עבודה בארומה, עד כמה זה רע? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה בארומה, עד כמה זה רע?

MasterDK

Recommended Posts

עד כמה העבודה בארומה קשה/מעצבנת/מעייפת? ובהשוואה למקדונלדס? האם בכלל ניתן לשרוד שם בערך חצי שנה (שזה התקופה שיש לי עד הגיוס)? עד כמה קשה לשלב את זה עם לימודים (לימודים בשעות הבוקר ועבודה בשעות אחר הצוהוריים)? כל מידע אפשרי שיעזור לי!

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים איתך אבל זה באופנה עכשיו לשאול כל מיני שאלות בסגנון...

טוב סתם לא.. פשוט יש אנשים שכבר עבדו או עובדים ויודעים לספר קצת מה עושים איך עושים איך משתלב/לא משתלב על לימודים, תמיד דעה של אחרים חשובה כאשר קשה לגבש דעה משל עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שזה עדיף על כלום :nixweiss:

אני עובד שם וכל שאני יכול להגיד לך הוא שזה תלוי בתפקיד, יש יותר קשים, יש פחות קשים וכן הלאה.

כסף זה כסף ואם זה חשוב לך אז אין לך בדיוק ברירה, בטח לא כשאתה לא זמין תמיד ולומד במקביל וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה בין ארומה למקדונלדס - כדאי מקדונלדס.

חבר שלי עבד בארומה - הוא אומר שזה קריעת תחת ואתה מקבל הפסקה רק אחרי 6 שעות - כשבמקדונלדס כבר אחרי 4 (לרוב זה גם לפני ).

בקשר לארוחות- במקדונלדס מקבלים ארוחה רגילה ( נניח רויאל,ציפס\פוטטו ושתייה רגילה איזה שאתה רוצה)

בארומה מקבלים רק סנדויץ' (לא בשרי) עם שתייה (תתקנו אותי אם אני טועה)

לדעתי (ואני חושב שזה דיי נכון) במקדונלדס הרבה נוח לעבוד (גם כי אתה קובע משמרות מתיי שאתה רוצה\איזה שעות שאתה רוצה למרות שאני לא יודע איך זה בארומה) אבל גם כי תמיד יש עם מי לדבר.

לרוב בארומה אתה תתחיל כפיקולו (ולא תספיק להתקדם הרבה בחצי שנה) ובמקדונלדס אתה תיהיה במטבח\קופות (אם אתה הולך לעבוד תבקש רק מטבח .. מקסימום תגיד שאתה לא מסתדר עם כסף וישימו אותך במטבח , זה הרבה יותר נוח כי לקוחות לא צועקים עליך ואתה יכול לשתות חופשי קולה\פפסי\דיאט וכו..)

אממ נסיעות מקבלים בשתי המקומות .. כנ"ל המשכורת אם אני לא טועה (למרות שבגילי מקבלים 17 בשניהם אך לא יודע כמה בגילך)

לאחר החפירה- הייתי ממליץ לך על מקדונלדס מכמה סיבות:

1)הפסקה עם ארוחה נורמאלית

2)גמישות רבה עם שעות העבודה (אני משלב את זה עם לימודים במשך השנה ולא מזלזל בלימודים,קובע מתיי שנוח ולא לחוץ)

3)תנאי עבודה נוחים יותר - תמיד יש עם מי לדבר בזמן העבודה (אם אתה במטבח),אפשר לשתות חופשי כל שתייה שאתה רוצה (למרות שאסור לשבת..אבל זהה כמו בארומה)

בהצלחה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי עבד בארומה - הוא אומר שזה קריעת תחת ואתה מקבל הפסקה רק אחרי 6 שעות - כשבמקדונלדס כבר אחרי 4 (לרוב זה גם לפני ).

בקשר לארוחות- במקדונלדס מקבלים ארוחה רגילה ( נניח רויאל,ציפס\פוטטו ושתייה רגילה איזה שאתה רוצה)

לדעתי (ואני חושב שזה דיי נכון) במקדונלדס הרבה נוח לעבוד (גם כי אתה קובע משמרות מתיי שאתה רוצה\איזה שעות שאתה רוצה למרות שאני לא יודע איך זה בארומה) אבל גם כי תמיד יש עם מי לדבר.

לרוב בארומה אתה תתחיל כפיקולו (ולא תספיק להתקדם הרבה בחצי שנה) ובמקדונלדס אתה תיהיה במטבח\קופות (אם אתה הולך לעבוד תבקש רק מטבח .. מקסימום תגיד שאתה לא מסתדר עם כסף וישימו אותך במטבח , זה הרבה יותר נוח כי לקוחות לא צועקים עליך ואתה יכול לשתות חופשי קולה\פפסי\דיאט וכו..)

