מה הדיסק הקשיח הכי טוב (מבחינת ביצועים נטו)??? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדיסק הקשיח הכי טוב (מבחינת ביצועים נטו)???

IP

Recommended Posts

יש לי חבר טוחן שרוצה לסבסד את המדינה במע"מ של הדיסק הקשיח. מה הדיסק הקשיח עם הביצועים הכי טובים??

אם אפשר אז תנו לי את הכי טוב על כל בקר: ATA, SATA, SCSI. ומה הכי טוב מבין שלושתם. הדיסק צריך להיות בגודל של 120 ג'יגה בלי "ריידים" למינהם.

שוב, הכסף לא משנה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכסף לא משנה זה אומר שאפשר גם כונן ב-700$+?

כי זה המחיר של SCSI בגודל שביקשת

SATA יעלה משהו כמו 900שקל לSegate 120GB 8MB ויתן כמעט אותם ביצועים כמו 120GB 8MB שעולה משהו כמו 700 שקל

יש יתרון קל ל-SATA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצאתי אחד ב-6000 שקל. ואני בספק אם הוא יקנה אותו.. זה תגיד מה הסכום. אל תגיד שאין בעיה כספית. אף אחד לא קונה הארד דיסק ב-6000 שקל (לפחות לא למטרות ביתיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצאתי אחד ב-6000 שקל. ואני בספק אם הוא יקנה אותו.. זה תגיד מה הסכום. אל תגיד שאין בעיה כספית. אף אחד לא קונה הארד דיסק ב-6000 שקל (לפחות לא למטרות ביתיות).

אתה יכול להגיד איך קוראים לו?

גם לדעתי הוא לא צריך את זה, אבל מה איכפת לך שהוא יקנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקלדות ביין הטובות שיש הן של לוגיטק הכי יקרה שלהם עולה 700 שקל זה עם עכבר יש לי אותה

זה עוד בסטנדרט יש להם מקלדות לעיוורים למשל שהמקלדת זה כמו שטיח היא עולה 1000 ומעלה ....

גם המקלדת שמתחברת למחשב כף יד יקרה מאד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהדיסקים הכי.. הכל הם ה-SCSI (מנסיון). חייבים כרטיס בקר מיוחד בשבילם, מומלץ האדפטק 39320. הדיסק הכי גדול ב-SCSI זה אכן ה-73GB, והכי מהיר מבין כל החברות הוא של . גם הפוג'יטסו (IBM לשעבר) לא רע. בכל מקרה על כולם יש 5 שנות אחריות לפחות והם סוחבים בעליה גם 7-8 שנים.. ביקשת איכות, לא?..

עיקר ההבדלים הפיזיים בינם לבין השאר זה בצירים שלהם (או יהלום, או צפים FLOATING POINT), באיכות ראשי הקריאה/כתיבה ובמבנה המסיבי של המארז. למרות שהם יקרים - לדעתי שווה את ההשקעה בענק. ד"א זו השיטה הכי ותיקה בעולם הדיסקים (עוד מתקופת הדינוזאורים - מחשבי הענק של IBM) והנסיון שנצבר בה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

איזה מקלדת ועכבר יש ב-1000 שקל ?!

Logitech Cordless MX Duo.. 950ש"ח..

בכל אופן תגיד לחבר שלך לא לקפוץ מעל הפופיק, הוא יצטער על כך אח"כ..

תנסה להמליץ לו לעשות צרכנות מעט נכונה יותר, וללכת על מערך רייד של SATA.. מבוסס על 160גי'גה.. של .. וזוג 80 גי'גה..

אמין יותר, מהיר יותר.. וזול יותר.

לאיזה שימוש בדיוק הוא מחפש פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCSI קורע את כולם.

אבל !!! יש את SAS שהוא רוצח עם חתיכת כלי, 3 GB'S כלומר 3!!! ג'יגה לשניה.

השם המלא הוא בעצם סקאזי סיריאלי מואץ

אבל הוא לא קיים לצערנו בנתיים לציבור הרחב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...