אוזניות סנייזר - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות סנייזר

ofcourse

Recommended Posts

שלחתי לדוד שלי מייל שיזמין בשבילי :)

ולגבי האיכות בניה של הביג'ו, בסטוק הראשון יצא לי לראות בהד פיי ובג'בן כמה אנשים שנשברו להם האוזניות, אבל כולם הזמינו בסטוק הראשון, אז להשערתי זה כמו הX3I/XBI שהיו בהתחלה, בעסה שיש רק Gunmetal.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אורי, באמת חבל שאתה מזמין את הביג'ו.

ההבדל בפלאג הוא דווקא לרעה, כי זה לא פלאג קשיח, זה גמיש כמו ב JBL R220 למשל, שהוא חופשי ויכול להיהרס בקלות..

ב X3I זה פלאג קשיח.

אגב, הקטע עם ה "פלאג קטן פלאג גדול" זה בולשיט אחד גדול, פשוט הכבל נכנס בקצת יותר פלסטיק (מה שלא עוזר כי ככה הוא יותר נהרס)

האביזרים בדיוק אותו דבר, רק חידשו את ה HIPPOWRAP וגם בכך אני לא כ"כ בטוח..

כמו שראית, האיכות בניה אותו הדבר.

הדבר היחיד שבאמת שיפרו זה הבאס (הוא יותר עוצמתי, אך טוענים שבוצי מדי.) שכבר מאוד חזק ב X3I (במידה מספיקה כמובן, לא יותר מדי)

באמת חבל לי שבחור כמוך יעשה כזה בזבוז.

פשוט תקנה מבר את ה X3I. הן גם הרבה יותר יפות.

אם אתה רוצה, אתה יכול להוסיף אותי למסנג'ר ונעשה שיחת וידאו, אראה לך את האוזניות דרכה...

omri643@hotmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקטע של פלאג קטן/ גדול, אתה צודק, וגם תיקנת לפני זה שזה מהסטוק הראשון, אבל זה לא שנוגעים בBIJOU והוא נהרס, היו לי מספיק עם פלאג כזה שאני יודע שלא יהרס בקלות, ובכלל, כשהן בנרתיק הקשיח אין על מה לדבר...

ובאביזרים הוציאו את אחד/ שני המתאמים, והוסיפו hippowrap.

לגבי האיכות , יש טענות לכאן ולכאן, אלו לא האוזניות שאני אשתמש בהן תמיד למרות שבביקורות מסוימות אומרים שהן טובות יותר מהX3I.

אם דוד שלי עדיין לא הזמין, אני אבקש ממנו לא להזמין ואקרא עוד ביקורות, למרות שיכול להיות שאתה צודק, בשביל הבדל שהוא גם כזה קטן באיכות הסאונד אין טעם לשלם עוד 100 שקל.

עדכון: לא הזמין!

טוב, אני מזמין X3I.

ודרך אגב, איך הפירוט בהן (ביחס לIEM)?

עריכה: קראתי עוד כמה ביקורות ואומרים שהזמר נשמע כאיל הוא שר עם יד על הפה, משתפר אחרי ברן אין, אבל עדיין לא ברמה של הX3I.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי הטענות שלך לא מבוססות על פי נסיון אישי, ועל כך אתה מטעה. כשהאוזניות יגיעו, אתה יותר ממוזמן להגיע ולנסות אותן ולאחר מכן להביע את דעתך :)

ולא לפי או מחשבה מגמתית מפני שיש לך את X3i

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...