צריך עזרה בשיפור הקירור - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בשיפור הקירור

zag_zag

Recommended Posts

הקירור שלי נכון לעכשיו הוא: מאוורר של הספק שמוציא אוויר, מאוורר מתחת לספק (80 מ"מ) שגם מוציא אוויר, מאוורר מתחת לכרטיס מסך שמכניס אוויר (80 מ"מ) ומאוורר בצד הקדמי של המארז למטה שמכניס אוויר (80 מ"מ). הקירור על המעבד סטנדרטי (צלעות קירור + מאוורר של [מגיע ל-3500~ סל"ד במקסימום]).

המחשב שלי (הראשון במפרט) מגיע במאמץ לטמפ' של 40 וטמפ' מעבד של 50. האם הנתונים האלה סבירים? ואם לא, מה כדאי לי לעשות כדי לשפר את המצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי בשביל כל כך הרבה מאווררים זה ממש לא סביר, זה אמור להיות 40 מקסימום עם כל המאווררים שיש לך.

לפי דעתי תעבוד על סידור הכבלים שלך, ותנסה כל מיני קומבינציות של סידור מאווררים - תהפוך את המאווררים שמאחורי המארז ותבדוק אם משהו התשנה, וככה כל פעם תבדוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המאוורר שמתחת לספק כבר הפכתי כמה פעמים... זה לא שינה הרבה אם הוא הכניס או הוציא אוויר

נראה לי שאני אדחוף לשם מאוורר 80 מ"מ 220V וזהו

ובכל זאת, הטמפרטורות שהלוח והמעבד מגיעים אליהן בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת, הטמפרטורות שהלוח והמעבד מגיעים אליהן בסדר?

ממש לא!!

תגיד ניסית לסדר את החוטים במארז שיאפשרו זרימת אויר יותר טובה?!

כי האוורור של המארז שלך בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידור החוטים אמור להיות בסדר... אולי אני אדביק עוד כמה חוטים לדופן של המארז

אני אנסח שוב את השאלה, כי אני חושב שלא הבנתם אותי: במנוחה הטמפ' הן 35-40 ללוח אם ו-40-45 למעבד. במאמץ, הטמפ' הן 40 ללוח אם ו-50 למעבד. זה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, פתחתי את המארז ושמתי מול הצ'יפסט מאוורר רצפתי גדול (בערך בגודל של המארז) שיש לו הרבה כוח. לפי ה-, במנוחה הטמפ' של הלוח אם היא 33 ושל המעבד 44. הטמפ' בבית לא גבוהה - 25-30 מעלות.

למישהו יש רעיון מה הבעיה כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...