כמה שאלות בנושא OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנושא OC

SuB

Recommended Posts

1. מה ההבדל בין מוד סנכרוני למוד אסינכרוני?

2. אני לא מוצא איך לפתוח את האפשרות לשנות את המתח למעבד בביוס.. איך עושים את זה? אני רואה רק את המתחים אבל לא מוצא איפה לשנות.. יש לי אפשרות לשנות דרך תוכנה של הלוח אם (EasyTune)

3. מה זה תזמונים של זיכרון? מה תפקידם ומתי צריך לשנות אותם?

זהו, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לפני שחבורה של אוברקלוקרים עצבניים עולים עליי ועושים לי :AR15: אני רוצה להגיד משהו-

אסור אסור ועוד פעם אסור להקפיץ נושאים כמו שאני עושה עכשיו ושאף אחד לא יעשה את זה כי ינעלו תת'רד וחבל (אני מקווה שחד פעמי לא יעשו את זה לי).

אני חייב פשוט שתענו לי על חלק מהשאלות לפחות וזה הפעם השניה בשבוע האחרון שאני מפרסם שאלות דומות ולפי דעתי הרבה יודעים את התושובת שלהם, ולא עונים לי אפילו תגובה אחת עליהם ואני מבואס :-[

עכשיו חברים, תסלחו לי על מה שעשיתי ואשמח אם כמה ממכם יענו לי ויעזרו לי להיכנס עמוק יותר לעולמכם (אני כבר בפנים אבל לא כל כך עמוק :) )

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלות שיכלת לענות עליהן בעצמך, 1+3 ע"י חיפוש.

2, ע"י קריאה בחוברת של הלוח.

אולי לא עונים לך בגלל שאותה שאלה נשאלה כבר עשרות פעמים וחיפוש פשוט יעזור לך למצוא את כל התשובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה ההבדל בין מוד סנכרוני למוד אסינכרוני?

2. אני לא מוצא איך לפתוח את האפשרות לשנות את המתח למעבד בביוס.. איך עושים את זה? אני רואה רק את המתחים אבל לא מוצא איפה לשנות.. יש לי אפשרות לשנות דרך תוכנה של הלוח אם (EasyTune)

3. מה זה תזמונים של זיכרון? מה תפקידם ומתי צריך לשנות אותם?

זהו, תודה רבה.

1. אם אתה מתכוון לזכרונות אז סינכרוני זה שמהירות הזכרונות עובדת במהירות הFSB של המעבד

2.אתה כבר יודע ;)

3.זה זמן התגובה של הזכרונות.. כשאתה עובר את המהירות שהזכרונות עומדים בהם והם לא יציבים אתה יכול להוריד את התזמונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...