HP לא תומכים בויסטה?! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HP לא תומכים בויסטה?!

LastForOne

Recommended Posts

התקנתי ויסטה לפני שבועיים...

עכשיו באתי להתקין את הסורק שלי ולחבר אותו למחשב [HP Scanjet 3400C], באתי להוריד את הדרייבר, וראיתי הודעה מאוד מצחיקה של !

We are sorry to inform you that there will be no Windows Vista support available for your product. Therefore your product will not work with Windows Vista.

If you are using the Windows Vista operating system on your computer, please consider upgrading to a newer product that is supported on Windows Vista.

למי שאין כוח לקרוא, הם פשוט אומרים: למוצר שלך אין דרייבר לויסטה, לך תקנה סורק חדש של שכן תומך בויסטה.

הם עושים צחוק או מה? אני תקוע עכשיו עם סורק שעובד אחלה אבל לא יכול לעבוד בגלל הויסטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש דרכים לעקוף את זה, לדוגמא ל-2200C יש באתר http://domeheid.blogspot.com/2008/02/how-to-install-hp-scanjet-2200c-on.html הוראות איך לעקוף את זה ולהתקין את הדרייבר... תנסה בשיטה הזאת אולי זה יעבוד לך גם... אבל לאחר מכן כשמתקינים את התוכנה Precision Scan LTX המחשב משום מה לא מזהה את הסורק. שמעתי על תוכנה VueScan שאיתה יודע לזהות את הסורק, התקנתי אותה אבל היא לא כ"כ עובדת טוב... מכיר תוכנה אחרת של סריקה שעובדת טוב על ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...