רמקולים 2.0 בתקציב של 2500 ש"ח (למחשב) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים 2.0 בתקציב של 2500 ש"ח (למחשב)

1qaz2wsx

Recommended Posts

^

אתה קובע עובדות אבל אתה שוכח שמוזיקה זה דבר סוביקטיבי.

יש אנשים שאוהבים ב5.1, הם אוהבים את ה"מרחב" הזה.

לי בבית יש 2.0 ואני אוהב אותם, אבל נגיד באוטו אני אוהב שיש לי קומפוננט מקדימה ותמיד מאחורה אני שם איזה שיתנו קצת הרגשה של מרחב וזה מוסיף.

לי יש רצפתיים 2.0+מגבר בחדר, ונכון זה לא הכי מתאים לחדר קטן כי הרמקולים האלו זוהרים בעוצמות חזקות יחסית, אבל ברגע שמגברים זה ממש תענוג ואין תחליף לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שבעייתי לשים רצפתיים בחדר. זה תלוי איזה רצפתיים. לי יש עכשיו רצפתיים עם באס לא נורמאלי פשוט (כשהם מנגנים אנשים בטוחים שזה הסאב שעושה את הבאס, וזה לא). אבל עם חשיבה אפשר למצוא מקום בחדר גם לרצפתיים. אני שמתי זוג ספוגים אקוסטיים שעושים קצת סדר. יש סאב ועמוד אבן ששוברים קצת את הבאס, זה כן עושה הבדל. שמעתי את הרמקולים בחדר גדול וזה בהחלט נותן להם מקום לפרוח, אבל אין לי בחדר בעיות מיוחדות. למעשה, בסלון שהוא בערך פי 4-5 בנפח יש לי יותר בעיות אקוסטיקה וזה נשמע הרבה פחות טוב. כל מה שצריך זה עם באס נשלט, מגבר שמסוגל לשלוט בו, וקצת משחק עם המיקום של הרמקולים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנטולי, רצפתיים ישמעו בכל זאת יותר טוב לחדר? כי לא מזמן שפתחתי דיון אמרת שלא צריך...

ואתה אומר שמערכת עם מגבר ווינטאג' יש שניה בסביבות ה 500-1000 ורמקולים חדשים ב 1000 ישמעו יותר טוב? או שמא התכוונת ליד שניה?

תוכל לתת לי דוגמה לשני בערך במחיר הנ"ל שיהיו יותר טובים מה AE? או אולי קצת יותר גבוה, לסביבות ה 1500 נגיד.. (כמובן שאם זה יד שניה לא אבקש ממך המלצות, זה רק למקרה שהתכוונת לחדשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצפתיים לא עדיף, אלא אפשרי. זה תלוי ברמקול עצמו. בדר"כ עדיף מדפי כי זה קל יותר וזול יותר.

מגבר ווינטאג' שווה לבדוק קנווד, פיוניר, מרנטז, סנסוי, ואם מדובר על עם באס חזק שווה לבדוק רוטל כי הם יחסית חלשים בבאס.

רמקולים ב-1000 חדשים יש את ה-Mini-101 של אומגה-אודיו. לי יש את הדגם הישן בתור אחוריים ואני מאוד מרוצה. שמעתי גם את הדגם החדש והוא מוצלח יותר מהישן. מעבר זה ששליחת מייל ליבואנים (אייל פור, אבי יפה, ארמה, וכו') ושאלה של מה יש להם מתצוגה בתקציב שלך תניב הרבה תוצאות. אחרי זה תשאל אותנו מה יש שם ונעדכן אותך מה מהם שווה (לדעתנו).

אגב, למען הסר ספק. לא שמעתי את ה-AudioEngine המדוברים מעולם, לכן אני לא יכול להעיד על איכותם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי

לא תסכים איתי שאולי לחדר לא גדול עדייף מדפים?

שהרי גם ניתן למקם אותם יותר בנוח(פשוט לשים אותם איפה שבא לך יותר)

וגם יותר קל (לרוב, לא תמיד, אני יודע אני יודע) להניע אותם מבחינת הגברה

לא?

ומבחינת באסים, לא כולם דורשים באסים מאוד חזקים, וגם אם כן, סאב טוב לפעמים יעשה אחלה עבודה.

לא?

מה דעתך?

גם אפשרי במחירים האלו של 2500 להשיג מדפיים טובים (יד שניה נניח) הרבה יותר בקלות מאשר עומדים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר חולם על הדבר הבא (וזה יקרה!)

ככה

A5 עשויים במבוק

לזה לחבר SUB S8 שלהם (קיבל ביקורות טובות ונראה גדול ומרשים)

ולזה לחבר W1 (כמו TRANSPORTER אחלוטי של מוסיקה מן המחשב לרמקולים)

פלוס מעמדים בגובה של כ80 ס"מ לרמקולים עשויים חומר איכותי (מעדיף עץ מלא יפה כזה)

בהחלט נשמע לי שיתן לי איכות נפלאה לחדר שינה קטן, ובלי הוצאות עצומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה לא גר קרוב, היתי שמח לבוא להתרשם.

בכל אופן אני הבנתי שבכל מקרה לא מומלץ לקנות בלי לשמוע, לכן הדבר הראשון שאציע לך זה ללכת לשמוע.

נו קפוץ לב"ש, בלי בעיה ותבוא לשמוע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש קפיצה הא?

בכל אופן, מה דעתכם על להביא דבר כזה מחו"ל ? פרקטי? בחו"ל ה-A5 עולים שווה ערך לכ-1300 ש"ח לפי החישוב שעשיתי. זה כמעט חצי מחיר.

צריכים לשלם על דבר כזה מכס? מע"מ ? עוד מיסים למניהם? אפשר לעלות עם דבר כזה על מטוס? (נגיד וקרובים מביאים לי את זה), אם לא כמה עולה משלוח מארה"ב/קנדה לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך ממש לא פשוט.

קודם כל המחירים ירדו - עולה כ2200 בארץ לעומת 400 דולר בחול, כלומר 1600 בערך

עכשו

משלוח יעלה לך עוד קרוב ל100 דולר (הם שוקלים מעל 15 קילו! הצד שמאל שוקל לבדו בגלל המגבר משהו כזה)

אני מניח שהחבילה כולה תהיה איזה 20 קילו

מה שאומר שגם תשלם מכס גבוה ביותר.

וגם מעמ וכו'

בקיצור

ממש לא משתלם :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, מה שגם אהבתי בA5 שיחסית הם לא גדולים.

אפשר ל"תקוע" אותם בקלות בכל מקום, די נחמד למי שיש חדר קטן ולא רוצה "בומבות"

מה עוד, שיותר נוח ככה למצוא מקום נחמד לשים אותם.

מה שכן, נראה לי הם בהחלט ישתפרו אם נשים אותם על סטנדים נחמדים.

אז או שאבנה לי סטנדים (משהו נחמד מעץ), או שאקנה משהו נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קצת בעייתי.

אבל החדר סגור די טוב, אולי רק אוסיף קצת בידוד בכמה מקומות וזהו.

סה"כ ברור לי שזה לא תנאים מושלמים, אבל זה קטנים יחסית, לא איזה "עומדים" מפלצתיים ואני מאמין שפחות בעייתי איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...