בעיה|חיבור זיכרון למחשב - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה|חיבור זיכרון למחשב

ItachiSan

Recommended Posts

קניתי את הזיכרון הזה:

Mushkin DDR 1024MB 400Mhz CL 3-3-3-8 SP

http://www.skypc.co.il/pl_product~991130~15~0.htm

פרטים על הלוח אם והזיכרון הישן מאוורסט:

(Motherboard Name: Gigabyte GA-8SIML (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DIMM, Audio, Video, LAN

Motherboard Chipset: SiS 650

(System Memory: 480 MB (PC3200 SDRAM

יש בלוח אם מקום ל-2 . בהתחלה קצת הסתבכתי עם ההכנסה של הזיכרון החדש בסלוט הפנוי אז הוצאתי את הישן ושמתי את החדש במקומו. אחרי כמה נסיונות הצלחתי להכניס גם את הישן (בסלוט שהיה פעם ריק). עכשיו המחשב מזהה רק את הסטיק של הג'יגה.

איך אפשר לסדר את זה?

יש איזה התקנות או הגדרות מיוחדות שצריך לעשות כמוסיפים זיכרון? או שרק מחברים וזהו?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק את הזיכרון מהסלוט שלא עובד

תנקה את הסלוט טוב עם מברשת או מכחול נקי

תנסה את המגעים בזיכרון בעדינות באמצעות בד טריקו עדין.

ותנסה לחבר שוב

עדיין לא פועל.

ניסיתי גם להוציא את הזכרונות ולהפעיל את המחשב בלעדיהם. אחרי שהמחשב התחיל לצפצף כיביתי, חיברתי את הזכרונות, והדלקתי שוב (זה בשביל לאפס את העניינים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להחליף את הזיכרונות בין הסלוטים..כמו כן תבדוק אם יש לך אופציה של REMAP MEMORY בביוס (למרות שאם הוא לא מזה זה לא יעשה משהו)..

ובגדול כנראה יש לך בעיה של חסור תאימות בין הזיכרונות מבחינת DS וSS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להחליף את הזיכרונות בין הסלוטים..כמו כן תבדוק אם יש לך אופציה של REMAP MEMORY בביוס (למרות שאם הוא לא מזה זה לא יעשה משהו)..

ובגדול כנראה יש לך בעיה של חסור תאימות בין הזיכרונות מבחינת DS וSS...

עשיתי את מה שאמרת, ונראה לי שעליתי על הבעיה...

ניסיתי להפעיל את המחשב כל פעם עם סטיק אחר בסלוט הראשון, ושניהם פעלו טוב. כשניסיתי את אותו הדבר בסלוט השני המחשב לא עלה בשניהם. אפשר גם לשלוף את הסטיק מהסלוט השני עם היד אחרי שהוא מוכנס עם התופסנים האלה..

יש מצב לסדר דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הסלוט עצמו דפוק..אין משהו שיסדר את זה..ככל הנראה וכמו שציינת כבר הסלוט תקול..

איזה באאאסה.. :(

אח שלי הגדול בא אלי עכשיו ואומר לי מה שמעתי קנית חדש אני אומר לו כן למה אז הוא אומר לי כי יש בלוח אם מקום רק לזיכרון אחד..השני דפוק!! >:(

אוףף איתו למה הוא לא אמר קודם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...