שתי שאלות על הכבל המעוגל של וונטק. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות על הכבל המעוגל של וונטק.

e-d-a

Recommended Posts

אני קונה את הכבל הזה http://www.pch.co.il/docs/pd-83220401.htm ורוצה לחבר אותו לסי די ולצורב, אבל סי די וצורב עובדים על 33 או ו-66 ATA והכבל הוא 133 ATA עכשיו אני רוצה לדעת אם יהיה לי בעיה לחבר את הכבל הזה אליהם? (אנשים שכבר יש להם ככה מחובר בבקשה להגיב)

וגם כן אם יש למישהו מושג מה המרחק בין החיבור שלו של הלוח אם לבין החיבור של ה-slave? (שזה השני ולא הראשי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי חבל על הכסף, תוכל לעשות את המדריך שיש בםPCSPOT ולהוציא תוצאה זולה הרבה יותר, ובהתאם לצרכים שלך וגם להנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לראשון שהגיב לא ממש הבנתי למה התכוונת אם תסביר את הדברים שלך אז ססבה אחי.

2. המארז שלי הולך להיות ממש גדול אני הולך לקנות את זה http://www.pch.co.il/docs/pd-1401076068.htm כה שיהיה בעיה עם הגודל כי הוא 52 ס"מ.

איזה מארז יש לך SOLIDUS SNAKE? ואם אתה יכול לעשות מה שholy אמר זה יהיה ממש מתאים (כי הוא משיג לי את המידות של פנים המארז ככה שאני יוכל להשוות).

ואם עוד אנשים יוכלו להתייחס לשאלה הראשונה שלי זה יהיה סבבה.....

תודות מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש קבל כזה והוא מספיק ארוך בשביל לחבר כל התקן במארז CHIEFTEC רגיל הכוונה לא FULL TOWER ואפילו ב FULL TOWER הוא גם יספיק לרוב החיבורים.

אלה אם אתה מעוניין לשים למשוך מהכי למעלהעד לחיבור של ה UDE ולחבר שניי התקנים למעלה כך שזה יקצר את הכבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי חבל על הכסף, תוכל לעשות את המדריך שיש בםPCSPOT ולהוציא תוצאה זולה הרבה יותר, ובהתאם לצרכים שלך וגם להנות..

צודק!

קודם כל תקבל את הכבלים של הלוח אם ותעשה את זה לבד. לא תואהב את זה תמיד תוכל לקנות אותם מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא שאל אם שווה מבחינה כספית לקנות את הכבלי יש לו כסף שיקנה למה לא, אישית אני גם מעדיף כבל מעוגל מוכן מקורי מפני שאם אתה קצת טעיתה בעשייתה הכבל יכולות לצוץ 1000 בעיות ו כך אם הבעיות צצות אתה יודע שזה לא בגלל הכבל בטוח .

חוץ מזה הקנוי הוא יותר איסטתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא שאל אם שווה מבחינה כספית לקנות את הכבלי יש לו כסף שיקנה למה לא, אישית אני גם מעדיף כבל מעוגל מוכן מקורי מפני שאם אתה קצת טעיתה בעשייתה הכבל יכולות לצוץ 1000 בעיות ו כך אם הבעיות צצות אתה יודע שזה לא בגלל הכבל בטוח .

חוץ מזה הקנוי הוא יותר איסטתי.

ממש ממש ממש לא נכון. כי כל פעם עושים כבל מעוגל אחד, מחברים, אם הכל פועל אז הכבל בסדר, אם לא פועל אז הכבל הספציפי הזה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון קרה פעם לחבר שלי שעשה קבל והוא לא שם לב הוא חתך גיד אחד קצת ופעם הכונן היה עובד טוב פעם לא אזה הופיע לא ישר כי בהתחלה היה מגע טוב ואז הוא בטח נגע בכבל והמגע התחיל להיות רופף שתבין הבעיה הופיע אחרי 3 חודשים, הייתה עולה על זה שזה הכבל הרי הוא עבד 3 חודש מצויין אז החלפתי כבל והוא עובד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו כסף לא דיברתי על זה, אני עושה כבל מעוגל לפלופי ולהארד דיסק, ולסי די\צורב אני קונה בגלל הבעיה של המרחק כמו שתראו בהמשך ועכשיו שסגרנו את זה נעבור לנושא.

לSouless אצלי יהיה בעיה עם השילוב של המארז והלוח שלי כמו שתראה פה http://www.tbreak.com/reviews/article.php?id=157 בגלל שהחיבורי ide נמצאים ממש למטה (כמו שתראה בתמונה) לא כמו בכל לוח באמצע הלוח....

עכשיו לSouless אם אתה יכול למדוד אחי מה המרחק בס"מ מה האורך בין הפלאג שנכנס ללוח אם לבין הפלאג האמצעי (Slave)?

וholy מודד (אני חושב :P) מה המרחק בין איפה שהחיבורים שלי לאיפה שהחיבור השלישי של הסי די רומים (כי שם אני הולך לשים את הצורב ובראשון את הסי די אבל הכי חשוב זה מה המרחק בין החיבורים לשלישי, כי מהשלישי לראשון לא יהיה בעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תחסוך בכסף של הכבל המעוגל ותתחיל לחשוב על לשדרג לדיסק SATA :smoke:

ובאותה הזדמנות תחליף ותקנה עוד מעבד אחד וכרטיס מסך חדש.

נו באמת מה זה העצות האלו.

לגבי המרחק אני לא יכול למדוד כי זה בלאגן מדי בשבילי כי המחשב שלי דולק 24\7 כך שאני חייב לכבות אותו ולהוציא כבל.

אבל אני יכול להגיד שזה יתאים לך לכל התקן במארז אם יש לך מארז כמו האנטק שהראתה שהוא לא FULL TOWER כי לי שי NF7-SL שגם לו החיבורים של ה IDE הם למטה ואין לי שום בעיה לחבר שום התקן עם הכבל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...