חוות דעתכם על הUE-10 והמלצותכם לאוזניות למוסי& - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעתכם על הUE-10 והמלצותכם לאוזניות למוסי&

J S Bach

Recommended Posts

היי, אחרי שקיבלתי עזרה בבחירת למשחקים החלטתי גם לקנות נפרדות למוסיקה וסרטים ב-300$ [75% מוסיקה] כאשר המוסיקה אותה אני שומע היא מוסיקה קלאסית ברובה. הסדר הוא כזה: פסנתר=>סימפוניות=>הרכבים קטנים. כמוכן האוזניות ישמשו לסרטים.

חשוב לי ניטרלי ומקיף בעל צליל במה רחב ומדויק, כאשר הדגש הוא על המיד והטרבל הנקיים והברורים ללא באס מכה ומעצבן :nono:.

האוזניות יחוברו לכרטיס קול XONAR D2 או לנגון COWON D2 או לרסיבר בסלון. אם יהיה צורך אמיתי וממשי במגבר , הן יהיו מחוברות למגבר .

אני אוהב לקבל צליל שקרוב למקור אם חמימות קלילה ולא יותר. אני אוהב לשמוע 180 מעלות כאשר אני מקשיב לתזמורת גדולה ואף להיות בעל יכולת למקם כל כלי לפי השמיעה.

האם יכול להיות שאם אני אקנה את ה-UE-10 אני אחסוך לעצמי את הטרחה לקנות אוזניות נפרדות לגיימינג ואוזניות נפרדות למוסיקה וסרטים?

האם אוזניות אלה ממלאות באופן מלא וטוב את תפקיד שתי האוזניות? מבחינת , אני יודע שהוא נקי וברור בצורה מדהימה , והיתרון הוא שאין את הבעיה האקוסטית כמו בHEADPHONES מכיוון שהן בצורת האוזן, אך איך צליל הבמה שלהן, האם הוא עשיר, גדול, מלא ומדויק ברמה גבוהה ביותר?

האם אני אוכל להוציא את המקסימום מה-UE-10 בעזרת ה-XONAR D2?

בתודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה הולך על DT770 למשחקים? אם כן סגרת גם את הפינה של הסרטים.

לדעתי במקום להוציא 500 דולר על 2 זוגות, קנה זוג אחד עם מגבר. הדגמים של דנון אמורים להיות מאוד מוצלחים.

ולמוזיקה קלאסית אני חושב שה-K701 לא רעות בכלל. הכרטיס קול קצת יתקשה להזיז אותן, אבל זה לא יהיה נורא בכלל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יכול להיות שאני אפטור את עצמי מלקנות שני זוגות בכך שאקנה את ה-UE10?

למוסיקה קלאסית שמעתי עליהן רק ביקורות טובות ומתלהבות, אבל איני יודע איך הן לסרטים ומשחקים? אם אני אקשיב להן דרך ה-XONAR D2 זה יספיק?

או שגם לאלה יש צורך במגבר למרות העכבה הנמוכה מאוד [18ohms]? והאם ישנה דרך בה הייתי יכול להיפטר מהמיקרופוניות שלהן? יתרון גדול נוסף הוא שנגן יכול להזיז אותן ללא בעיות כלל וכלל, אולי יהיה צורך באיזה מגבר קטן כדי לסחוט את המיץ...

אז יאללה! אם התנסתם ב-UE-10/UE-11 אשמח מאוד לשמוע את חוות דעתכם! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התנסתי.

לא אוהב כאלו שנכנסות לתוך האוזן.

יש פה מישהו שקנה אותן לא מזמן, תריץ חיפוש.

הוא רשם על זה, אני לא זוכר מי זה או איך קוראים לו.

