אוזניות סנייזר - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות סנייזר

ofcourse

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה אומר את רמת הבאס אם אני לא טועה, ככה לפחות זה היה בדורות הקודמים Xbi>Lbi>X3i>Svi, אבל עכשיו זה במספרים, מה שידוע זה שהX3I והביג'ו 3 אותו דבר בערך בסאונד, הן גם הכי מומלצות בינתיים (לא ראיתי ביקורת על 1 ו4, אבל על 2 ו3 כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, איכות הבנייה שנראית בפורום ובמקומות אחרים של ה X3I שופרה עוד בפס היצור השני, עכשיו כבר אין את כל הבעיות האלה.

הפלאג מצויין, גודל לא אומר כלום (הגומי שמצפה אותו מאוד חזק, אי אפשר לעקם את הכבל באיזור שלו) עוד מעט, שיהיה לי יותר זמן, אעלה סקירה לפוקט...

אגב, ה X3I נשמעות יותר טוב מ R220 עוד לפני BURN IN, אחריו הן נשמעות יותר טוב מ E2C (הרבה יותר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי מ-JABEN לפני כחודש את ה-CrossRoads MylarOne X3 Earphone וקיבלתי את גרסת ה-BIJOU. איכות הסאונד די טובה אך לא יצא לי לעשות BURN IN רציני לאוזניות הללו עד עכשיו, כרגע אני יכול להגיד שהבס מאוד מורגש ודי מדויק איתן אך אני מרגיש שחסר משהו קטן בשאר הצלילים שכן קיים ב-YUIN PK2 שברשותי (אשר עברו BURN IN), קשה לי לתאר זאת במדויק. מצד שני, ב-PK2 הבס יחסית חלש לעומת ה-MYLARONE.

דרך אגב, הנה מה שנכתב באישור ההזמנה שנשלח אליי מ-Jaben:

Hi Meir,

Thanks for your order, our lastest version of Mylarone Bijou had

arrived we will supply you

the lastest version without extra charge. Will send you the tracking no. soon.

Regards

David

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם !

אני אעשה קצת סדר בכל הבלאגן פה חח.. ומקווה שאענה על כל השאלות.

- קודם כל, דגם הMylar Classic, אינו נמכר עוד, זאת מפני שהחליפו אותו בדגם משודרג והוא הBijou. בכל מקרה, הדגם הזה לא נכלל כדגמים אשר אנו נותנים עליו שירות בארץ.

- עומרי, הBijou טובות יותר מהMylar בכל המובנים, הן מהוות כשדרוג רציני, מאיכות הצליל ועד לאיכות הבניה (כמו כן, נוספו איבזורים). יש ביקורות רבות על שני הדגמים הללו, ואפשר לחפש אותן בפורומים בעולם. כמו כן, בפורום CrossRoads של האתר של Jaben ניתן למצוא סקירות של לקוחות שונים

האתר הוא : www.Jaben.net

- את דגמי המיילאר, אנו מוכרים במכירת חיסול, ובמחיר מאוד מאוד נמוך, אך אחד ההסברים למחיר הנמוך הוא שלדגמי המיילאר אין אחריות.

- אם תקנו בדף המכירות של Jaben את הMylarOne X3 אתם תקבלו את הBijou, יש שם מין תקלה טכנית מבחינת שינוי השם, אך אין להתייחס אליו, אין במלאי כלל את הMylar (יש רק בארץ), והדגם היחיד שנמכר הוא הBijou למניהם.

- הדגם ה"בסיסי" של הBijou כפי שהבנתי הוא הBijou 3 וזה הדגם הנמכר באותו האתר.

- בעתיד, יהיה אתר יותר מסודר למען כל הרוכשים שקונים מהעולם (הוא כבר בבנייה ואפילו הרגע ראיתי שהעלו אותו לנסיון לאוויר).

מקווה שעזרתי :) ואם עדיין יש אי הבנות, אתם מוזמנים לשאול !

חג שמח לכולם,

בר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בר, אתה מוזמן לקרוא בכל הביקורות שם, כולם ציינו שהצליל פחות חד וברור אך עם יותר באס (מה שבמקרה שלי לא יוסיף אלא יגרע)

מאיר-אתה לא יודע כמה ש BURN IN משפר...

אם אוכל לדרג לפי מספרים, אז :

לפני BURN IN ה R220 היו ברמה של 70

אחריו 90

המיילרוואן היו 100 לפניו, ו 200 אחריו!

ההבדל מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי שה X3 עדינות ושצריך ממש לשמור עליהן, יש לך נסיון כזה איתם או שהם מגזימים ? .. אתה חושב שזה בעייתי לקנות אותן ללא אחריות ?[br]פורסם בתאריך: 14.10.2008 בשעה 06:38:36

זה הלינק

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=24771

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הבנייה שנראית בפורום ובמקומות אחרים של ה X3I שופרה עוד בפס היצור השני, עכשיו כבר אין את כל הבעיות האלה.

ראית את זה?

הן ממש לא עדינות, חבר שלי אפילו דרך לי עליהן פעם (כמעט הבאתי לו בטון בראש) ולא קרה להן כלום.

בהתחלה באמת הן היו ככה, עכשיו כבר ממש לא..

אבל מה שאתה הולך לקבל זה הביג'ו שאני לא יודע לגבי איכותן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בר, אתה מוזמן לקרוא בכל הביקורות שם, כולם ציינו שהצליל פחות חד וברור אך עם יותר באס (מה שבמקרה שלי לא יוסיף אלא יגרע)

מאיר-אתה לא יודע כמה ש BURN IN משפר...

אם אוכל לדרג לפי מספרים, אז :

לפני BURN IN ה R220 היו ברמה של 70

אחריו 90

המיילרוואן היו 100 לפניו, ו 200 אחריו!

ההבדל מדהים!

ברור לי שה-BURN IN משפר משמעותית את דגמי ה-MYLAR על כל סוגיהם, ברוב הדיונים שקראתי ב-HEAD-FI רשמו על שיפור די משמעותי אבל לצערי כרגע אין לי זמן לבצע זאת, אני מאמין שבסופ"ש אני אנסה זאת ואראה אם יש שיפור כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תמיד מחייך" ( :) ) אמר בדיוק את מה שרציתי להגיד לגבי השיפור המשמעותי בין הדגמים.

ופה בעצם הייחוד, שהBijou שוב שובר את מוסכמות התגמול הגדול לעומת המחיר בתחום האוזניות In-ear בז'אנר הזה.

בנוגע לאיכות הבנייה בMylar, אכן היו ביקורות בעבר על התחום הזה באוזניות, אך במהלך הייצור שיפרו אותו וגילו את הבעיות החוזרות והנישנות וטיפלו בהן.

כמו כן, לקחנו את אותו החסרון במיילאר והפכנו אותו ליתרון בBijou, שכפי שניתן לראות בתמונות, הן עשויות מתכת.

עומר, ולכל מי שרוצה לדעת פרטי קנייה למניהן, אשמח אם תפנו אליי בפרטי או למייל שלי שרשום בפרופיל (במייל אוכל לענות מהר יותר), בכדי שלא סתם נעמיס על האתר, וכמו כן, אני חושב שHW יחשבו שזה לא בדיוק המקום שאענה לשאלות כאלו (למרות שעל שאלות אחרות, כמו שראיתם, תמיד אשמח לענות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...