יש דרך לחבר שני מחשבים למסך אחד בלי KVM? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך לחבר שני מחשבים למסך אחד בלי KVM?

3d7

Recommended Posts

יש לי שני מחשבים שלכל אחד מהם יש מקלדת ועכבר משלו, ואני רוצה לחבר את שניהם למסך אחד באמצעות כבל DVI.

אני לא רוצה להשתמש בKVM, מכיוון שהם גדולים ומגושמים, ובעיקר בגלל שKVMים עם חיבור DVI הם די יקרים. בנוסף לכך, יש לי מקלדת ועכבר בנפרד עבור כל מחשב, ורק המסך אמור להיות משותף.

מה שאני מחפש, ואני לא בטוח אם יש בכלל אפשרות כזאת, זה כבל DVI שמתחבר למסך ומתפצל לשני כבלים DVI שכל אחד מהם מתחבר למחשב אחר. הכבל הזה צריך לכלול איזשהו מפסק שקובע דרך איזה כבל המסך יקבל תמונה (ממחשב א' או ממחשב ב').

מישהו יודע אם יש חיה כזאת? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מעדיף לחבר את שני המחשבים עם חיבור DVI. אבל, במידה וזה לא אפשרי, אני יכול להתפשר ולחבר מחשב אחד עם חיבור DVI ואת השני עם חיבור VGA.

בכל אופן, חיפשתי בתפריטים של המסך אופציה כזאת, ולא מצאתי. המסך הוא L196WTQ.

עדיין, גם אם יש למסך תמיכה כזאת, זה הרבה יותר נוח לעבור ממחשב למחשב בלחיצה על כפתור אחד, מאשר להתחיל לשחק עם התפריטים של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, וואלה! יש באמת כפתור כזה במסך שלי. לחצתי עליו וקיבלתי מסך שחור לכמה שניות, וחזר בחזרה (כנראה שהוא חיפש אות בכניסת VGA וחזר לDVI כשהוא לא מצא אות).

ביום ראשון אני אלך לקנות כבל VGA ואבדוק עם זה עובד. במידה וזה יעבוד, אז זה עדיף על כל פתרון אחר, מכיוון שהכפתור במסך מאוד נגיש ואחד מהמחשבים הוא שרת ולא מיועד למשחקים וסרטים בהבחנה גבוהה.

תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

עדיין תצטרך מקלדת/עכבר נפרדים לכל מחשב.

פתרון אפשרי זול ונגיש:

במקביל לניתוב בין המסכים, אתה יכול לחבר את העכבר+מקלדת למפצל קטן ועל השולחן יהיו לך 2 כבלי (אחד מכל מחשב) כבל מאריך (זכר-נקבה).

ואז כשתרצה לעבור ממחשב למחשב ולהשתמש באותם מקלדת+עכבר, תעביר את המפצל מכבל של מחשב A לכבל של מחשב B.

לא אידיאלי, אבל זה רק 2 פעולות = מסך + להעביר מכבל לכבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KVM עושה קצת יותר מזה, הוא לא אומר למחשבים שניתקו את הלוח מקשים / עכבר ולכן אין השהיה בזיהוי שלהם כשמחברים אותם מחדש. ב הזיהוי אחריי חיבור מחדש בלי KVM יכול לקחת עד כמה שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...