סמל חדש הופיע לי בחיבורי רשת-שער אינטרנט, מה זה ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמל חדש הופיע לי בחיבורי רשת-שער אינטרנט, מה זה ?

N N C

Recommended Posts

משום פתאום הופיע לי סמל חדש באזור חיבוריי הרשת במחשב, מה שמוזר בו זה שכתוב שהחיבור הוא לטכניון ואי אפשר למחוק אותו...

מישהו יודע מה זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסמלים האלו אתה יכול לבטל על יד לחיצה כפתור ימני ומאפיינים על MY NETWORK PLACES .

לחיצה כפתור ימני מאפיינים על כרטיס .

בחלון הראשון יש למעטה (אני אומר באנגלית אבל יכול להיות קצת שונה בעברית):

(צירפתי תמונה).

פשוט תורידו ותעלו את הוי כאוות נפשכם.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל ביטלתי את התכונה הזאת בהתקנה של הוינדוס, היא לא קיימת אצלי ובכל זאת זה נמצא שם...

יכול להיות שזה משתמש שחולק איתי את האינטרנט כי אני בכבלים או משהו כזה ?

דרך אגב אני במת"ב ובנזק בנאלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ilan זה לא ניראה לי "מה זה" זה "מי זה" נראה לי שמיהוא התקין לך כרטיס נוסף וקרא לו ILAN תבדוק מה האי פי שלו,

תלך לSTART---->RUN

ותן את הפקודה הבאה:

"tracert "the ip

ותבדוק לאן זה הולך.

יאיר.

עריכה:

עכשיוו אני רואה שכתוב שהוא לא זמין אז כניראה הכבל מנותק, אז תסתכל מאחרי המחשב אם יש לך כרטיס נוסף.

ה"LOCAL AREA CONNECTION" מסמל לך את הכרטיס , הראשון הוא כנראה הכרטיס של האינטרנט והשני הוא זה שהתקינו לך.

ד"א

זה מחשב שלך או של העבודה או משהוא?

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר, אבל אם אני מנתק את האינטרנט (הופך את local area connection ללא זמין)

ואז הופך אותו שוב לזמין, אז הוא נעלם, אבל כנראה שהוא חוזר אחר כך שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שפשוט הווינדוס הכפיל לך את הכרטיס , זה יכל לקרות בחלונות הישנים אבל לא חשבתי שזה יכול לקרות בXP תכנס לDEVIACE MANAGER ותראה מה רשום לך שם תחת כרטיסי (ד"א אתה בטוח שאין לך LAN ON BOARD?).

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי מופיע לפעמים סמל נוסף בחיבורי הרשת, ואני לא יודע מה זה אבל תמיד בשם רשום לי "kt" או "kl" אני לא ממש זוכר ואני גם לא יודע איך למחוק או לבטל, למחוק אי אפשר. אני פשוט עושה ריסטרט למחשב וזה נעלם אבל תמיד מתישהו זה יחזור.

דודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...