מילים בכלל לתאר עד כמה אני מרוצה מהשקט שלו, של המארז בכלל ושל המאוורר הקדמי. הרעש היחיד שאני שומע עכשיו זה רק של ההארדיסקים. (רעש שהיה זר לי עד עכשיו כי שמעתי רק מאווררים שטחנו לי תמוח).

שבוע הבא אני הולך לקנות עוד שני מאווררים כאלו ולהוסיף עוד אחד בחזית ועוד אחד בצד המארז.. 29 ש"ח ושווה לדעתי כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים של SCYTHE מעל 1600 סל"ד לא שקטים. האמת, גם 1600 סל"ד לא כזה שקט, אבל סביל.

לפותח הדיון - הסיבה שהמאווררים של סיית' כל כך יקרים היא בגלל המיסבים המיוחדים שלהם.

בעיקרון, ככל שהמיסבים טובים יותר, המאוורר יחזיק יותר זמן. אני לא חושב שיש סיבה לשלם על זה כל כך הרבה, בכל מקרה, זה מאוורר למארז, לא מזגן.

לדעתי תלך על הAC, בחירה טובה ושילוב לא רע בין שקט לדחיפת אוויר.

אם רק יורשה לי להמליץ על דבר נוסף - אם אתה קונה מTMS, יש להם מאווררים של GlacialTech, ואני חייב לציין שיש לי אחד כזה והוא ממש שקט!

הוא דוחף כמות לא רעה של אויר, אבל פחות מהמאווררים של סיית' באותה מהירות (הוא מסתובב בכ1100 סל"ד ודוחף 36CFM, והמאוורר של סיית' שעובד ב1100 סל"ד דוחף 42).

בכל מקרה, הוא עולה רק 20 שקל, לדעתי אחלה קניה. אני מתכנן להחליף את המאווררים שבמארז שלי במאווררים כאלה.

אבל אם אתה לא קונה מTMS, סתם ביזבזתי פה 5 שורות של כתיבה לחינם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג, אבל שאלת אותי על איזה משחה אני ממליץ, המלצתי לך על אחת המשחות הכי טובות בעולם, ואז אתה שואל על משחה אחרת?

מה הרעיון בלהתייעץ אם אתה כבר יודע מה אתה רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...