אני בטוח שהוא יוכל לעזור לך עם זה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.enjoythemusic.com/Magazine/equipment/0806/ultimate_ears_ue_10_pro.htm

ציטוט [במיוחד בשבילך אנאטולי ^^ יואוו,איזה יחס אתה מקבל פה...][מסיקור של ה-UE-10]:

Headphones often give a strange soundstage to the recording. None of that here! Like the K1000s, this is like listening to speakers. There's no hole in the head sensation, no excessive separation, just a-well defined width and depth with pinpoint location of instruments.

אבל אל דאגה אנטולי, הוא מחזיר להן את כבודן הראוי:

They don't outshine the AKG K1000s in any of these areas except for the flatness of the frequency response. In fact the K1000s have the edge in dynamics, transient response and detail, but it's only a slight advantage.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם אנשים, כולם פה חושבים שאם הם קוראים כמה ביקורות באינטרנט הם פתאום ניהיו מומחים גדולים לציוד אודיו. בן אדם אין לך ניסיון אם , אני גם בטוח ב 99.99% שאתה לא לגמרי מבין איזה סאונד אתה רוצה לקבל בגלל שאין לך מספיק ניסיון. אם כבר החלטת לקנות מסויימות נגיד את ה770 או ה700 או ה900 תקנה אותן, תקנה להם הגברה בהמשך, תלמד את היתרונות שלהם את החסרונות שלהם, זה תהליך שלוקח זמן אין מה לעשות. אחרי זמן מה אתה תראה מה חסר לך מה אתה רוצה לשפר וכו' ומשם תמשיך למלעה. סתם כך לזרוק כסף על ציוד מבלי לדעת רק כי קראתה איפשהו, או מישהו אמר לך זו בורות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מצד אחד אתה צודק

מצד שני, אי אפשר לשמוע הכל.

אני קניתי המון ברשת ועדיין קונה.

צריך גם להתחיל מאיפה שהוא.

לדעתי הכי טוב יהיה לקנות סיינהיזר שיש להן צליל די "נייטרלי"

כלומר

לא מדהים באיכות שלו הוא בולט במשהו, אבל כולם אוהבים אותן בסה"כ.

ולקנות הגברה נחמדה, ומשם להמשיך הלאה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור למה שביקשתי/שאלתי... :-\

חוץ מזה, אם יש לי את הכסף גבולי, ואני לא רוצה להוציא כל הזמן על שידרוגים, ואני כן יודע איזה סאונד אני רוצה מכיוון שכן היה לי ניסיון עם במהלך הזמן ואני עוד אנסה כמובן לפני שאני אקנה, אז למה לא לקנות את אלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב שנכנסות לתוך האוזן.

להגיד לך שנסיתי את כולן?

אז לא!

אבל, לדעתי יש משהו כייפי יותר שאתה שומע מוסיקה בערב עם FULL SIZE.

לדעתי הן כן שוות את המחיר שלהן, ולעומת זאת לשלם נניח 2000 שקל או יותר על תוך אוזן, לא הייתי מוציא.

זה פשוט לא הטעם שלי.

תראה, גם כו UE-10 או 11 כן צריכות מגבר טוב כדי באמת ל"פרוח".

אז תעשה לבד את החשבון שלך, כי בסופו של דבר כן תקנה מגבר.

אני הייתי הולך על הקומובו של מגבר אוזניות נחמד יחד עם אוזניות נחמדות שתאהב וישמעו טוב כמו נניח סיינהיזר HD600 שאפשר גם להשיג במחיר לא מוגזם (משהו כמו 1800 נראה לי - ה650 עולות 2500 וההבדלים זניחים לחלוטין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי מה שהבנתי השינוי שמתקבל עם אמפליפייר הוא לא כזה גדול, למרות שכל הקטע זה ההבדלים הקטנים מה שיוביל לכך שבסוף אני אקנה:

[PICO+UE-10+DAC [or that i will have a PICO with DAC זה מה שייצא בתכלס...

ובכללי אני כל הזמן רואה רק ביקורות טובות עליהן, עם ציונים בשמיים...

http://www.headphonereviews.org/top10.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...