אממ נסיעות מקבלים בשתי המקומות .. כנ"ל המשכורת אם אני לא טועה (למרות שבגילי מקבלים 17 בשניהם אך לא יודע כמה בגילך)

2)גמישות רבה עם שעות העבודה (אני משלב את זה עם לימודים במשך השנה ולא מזלזל בלימודים,קובע מתיי שנוח ולא לחוץ)

3)תנאי עבודה נוחים יותר - תמיד יש עם מי לדבר בזמן העבודה (אם אתה במטבח),אפשר לשתות חופשי כל שתייה שאתה רוצה (למרות שאסור לשבת..אבל זהה כמו בארומה)

אתה מנכ"ל מקדונלדס במסווה? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה דרך לעלות 15 קילו בחצי שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני ממש לא מנכ"ל מקדונלדס ,פשוט יש לי מלא חברים שעובדים בעבודות שונות ואני רואה שבמקדונלדס התנאים הכי טובים מכל העבודות האלו לגילי.

ולבחור מלמעלה- אני מת להעלות במשקל. (אני תת תזונה אפילו..) ועוד מעט אני עובד שם כבר שנה והעלתי אוליי חצי קילו (אני משתדל לאכול סלטים\צ'יקן סטייק וטורטיות סטייק שאלו בערך הדברים הכי בריאים שיש שם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארומה יש הרבה עומס. אתה תקרע את התחת בשביל שכר מינימום. חפש עבודה בחנויות קטנות, עסקים משפחתיים, תחנת דלק נידחת באזור תעשייה שמתדלקת ארבעים מכוניות ביום. (תאמין לי זה ממש מעט) במקומות מהסוג הזה לא עובדים קשה והיחס הרבה יותר טוב מצד המעסיק. אבל אם אתה לא מצליח למצוא כלום וממש לחוץ על כסף לך לעבוד בארומה. כסף זה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, גם אני לפני גיוס. עבדתי בהרבה מאוד עבודות בחיים שלי... ממחשבים עד לחקלאות ושליחויות. תשמע לי DO NOT תעבוד בארומה... אין, אבל תקשיב טוב, אין עבודה יותר עלובה קשה מתישה מרגיזה מעיקה מארומה. התנאים שם פשוט מחפירים. לדעתי צריכים לסגור אותם, במצריים העתיקה היו נותנים לעבדים תנאים טובים יותר.

פשוט ניצול שאין כדוגמתו. מתוך 8 שעות משמרת אתה מקבל 20 דקות הפסקה, ועוד 5 דקות הפסקה. 7 שעות ו35 דקות אתה על הרגליים, אסור לך לשבת, בפקודה.

תחפש חנות בגדים לעבוד בה, שם זה עדיף שם אתה לא קורע תתחת. תחפש חנויות נורמליות ולא בתי קפה עלובים בלי טיפים ובלי שכר גבוהה. אולם ארועים זה שווה, אתה עושה מינימום 300 שקל לערב, זה ים כסף.

בקיצור ארומה? לא לא לא, אולם אירועים? כן כן כן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לפחות קיבלת הפסקה. אני בעבודה מועדפת התרוצצתי כמו שד בתחנת דלק בין לרכב בלי דקה מנוחה. שמונה שעות של עבודה לא נגמרת בלי דקה הפסקה. גועל נפש מה שהלך שם. שני מתדלקים במשמרת בתחנה העמוסה ביותר באשדוד. את התחנה מנהל אידיוט אחד, שלא עושה כלום חוץ מספירת כסף וגלישה באינטרנט. ואם זה לא מספיק בתחנה יש מחסור בעובדים והמנהל מסנן מעומדים כאילו שהוא מנהל איזה חברת הייטק בינלאומית.

התחנה נמצאת בבעלות של חברה מסויימת. לא אנקוט בשמה, אבל לא מדובר בחברות הגדולות. חברה קמצנית, שמגלגלת מיליונים מדלק ואפילו לא טורחת לספק תנאים מינימליים לעובדיה. לא מקבלים מדים, לא מקבלים פאוץ, לא מקבלים הפסקות. מה שמע כזה דבר שעובד יקנה מכספו פאוץ נורמלי.

את המועדפת סיימתי ואני מתפטר השבוע. שילכו לעזאזל. שיחפשו פראיירים אחרים שיעבדו בכאלה תת תנאים בשביל מינימום.

אני מצטרף להמלצה של babalas. חפש עבודה בחנויות. תכתוב קורות חיים, תדפיס איזה עשרים עותקים ותתחיל להסתובב בין חנויות במרכזים מסחריים. אין לך מה להפסיד. חרא בשכר מינימום תמיד תוכל למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בושה. באמת עצוב לשמוע. במקומך הייתי מפרסם את השם של התחנה, בסה"כ אין כאן לשון הרע ומדובר בעובדות מהימנות לדבריך, אחרי הכל אתה עבדת שם.

יחד עם מה שאמרת, אני חוזר ואומר - ארומה יותר גרוע עבודה סיזיפית, שאין לך מנוחה. אווירה דפוקה. בחירת עובד לתפקיד מתקיימת לפי מראה, כך שמישהו\מישהי מכוערת לעולם לא ייעבדו בקופה\בר. עלוב ככל שזה יישמע זה כך באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...