אם מהירות השליחה שלי תהייה גבוהה יותר הפינגים יהיו יותר נמוכים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם מהירות השליחה שלי תהייה גבוהה יותר הפינגים יהיו יותר נמוכים?

Parallel

Recommended Posts

לפי ההיגיון תוכל לעשות פינג למספר גדול יותר של מחשבים, אז אם יש לך חבילה קטנה יותר, ותעשה פינג להרבה מחשבים, תקבל פינג גבוה יותר, אם יש לך חבילה גדולה יותר ותעשה פינג להרבה מחשבים תקבל פינג נמוך יותר.

אבל ההבדלה הזה הוא לא אמיתי, כי ברגע שתתחבר לאותו מחשב, תקבל את הפינג האמיתי שהוא נמוך וזהה בשתי החבילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי נוגעת פשוט בעניין של הפינגים לסרברים בארה"ב ששם הפינג הכי נמוך שקיבלתי היה 198 שזה ממש בסדר יחסית למרחק אבל אני רוצה יותר טוב.

ומה שאני לא מבין זה למה הבחור פה למעלה אמר שזה לא משנה הdownload and the upload

הפינג ישאר אותו דבר זה פשוט לא הגיוני הרי אם אני לא טועה פינג זה למעשה אתה שולח לסרבר הסרבר מחזיר אליך וזמן התהליך הזה הוא הפינג אז אם יהיה לי קצב שליחה גבוה יותר אז ההיגיון אומר שהפינג יירד ..{מה לא} ...אני התקשרתי היום לנטויזן בקשר לזה והם אמרו לי שיש שירות ממש חדש שמאפשר קצב שליחה כמו של ההורדה ורק שבוע הבא יהיו להם פרטים בקשר לזה ...אז אני בטוח שאם יהיה לי קצב שליחה של 30 קיי במקום 10 -12 עכשיו , הפינג יהיה הרבה יותר נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר במשחק נכון ?

תראה רוב משחקי הרשת לא יגיעו לשליחה של 10k/sec ... אז לא לא יהיה שינוי כלל .

זה שאמר 56k פינגים לא טובים , מה אתה משווה בכלל ? אלו טכנולוגיות שונות .

ופינג לחו"ל תלוי בספק שלך ולאיזה ראוטרים הוא מחובר בחו"ל ...

אני יכל לקחת למשל חבילה הכי נמוכה בADSL , ועדיין יהיה לי פינג 20ms .

כמובן עם אתה תארח משחק אצלך , תהיה מאוד מוגבל במספר השחקנים בסרבר כיוון שלא יהיה מספיק רוחב פס לשליחה לשאר השחקנים ויהיה פשוט LAG אחד גדול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מדובר במשחק רשת אני לא מתכוון לארח אצלי משחקים ...הספק שלי הוא נטוויזן ויש לי כבלים....לצורך העניין הסרבר ממוקם בסיינט לואיס

ורק רציתי לדעת אם סוף סוף אחרי שיהיה בארץ קצב שליחה יותר מ-128 קיי האם זה ישפר את הפינגים ...למרות שהספק מתחברים דרך חרא של רואטרים או whatever

פשוט לא נשמע הגיוני שאם קצב ההורדה שלי הוא 750 קילו ביט ונגיד שהקצב שליחה יהיה 256 שאני אמשיך לקבל פינגים של 200 לארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר ל Upload .

הפינג תלוי יותר באיכות הקשר .

הנה דוגמה למשל : עם נגיד בעתיד תהיה פריסת אופטית על פני כדור הארץ , ויהיה פינג למשל לשרת בארה"ב ההוא שדיברת עליו 10ms .

אבל כולם יגבלו ב UP/DL ל 10K , עדיין תשחק בשרת ההוא ב 10ms למרות ה upload של 10k .

כי המשחק לא מצריך upload גבוה , אבל איכות החיבור גבוה יותר .

וזה מה שמשפיע על פינג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי למה אתה מתכוון ....והאם ישנו סיכוי לדעתך שאיכשהו איכות הקשר תשתפר וכן נוכל להנות מפינגים נמוכים ...או לחילופין האם יכול המשתמש הביתי לגרום לפינג נמוך באופן "מלאכותי" בלי תלות בספקי האינטרנט הזועתיים שיש לנו בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר "מלאכותי " בעיניני פינג , הכל מתחרש ב Real Time , ואתה לא יכל לעשות כלום בנידון .

ואיכות הקשר סתם לא תשתפר , זה כבר מצריך שינוי של כל הרשת העולמית ... מתשתית חדשה לגמרי עד החלפת כל הראוטרים הגדולים בעולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז רק שאלה אחרונה ...אתה יכול להסביר לי מדוע שאני מפעיל את הקאזה ומוריד ממני בנאדם אחד על 3 קיי הפינגים שלי מגיעים בערך לאיזור ה-700 800

וברגע שאני מפסיק אותו הפינגים חוזרים להיות נורמליים באיזור ה-200

ולעומת זאת שאני מוריד ומשחק ברשת אין שום השפעה על הפינג..אני תמיד חשבתי שזה בגלל שהרוחב פס בהורדה מספיק גבוה ולכן לא פוגע בי

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שב 3 קיי זה אצלך מתחיל .... אבל בעיקרון שיש שימוש בכל ה Upload המוגבל שלך , אז פשוט כאילו אין פתח בבקבוק אז לכל השאר פשוט קשה לעבור דרכו , ומכך ניגרם Packet lose שמצריך מהשרת שליחה נוספת וגורמת לפינג גבוה זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...