רמקולים 2.0 בתקציב של 2500 ש"ח (למחשב) - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים 2.0 בתקציב של 2500 ש"ח (למחשב)

1qaz2wsx

Recommended Posts

אני מצאתי שרצוי לבדוק את האפשרויות של "התאבכות" הצליל ( כשגלי קול פוגעים אחד בשני ובעצמים בחדר ) אז ראשית לבדוק את ההחזר בגב הרמקול ( אפשר למתן לנווט את הגלים בעזרת ספוגים ) ובקדימה שלהם אפשר לנסות בעזרת האיקוליזר ( בתור ברירת מחדל ) וכמובן לפנות מעבר בינך לבין הרמקולים , אלו מצויינים מבחינת איכות וניקיון של הצליל ( בלי הסאב יהיה חסר להם בס - אבל אלו בעיות אישיות שנעלמות עם הגיל ועם הנסיון ואצל חלק עם הכישרון - אודיופילים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אמרתי לך

אני מוסיף להם את הסאב שלהם

הS8 שהוא סאב לא רע בכלל!!

לדעתי השילוב שלו איתם פלוס סטנדים, יכול להביא תוצאות יפות מבחינת סאונד

לא?

וכן לדעתי לשים ספוגים או שטיח בהחלט יעזור, אנסה את זה, תודה על העצות!

יש עוד?

(בבקשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יוסי טוב לשמוע ממך!!

תאמין לי שאני מחפש הודעות שאתה רושם, נדיר לראות אותך במחוזתינו ;) (וכמובן שתמיד מבורך!)

כן אני מכיר עוד, אבל אלו הם יד ראשונה, חדשים מן החנות, ונראים די טוב ונשמעים טוב.

נראה לי יהיה נחמד להשתמש בהם, ותמיד מוזמן לבוא ולבקר ולשמוע בעצמך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לי קח את הרמקולים של חברת דגם SPYRO אני אומר לך את זה מניסיון אישי יש לי אותם בערך שנה ואין לי מילים הם יוצאים מהכלל(מצויינים)

איכות צליל נקייה , בסים חזקים עם אפשרות של הגברה הנמכה +כפתורי נגיע של +- על הרמקול הם יכולים לעלות גג 500 שקל והם שוים כל אגורה שתשים עליהם.

תחשוב על זה ושיהיה לך קניים טובה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להוציא חוק על ספאם "כל הודעה שלא קשורה בכלל לתראד אבל עדיין קשורה לפורום תזכה את כותבה באזהרה מיידית" או משהו כזה.

אליפוקס2000- שים לב שהתקציב שלי הוא יותר מפי 5 ממחיר המערכת שלך, ואני בכלל ביקשתי זוג מוניטורים דינמיים בהרכב 2.0, אתה המלצת על סטליטים 2.1 (כמו שעכביש המליץ על סטליטים של בוז ב 1500- בזבוז כסף אדיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו בקרוב אני אשמע, כי אקנה אותם.

בדיוק דיברתי עם היבואן, אמר שתוך כמה שבועות יהיה בארץ, לדעתי נשמע מעולה ומקווה שאכן מעולה כמו כל הביקורות ואנשים שיש להם בארץ (שמאוד מתלהבים לטובה) וכו'.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה משווה שוב רמקולי 2.1 לרמקולים של 2

שפה מדובר בחתיכת עץ ורמקולים קטנים ומסכנים

לעומת רמקולי מדף לכל דבר מעץ, MDF, עם איכות רצינית וסאונד ברמות פי כמה וכמה יותר מכל מחשב בכל מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- פשוט מדהימים באיכות הסאונד שלהם ומותאמים בדיוק לעבודה מול כרטיסי קול של מחשב.

איכויות הסאונד פשוט מדהימות לכל מטרה של מחשב,אם המטרה היא לא לשימוש רגיל(משחקים, אינטרנט) אלא לשימוש עריכת דיגיטאלית

וכו', אז שתי האפשרויות שניתנו כאן בפורום לא מתאימות ועדיף לעבוד עם מוניטורים.

יש ברשותי 3 מערכות,יש לי את הLOGITECH Z2300 יש לי SBS370

ולמחשב עריכת הסאונד יש לי מוניטורים: Behringer TRUTH B2030A שהיום אפשר להשיג אותם בסביבות 2000 ש"ח

B2030A_medium.jpg

ואלו כבר נתונים אחרים:

frequency response from 50 Hz to 21 kHz